PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات مدلهای ( Starsat X90USB,X95USB,X99USB,230,250,2 ) را در این تایپک بیان کنید

صفحه ها : [1] 2

Salvator
03/11/2009, 01:31
با سلام
دوستان و کاربران محترم مشکلات خود در رابطه با استارست مدل های ( Starsat X90USB,X95USB,X99USB,230,250,290,X60USB PVR ) را فقط در این تایپک بیان کنید و از باز کردن تایپک در بخش های دیگر جددآ خودداری کنید از تومجه شما سپاسگذارم موفق باشید.

imi460
04/11/2009, 21:36
با سلام
استاد گرامی - شبکه 3 هنگام بازی لیورپول کد شد الان دوباره بازی منچستر شروع شد و دوباره بسته شده - starsat SR-x230 usb مدل رسیور من میباشد - از راهنمایی شما پیشاپیش سپاسگزارم

Salvator
04/12/2009, 07:19
با سلام
استاد گرامی - شبکه 3 هنگام بازی لیورپول کد شد الان دوباره بازی منچستر شروع شد و دوباره بسته شده - starsat SR-x230 usb مدل رسیور من میباشد - از راهنمایی شما پیشاپیش سپاسگزارم

دوست عزیز سلام از توجه شما سپاسگذارم از اینکه مقررات سایت را رعایت کرده و در بخش مشکلات مربوط به مدل رسیور خود بیان کرده اید شما برای بازگشائی شبکه سه سیما در ماهواره اینتل به تایپک زیر مراجعه کرده و طبق توضیحات و آموزش قرار گرفته کد شبکه سه را وارد کرده و فوتبال خود را مشاهده کنید موفق باشید.

موضوع مهم : طریقه واردکردن کددستی برای بازگشائی شبکه سه سیما استارست مدلهای(x95usb,x230 )وغیره.. (http://www.iransat2.com/forum/showthread.php?t=1219)

EHSAN52
05/14/2009, 01:47
چند درصد این احتمال هست که برایx95 پچی برای بازکردن کانال های ABSAT ارائه شود؟ممنون

Salvator
05/14/2009, 01:57
چند درصد این احتمال هست که برایx95 پچی برای بازکردن کانال های absat ارائه شود؟ممنون

دوست گلم سلام همانطور که میدانید بخاطر تغییر سیستم کدگذاری پکیچ ها این مشکلات برای تمام رسیورها هست و برای تمام شرکت ها و این بستگی به شرکت استارست دارد ولی برای بازگشائی این پکیچ ها در حال حاضر تنها راه استفاده از شرینگ هوائی یا شرینگ اینترنتی دانگل y5 یا دانگل y4 و یا دانگل میکروباکس می باشد که می توانید تهیه و به مدت تعیین شده که حدود یک سال می باشد استفاده کنید که از فروشندگان رسیور می توانید قیمت را دریافت کنید یا طریقه دریافت جویا شوید موفق باشید.

imi460
05/16/2009, 01:51
با سلام خدمت اساتید محترم
نرم افزاری نیاز دارم تا تصاویری که از طریق رسیور و یو اس بی ضبط میکنم در پلیر ها غیر از ک ام پلیر قابل دیدن باشه - منظور تبدیل به فرمت های دیگر است 0 با تشکر starsat sr230usb

uranium
05/16/2009, 05:12
با نرم افزار جت اودیدو

Salvator
05/16/2009, 21:02
با سلام خدمت اساتید محترم
نرم افزاری نیاز دارم تا تصاویری که از طریق رسیور و یو اس بی ضبط میکنم در پلیر ها غیر از ک ام پلیر قابل دیدن باشه - منظور تبدیل به فرمت های دیگر است 0 با تشکر starsat sr230usb

دوست عزیز سلام از اینکه کمی دیر شده است به بزرگی خودتان ببخشید مهندس شما به تایپک زیر مراجعه کرده چنانچه مشکلی بوده است بیان تا انجام وظیفه نمایم موفق باشید.

موضوع مهم : نرم افزارهای مختلف برای تبدیل فرمت فایلهای ضبط شده در مدلهای x230-x250-x90-x99 (http://www.iransat2.com/forum/showthread.php?p=6424#post6424) (http://www.iransat2.com/forum/showthread.php?p=6424#post6424)

imi460
05/24/2009, 02:07
با سلام
جناب آقا حجت عزیز -- آقا اسرافیل که جواب نمیده شما یه لطفی کن بفرما برای تبدیل w3 به hotbird چه راههایی را باید انجام بدم و پچ جدید microbox در کجا download کنم در ضمن ال ام بی من 4 سوزنه است که یکی خالیست - رسیور هم starsat - sr 230 usb با تشکر از شما استاد گرامی

reza1983
06/06/2009, 04:05
دوستان 230 usb دارم که فقط یک جهت از سه جهت رو میشناسه میشه راهنمایی ام کنید متشکرم

reza1983
06/06/2009, 06:55
سلام دوستان
من 230 usb دارم اما از زمانی که به تعمیر داده ام دیگر فقط اروپا رو می گیره در تقسیم 4 به 1 فقط اروپا میگیره دوستان راهنمایی کنند ایا مشکل از تیونر می باشد یا با جی تک مشکل حل میشه
متشکرم

Alix110
06/06/2009, 07:05
سلام دوستان
من 230 usb دارم اما از زمانی که به تعمیر داده ام دیگر فقط اروپا رو می گیره در تقسیم 4 به 1 فقط اروپا میگیره دوستان راهنمایی کنند ایا مشکل از تیونر می باشد یا با جی تک مشکل حل میشه
متشکرم

سلام دوست عزيز
يه بار سوئيج را كامل ورداريد و به شكل مستقيم جهت هاي ديگه را بگيرد تا معلوم بشه كه مشكل كجاست ؟!
به نظرم مشكل شما در سوئيح ويا lnb باشه نه رسيور .
امتحان كنيد و نتيجه را اعلام كنيد.
موفق باشيد
علي

reza1983
06/06/2009, 07:18
دوست عزیز تمام اینکاره رو انجام دادم اما هیچ کدام نتوانسن مشکل رو حل کنند

MOHAMMAD
06/06/2009, 07:30
دوست عزیز تمام اینکاره رو انجام دادم اما هیچ کدام نتوانسن مشکل رو حل کنند
درود

دوست عزیز یعنی وقتی مستقیم رسیور را مثلا به دیش نیلست وصل کردی نتونستی تصویر بگیری؟از نظر من تمام تجهیزات را به غیر از رسیور یه تست کامل بکن.مثلا ال ان بی نیلست را بزن به دیش اروپا ببین تصویر داری یا نه؟بعد ال ان بی اروپا را بزن به دیش نیلست ببین مشکل داره یا نه؟فکر نمیکنتم رسیورت مشکل داشته باشه

GOD OF WAR_70
06/07/2009, 02:59
[B]سلام.خسته نباشين. من اخرين پچ رو كه مربوط به تاريخ 2009.6.3 رو به دستگاه x95 منتقل كردم. و فايل dat الجزيره اسپرت رو رو فلش ريختم و در درگاه usb قرار دادم ولي كانال هاي الجزيره باز نميشه. مشكل كجاست؟ بعد از پروگرام دستگاه رو هم reset factory كردم. تو رو خدا كمك كنيد/B]

saeed697
07/31/2009, 20:34
سلام من یه x95usb مشکی تازه خریدم اما پسورد اولیه اون وقتی که می خوام وارد منوی نصب بشم "0000" نیست. چکار باید بکنم؟ چطوری پسورد رو عوض کنم؟

Alix110
08/04/2009, 06:35
سلام من یه x95usb مشکی تازه خریدم اما پسورد اولیه اون وقتی که می خوام وارد منوی نصب بشم "0000" نیست. چکار باید بکنم؟ چطوری پسورد رو عوض کنم؟

سلام دوست گلم

اين سه پسورد را امتحان كنيد 9876-1361 - 1999

علي

Alix110
08/04/2009, 06:36
[b]سلام.خسته نباشين. من اخرين پچ رو كه مربوط به تاريخ 2009.6.3 رو به دستگاه x95 منتقل كردم. و فايل dat الجزيره اسپرت رو رو فلش ريختم و در درگاه usb قرار دادم ولي كانال هاي الجزيره باز نميشه. مشكل كجاست؟ بعد از پروگرام دستگاه رو هم reset factory كردم. تو رو خدا كمك كنيد/b]

سلام دوست عزيز

اين شبكه ها با سافتكم و يا پچ با نميشوند !!!

موفق باشيد
علي

imi460
08/13/2009, 07:07
با درود
رسیور starsat sr-x230usb امروز دیدم روی رکورد که میرم رکورد نمیکنه بر روی فلش مموری - قبلا مشکلی نداشت - الان که می خوام رکورد کنم وقتی no میزنم یهک سری شبکه از حافظه میاره و میشه انتخاب کرد و رکورد کرد ولی همون شبکه را رکورد نمیکنه - لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

:cray::cray::punish::nono::nono:

MOHAMMAD
08/13/2009, 09:42
با درود
رسیور starsat sr-x230usb امروز دیدم روی رکورد که میرم رکورد نمیکنه بر روی فلش مموری - قبلا مشکلی نداشت - الان که می خوام رکورد کنم وقتی no میزنم یهک سری شبکه از حافظه میاره و میشه انتخاب کرد و رکورد کرد ولی همون شبکه را رکورد نمیکنه - لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

:cray::cray::punish::nono::nono:

درود

دوست عزیز یه بار به حالت کارخانه برگردون بعد دوباره آخرین پچ را انتقال بده.ببین مشکلت حل میشه؟

imi460
08/14/2009, 21:27
با درود
اساتید محترم رسیور starsat sr-x230usb دارم و 3 سئوال

1- میخوام از شبکه هایی که الان ردیف کردم در رسیور یک back up بگیرم بر روی فلش مموری تا بعد از تغییرات دوباره بر روی رسیور پیاده کنم

2- آخرین پچ برای رسیور 230

3- طریقه دادن آخرین پچ از طریق فلش مموری و usb به رسیور

با تشکر فراوان از شما اساتید
:victory::victory::victory:

Salvator
08/14/2009, 22:57
با درود
اساتید محترم رسیور starsat sr-x230usb دارم و 3 سئوال

1- میخوام از شبکه هایی که الان ردیف کردم در رسیور یک back up بگیرم بر روی فلش مموری تا بعد از تغییرات دوباره بر روی رسیور پیاده کنم

2- آخرین پچ برای رسیور 230

3- طریقه دادن آخرین پچ از طریق فلش مموری و usb به رسیور

با تشکر فراوان از شما اساتید
:victory::victory::victory:

دوست گلم ایمان جان سلام آموزش انتقال پچ را می توانید از تایپک زیر دریافت کنید و آموزش های دیگر هم نیز برای شما تهیه و قرار گرفته می شود موفق باشید.

آموزش انتقال پچ از طریق ( USB ) (http://forum.iransat2.com/showthread.php?p=15929#post15929)

imi460
08/25/2009, 01:57
با سلام
آیا با ریختن آخرین پچ در استارست 230 کانالهای الجزیره اسپرت باز میشه ؟

Salvator
08/25/2009, 03:20
با سلام
آیا با ریختن آخرین پچ در استارست 230 کانالهای الجزیره اسپرت باز میشه ؟

دوست گلم سلام شبکه های الجزیره اسپورت در ماهواره نایلست در حال حاضر فقط در رسیورهای استرانگ با انتقال آخرین پچ بر روی تمام مدل های استرانگ و اسکاایکس باز می باشد و بر روی رسیورهای دیگر با انتقال پچ باز نمی باشد موفق باشید.

m_nourbakhsh123
09/05/2009, 21:39
سلام
دوستان x95 را با یک فایل اشتباه از طریق usb آپگرید کردم وبعد از خاموش وروشن کردن فقط چراغ قرمز روشن میشود و هیچ فایل دیگری هم نمی گیرد.با لودر های مختلف و کابل هم امتحان کردم
متشکرم

mohammad sat
09/06/2009, 04:03
سلام
دوستان x95 را با یک فایل اشتباه از طریق usb آپگرید کردم وبعد از خاموش وروشن کردن فقط چراغ قرمز روشن میشود و هیچ فایل دیگری هم نمی گیرد.با لودر های مختلف و کابل هم امتحان کردم
متشکرم

دوست عزيز سلام ، اولين فايل از فايلهاي زير پچ كارخانه و فايل دوم لودر می باشد .
اين دو فايل را دانلود كنيد و پچ كارخانه را با کابل RS232C توسط لودر ارائه شده به رسیور منتقل نمائید ، توجه داشته باشید که بعد از باز کردن لودر و انتخاب پچ قبل از زدن گزینه Start در لودر دکمه روشن/خاموش جلوی پانل رسیور را نگاه دارید و تا زمان انتقال کامل پچ دست خود را از روی دکمه بر ندارید.
حالا می توانی پچ سومی رو که آپلود کردم به رسیور انتقالش بدی .

xavi
09/28/2009, 16:26
دوست عزيز سلام ، اولين فايل از فايلهاي زير پچ كارخانه و فايل دوم لودر می باشد .
اين دو فايل را دانلود كنيد و پچ كارخانه را با کابل RS232C توسط لودر ارائه شده به رسیور منتقل نمائید ، توجه داشته باشید که بعد از باز کردن لودر و انتخاب پچ قبل از زدن گزینه Start در لودر دکمه روشن/خاموش جلوی پانل رسیور را نگاه دارید و تا زمان انتقال کامل پچ دست خود را از روی دکمه بر ندارید.
حالا می توانی پچ سومی رو که آپلود کردم به رسیور انتقالش بدی .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام
يكي از دوستان فايلي رو با پسوندben روي دستگاه استار ست 95 يو اس بي ريخته كه فوت فارسي دستگاه از بين رفته آيا به همين سري از نرم افزارها درست ميشه يا نه
ممنونم

mohammad sat
09/28/2009, 19:36
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام
يكي از دوستان فايلي رو با پسوندben روي دستگاه استار ست 95 يو اس بي ريخته كه فوت فارسي دستگاه از بين رفته آيا به همين سري از نرم افزارها درست ميشه يا نه
ممنونم
سلام :
بله حل میشه
شما دستگاه رو با همین ورژن 1.60 آپگرید کن
بعد از این که فایل رو ریختی , دستگاه رو به تنظیمات اولیه کارخانه ای برگردان مشکلت حل میشه

mentus
10/06/2009, 23:45
سلام،

من جدیدا رسیور StarSat X95usb خریدم. وقتی Flash Memory رو به دستکاه وصل میکنم اون رو میشناسه. وارد یک کانال میشم و دکمه record روی remote رو فشار میدم. یک لحظه گوشه بالای راست تصویر علامت ضبط میاد و میره. روی flash memory یک فایل به حجم 0kb ساخته میشه که قاعدتا خالیه. ممنون میشم اگه بهم کمک کنین این مشکل رو حل کنم.

با تشکر

mohammad sat
10/07/2009, 02:13
سلام،

من جدیدا رسیور StarSat X95usb خریدم. وقتی Flash Memory رو به دستکاه وصل میکنم اون رو میشناسه. وارد یک کانال میشم و دکمه record روی remote رو فشار میدم. یک لحظه گوشه بالای راست تصویر علامت ضبط میاد و میره. روی flash memory یک فایل به حجم 0kb ساخته میشه که قاعدتا خالیه. ممنون میشم اگه بهم کمک کنین این مشکل رو حل کنم.

با تشکر

سلام دوست عزیز :
شما فایل زیر را از طریق USB به رسیور انتقال دهید

اول فایل را از حالت فشرده خارج کرده و آن را درون فلش مموری بریزید
فلش مموری را به USB رسیور وصل کرده و وارد منوی رسیور شوید
MENU --> USB --> Program
وقتی وارد گزینه Program شدید فایل ROM.bin را مشاهده می کنید . حالا روی گزینه ROM.bin دکمه ی OK کنترل را زده و در این مرحله گزینه YES را تایید کنید تا برنامه ریزی رسیور شروع شود و به چیزی دست نزنید تا دستگاه ریستارت شود

حالا دستگاه را ریست فکتوری کنید و راحت ضبط کنید

parsa_007
10/09/2009, 21:01
سلام دوستان من دستگام ایکس 95 هست که یه برنامه ریختم روش فکر کنم مال استار کام یه استارست 2400 هست که منوش رو عوض کرده و بسیار شیک شده مشگلی هم باهاش ندارم و اکثر کانالهارو هم باز میکنه اما الجزیره اسپرتهارو نمیتونم باز کنم پچ jscesport.dat رو هم میریزم رو فلش باز نمیشه اما وقتی برمی گردم به استارست باز میشه حالا خواستم بدونم پچی برای اینکه بتونم روی همون استارکام یا استارست 2400 که الجزیره رو باز کنه هست چون واقعا منوی زیبایی داره

Salvator
10/09/2009, 23:24
سلام دوستان من دستگام ایکس 95 هست که یه برنامه ریختم روش فکر کنم مال استار کام یه استارست 2400 هست که منوش رو عوض کرده و بسیار شیک شده مشگلی هم باهاش ندارم و اکثر کانالهارو هم باز میکنه اما الجزیره اسپرتهارو نمیتونم باز کنم پچ jscesport.dat رو هم میریزم رو فلش باز نمیشه اما وقتی برمی گردم به استارست باز میشه حالا خواستم بدونم پچی برای اینکه بتونم روی همون استارکام یا استارست 2400 که الجزیره رو باز کنه هست چون واقعا منوی زیبایی داره

دوست عزیز سلام شما یک بار یک سافتکم جدید انتقال بده و تست کنید ببینید مشکل برطرف می شه و شبکه های الجزیره اسپورت باز می شوند چون پچی برای ساپورت و باز شدن الجزیره اسپورت برای مدل استارست ( sr_x95usb ) نیامده در ضمن بنده که نمیدونم شما چه برنامه ها و پچ چه مدلی را انتقال داده اید اگر با سافتکم برطرف نشد یک بکاپ از لیست کانال های خودتان بگیرید و رسیور را تنظیم کارخانه ای بکنید و پچ و سافتکم را دوباره انتقال دهید و تست کنید موفق باشید.

mentus
10/10/2009, 20:00
ممنون از لطف شما،
ولی یه چیزی برام عجیبه. این فایل پچ آپگرید دستگاه هستش؟ اگه اینطوره ریست فکتوری بعدش باعث از بین رفتنش نمیشه؟

mohammad sat
10/10/2009, 22:52
ممنون از لطف شما،
ولی یه چیزی برام عجیبه. این فایل پچ آپگرید دستگاه هستش؟ اگه اینطوره ریست فکتوری بعدش باعث از بین رفتنش نمیشه؟

بله دوست عزیز این فایل که براتون آپلود کردم پچ آپگرید دستگاه هستش , که از بین پچ هایی که برای این رسیورها ارائه شده این پچ از همشون سالمتره و مشکلی نداره .
در ضمن دستگاه با رست فکتوری کردن پچش پاک نمی شه

sadaf1
01/03/2010, 18:37
من يك دستگاه X95 دارم از سايت *** پچ را گرفتم وبراساس دستورالعمل رايج update نميشه لطفا
1 - آخرين پچ معتبر را از كجا گير بيارم
2 - چه جوري updaye كنم
3- آيا لازم است اول تنظيمات كارخانه اي را انجام بدهم
باتشكر

Alix110
01/04/2010, 03:03
من يك دستگاه X95 دارم از سايت *** پچ را گرفتم وبراساس دستورالعمل رايج update نميشه لطفا
1 - آخرين پچ معتبر را از كجا گير بيارم
2 - چه جوري updaye كنم
3- آيا لازم است اول تنظيمات كارخانه اي را انجام بدهم
باتشكر

سلام دوست گلم

1- از همين سايت و از بخش نرم افزار

2-آپگريد از طريق usb
پچ جدید را دریافت و فقط فایل ROM.BIN را بدون آنکه در فولدر باشد بر روی فلش مموری بریزید.فلش را به رسیور بزنید و به این قسمت از منو بروید>MENU-USB MENU
سپس به قسمت SOFTWARE بروید و روی فایل BIN اوکی بزنید.این پیام ظاهر
میشودDO YOU WANT TO UPLOAD DATABASE? گزینه YES را انتخاب کنید.رسیور در حالت آپگرید قرار می گیرد پس از اتمام آپگرید رسیور خاموش ومجدد روشن میشود.
و یا پیام DO YOU WANT REBOOT THE RECEIVER? ظاهر می شود که با انتخاب YES رسیور خاموش و مجدد روشن میشود.
پس روشن شدن مجدد آپگرید به پایان رسیده است.

توصیه:در هنگام آپگرید به هیچ عنوان فلش را از رسیور جدا و یا رسیور خاموش نکنید.

3-خير ، پيغامي كه ظاهر ميشه چيه؟بعد از انجام مراحل بالا؟

(دوست من طبق قوانين انجمن از گذاشت لينك سايت هاي ديگه خودداري كنيد )

علي

imanpc
02/04/2010, 14:13
سلام دوستان عزیز
من مشکل خیلی مهمی دارم و برام جالب بود که تا هم اکنون کسی چنین مشکلی رو مطرح نکرده
بعد از ریختن آخرین پچ رسمی که قابلیت باز کردن AB SAT و 11727 s1 s2 ...sct رو داره چرا کانال های کارتی رو نمیشه ضبط کرد؟
من روی چند رسیور با چند فلش مختلف امتحان کردم زمانی که record رو میزنی تصویر گیر میکنه و راه نمی افته
کانال های ازاد مشکلی نداره فقط کارتی ها
راه حل چیست؟

madeh133
02/05/2010, 11:18
سلام دوستان
من سايروس رو گرفتم ولي چند تا كانال ازجمله pg رو باز نمي كنه و usb 95 دارم و تا حالا اصلا آپگريت نكردمش ولي با رسيور استرانگ و... دوستام گرفتنش . ممنون مي شم اگه بگيد راه حلش چيه. با تشكر .

madeh133
02/05/2010, 11:21
از مديريت سايت هم متشكرم.

اگه ميشه كدهاي كانالهاي هاتبرد رو هم بهم بگيد.
فقط ميدونم خيلي باحاليد.

mammad11
02/07/2010, 21:10
با سلام خدمت اساتید محترممن x90usbدارم از چه نرم افزاری برای باز کردن ای بی ست استفاده کنم در ضمن x90usbبا x90cu usbفرق دارد اگر فرق داره لطفا توضیح دهید با تشکر

Alix110
02/07/2010, 23:31
با سلام خدمت اساتید محترممن x90usbدارم از چه نرم افزاری برای باز کردن ای بی ست استفاده کنم در ضمن x90usbبا x90cu usbفرق دارد اگر فرق داره لطفا توضیح دهید با تشکر

دوست گلم به اين تاپيك (http://www.iransat2.com/showthread.php?p=25846#post25846) مراجعه كنيد

cu هم مربوط به رسيورهاي كارت خور هست.

علي

imanpc
02/16/2010, 14:24
چرا هیچ کس جواب نمیده چرا x95 کانال های کارتی رو ضبط نمیکنه؟

Alix110
02/16/2010, 15:25
چرا هیچ کس جواب نمیده چرا x95 کانال های کارتی رو ضبط نمیکنه؟

ده برابر از اين بزرگتر هم تايپ كني مشكلت حل نميشه ، اين مشكل در پچ هست بايد پچ نويس اقدام به اصلاحش كنه ، منتظر پچ جديد باش

علي

imanpc
02/19/2010, 20:58
وقتی ریز می نویسم که هیچ کس حتی زحمت جواب دادن رو هم به خودش نمیده وقتی درشت می نویسم که انگار حرف بدی زدم یا بی احترامی کردم که اینطوری جواب می گیرم!

Alix110
02/19/2010, 21:31
وقتی ریز می نویسم که هیچ کس حتی زحمت جواب دادن رو هم به خودش نمیده وقتی درشت می نویسم که انگار حرف بدی زدم یا بی احترامی کردم که اینطوری جواب می گیرم!

دوست گلم گاهي اوقات جواب ندادن ، ميتونه دليل بر ندانستن باشه ،

علي

imi460
03/01/2010, 15:37
با سلام

اساتید و دوستان عزیز

رسیور مدل sr-x230usb دارم مدتیه که تلتکس نداره - روی هیچ کانالی -- میکروباکس که تاثیری در این قضیه نداره

با تشکر

Salvator
03/01/2010, 16:15
با سلام

اساتید و دوستان عزیز

رسیور مدل sr-x230usb دارم مدتیه که تلتکس نداره - روی هیچ کانالی -- میکروباکس که تاثیری در این قضیه نداره

با تشکر

ایمان جان سلام خیر میکروباکس تاثیری نداره این مشکل نرم افزاری می باشد که با انتقال نرم افزار برطرف خواهد شده چنانچه فرمایش دیگری بوده است بیان تا توضیحات بیشتر در اختیار شما داداش گلم قرار گیرد موفق و پیروز باشید.

ruck
03/01/2010, 20:07
باسلام.

.
رسيور x95 usb مشکل پیش امده خروجی دستگاه تصویر ندارد باروشن کردن کلید پشت دستگاه صفحه نمایش دهنده یکبار

فقط عدد 6 را نوشته بعضی وقتها به این شکل 6006 نمایش میدهد.
لطفا مراحلی که باید بترتیب انجام شود برای رفع عیب ذکر شود

به گفته صاحب دستگاه برنامه اشتباه از طریق فلش به دستگاه انتقال یافته.

با تشکر

Salvator
03/01/2010, 20:25
باسلام.

.
رسيور x95 usb مشکل پیش امده خروجی دستگاه تصویر ندارد باروشن کردن کلید پشت دستگاه صفحه نمایش دهنده یکبار

فقط عدد 6 را نوشته بعضی وقتها به این شکل 6006 نمایش میدهد.
لطفا مراحلی که باید بترتیب انجام شود برای رفع عیب ذکر شود

به گفته صاحب دستگاه برنامه اشتباه از طریق فلش به دستگاه انتقال یافته.

با تشکر

دوست گلم سلام یک بکاپ از لیست کانال های خودتان بگیرید و رسیور خود را تنظیم کارخانه ای بکنید و آخرین نرم افزاری که برای این مدل منتشر شده است که در بخش موجود می باشد را از طریق کابل آپگرید به رسیورتان انتقال دهید و یک بار کانال ها را سرچ کلی کنید و نتیجه را بیان موفق و پیروز باشید.

ruck
03/01/2010, 22:07
با تشکر
1. خروجی رسیور هیچ تصویری ندارد که تنظیم کارخانهای را انجام بدهم.
2. طبق نوشتهای که در سایت بود برای بکاپ کردن وبا زدن گزنیه دانلود دیتا و بعد فایل رفتم مرحله سوم ذکر شده بود sdx این مرحله
را موفق به open نشدم لطفا در مورد sdx توضیح بدهید که چطور اوپن شود

taher9153721496
03/02/2010, 01:23
با سلام : ابتدا ورودي و خروجي سوئيچهاتو بررسي كن و بعدش برو سراغ برنامه رسيور اول نصب و بعد گزينه اول صفحه بعد از نصب وسپس با انتخاب ماهواره مورد نظر دست به چيزي نزن و برو سراغ گزينه از پائين سومي اون رو با خروجي سوئيچت يكي كن (يعني اگه شماره سوئيچت 1 اينجا رو هم lnb 1 كن ) و ok رو بزن خارج شو و دو باره برو همون جا و براي ماهواره بعدي و همچنين تنظيمات lnb بعدي و به همين صورت برا بار سوم هم همينطور بعدش كامل خارج شو و دوباره به صفحه اول و گزينه پائيني نصب رو بزن يعني دومي و ماهوارهاتو انتخاب كن يعني هر سه تاشونو و search all chanel رو بزن حالشو ببر شرمنده از اين عامي تر نميتونستم توضيح بدم

4065099
03/17/2010, 23:50
سلام خدمت دوستان من يك ريسيور x95 دارم ريسيور اصلا نيرو نداره اينگاه كه سيم ديش بهش وصل نيست با يك دستگاه ديگه امتحان كردم جواب داد هم سيم سالمه هم ال ان بي مشكل از دستكاه هستش اگه راهنمائي كنيد ممنون ميشم

مارشال
03/31/2010, 10:35
باسلام خدمت دوستان عزیز من یک رسیور x97usbاز پشت دارم که برنامه ای که برای تغییر منو بود روی ان ریختم ومنوی ان تغییر کرد ولی ازش راضی نبودم خواستم پچ رسمی1.87 استارست بریزم ولی عمل نکرد .ازطریق کابلrs232هم ریختم بازم عمل نکرد خواهش میکنم کمکم کنید باتشکر.

Salvator
03/31/2010, 13:31
باسلام خدمت دوستان عزیز من یک رسیور x97usbاز پشت دارم که برنامه ای که برای تغییر منو بود روی ان ریختم ومنوی ان تغییر کرد ولی ازش راضی نبودم خواستم پچ رسمی1.87 استارست بریزم ولی عمل نکرد .ازطریق کابلrs232هم ریختم بازم عمل نکرد خواهش میکنم کمکم کنید باتشکر.

دوست گلم سلام سال نو را به شما و خانواده محترم تبریک عرض می کنم و امیدوارم سال پر برکتی در کنار خانواده محترم خود داشته باشید دوست عزیز بفرمائید این هم پچ ورژن ( v1.87 ) برای رسیور استارست مدل ( sr-97usb ) منتشر شده از سایت رسمی دوست گلم خواهشمندم منبد مشکلات خود را در تایپک مشکلات بیان کنید تا زودتر به پاسخ برسید از توجه شما بی نهایت سپاسگذارم موفق و پیروز باشید.

farsad
03/31/2010, 15:27
با سلام خدمت دوستان عزيز
يک رسيور x95دارم که فقط مسير ترکست و استاني ها رو دارم ميخواستم ببينم کدوم پچ کارايي خوبي رو داره همونطور که ميدونيد در مسير ترکست کانال کارتي خاصي وجود نداره و فقط چند کانال اون هم هنگام پخش زنده فوتبال کد ميشن که با کدهاي بيس باز ميشن الان کد 1.87 رو رسيور است که در اين سايت نوشتن مشکلاتي براي بوت دستگاه پيش مياره. کدوم پچ رو پيشنهاد ميکنيد؟؟؟

Salvator
03/31/2010, 15:56
سلام خدمت دوستان من يك ريسيور x95 دارم ريسيور اصلا نيرو نداره اينگاه كه سيم ديش بهش وصل نيست با يك دستگاه ديگه امتحان كردم جواب داد هم سيم سالمه هم ال ان بي مشكل از دستكاه هستش اگه راهنمائي كنيد ممنون ميشم

دوست گلم سلام سال نو را به شما و خانواده محترم تبریک عرض می کنم و امیدوارم سال پر برکتی در کنار خانواده محترم خود داشته باشید دوست عزیز رسیور را تنظیم کارخانه ای بکنید و آخرین پچ ورژن 174 را با کابل آپگرید به رسیورتان انتقال دهید و تست کنید موفق و پیروز باشید.

Salvator
03/31/2010, 16:01
با سلام خدمت دوستان عزيز
يک رسيور x95دارم که فقط مسير ترکست و استاني ها رو دارم ميخواستم ببينم کدوم پچ کارايي خوبي رو داره همونطور که ميدونيد در مسير ترکست کانال کارتي خاصي وجود نداره و فقط چند کانال اون هم هنگام پخش زنده فوتبال کد ميشن که با کدهاي بيس باز ميشن الان کد 1.87 رو رسيور است که در اين سايت نوشتن مشکلاتي براي بوت دستگاه پيش مياره. کدوم پچ رو پيشنهاد ميکنيد؟؟؟

دوست گلم سلام سال نو را به شما و خانواده محترم تبریک عرض می کنم و امیدوارم سال پر برکتی در کنار خانواده محترم خود داشته باشید دوست عزیز در حال حاضر پچی وجود ندارد که بتواند شبکه ای را باز کند و بهترین راه حل برای بازگشائی شبکه ها استفاده از شیرینگ اینترنتی می باشد ولی از دید شخصی خودم در حال حاضر دو یا سه ورژن بائین تر پچ های خوبی برای استفاده می باشند که در بخش نیز موجود می باشند موفق و پیروز باشید.

مارشال
04/01/2010, 21:21
باسلام خدمت دوستان عزیزم من یک رسیور x97usbازپشت دارم که برنامه تغییر منو را از همین سایت در یافت کردم .و وقتی روی رسیور خود ریختم منوی ان تقریبا شبهx190یاx30شد.چون ازش راضی نبودم خواستم منوی ان را به حالت اولیه بر گردونم ولی هرچی فایل رسمی استارست را روی ان ریختم ازطریق فلش یا کابل اصلا عمل نکرد .وچند پچ مختلف هم امتحان کردم باز نشد.باید برای برگردوندن ان به حالت اولیه باید چه کار کنم.
.لطفا طریقه پرگرام رسیور به رسیور را برام توضیح دهید.باتشکر از دوستان.

.

Alix110
04/01/2010, 23:36
باسلام خدمت دوستان عزیزم من یک رسیور x97usbازپشت دارم که برنامه تغییر منو را از همین سایت در یافت کردم .و وقتی روی رسیور خود ریختم منوی ان تقریبا شبهx190یاx30شد.چون ازش راضی نبودم خواستم منوی ان را به حالت اولیه بر گردونم ولی هرچی فایل رسمی استارست را روی ان ریختم ازطریق فلش یا کابل اصلا عمل نکرد .وچند پچ مختلف هم امتحان کردم باز نشد.باید برای برگردوندن ان به حالت اولیه باید چه کار کنم.
.لطفا طریقه پرگرام رسیور به رسیور را برام توضیح دهید.باتشکر از دوستان.

.

گزينه ريست فاكتوري امتحان كنيد.

لطفا پست تكراري ارسال نكنيد.

alidorqe
04/05/2010, 17:29
مو ضوع نرم افزار تغیرمنو x95بوت امتحان کردم نشد دوباره لینک گذاشتی همین بوت بود جواب هم نداد چکار کنم من کمک کنید خو اهش می کنم دوبار ایرور0111میده

Salvator
04/05/2010, 17:57
مو ضوع نرم افزار تغیرمنو x95بوت امتحان کردم نشد دوباره لینک گذاشتی همین بوت بود جواب هم نداد چکار کنم من کمک کنید خو اهش می کنم دوبار ایرور0111میده

دوست گلم سلام سال نو را به شما و خانواده محترم تبریک عرض می کنم و امیدوارم سال پر برکتی در کنار خانواده محترم خود داشته باشید دوست گلم شما به تایپک زیر مراجعه کنید که بطور کامل توضیح داده شده است و به توضیحات پست سه هم نیز توجه کنید موفق و پیروز باشید.

موضوع مهم : نرم افزار حل مشكل ( Boot ) در رسیور استارست ( SR_X95USB & X97USB ) در این تایپک (http://www.iransat2.org/showthread.php?t=6250)

alidorqe
04/05/2010, 18:22
نمیشه ایرورر0111 می زنه

alidorqe
04/05/2010, 18:57
چکارکنم جواب بدید خواهش می کنم

alidorqe
04/05/2010, 22:47
چی شد از من خسته شدید دستگاه رو چکار کنم به یه جای هدایتم کنید

Salvator
04/06/2010, 02:36
چکارکنم جواب بدید خواهش می کنم

نمیشه ایرورر0111 می زنه

چی شد از من خسته شدید دستگاه رو چکار کنم به یه جای هدایتم کنید

دوست گلم سلام سال نو را به شما و خانواده محترم تبریک عرض می کنم دوست گلم خواهشمندم کمی صبور باشید چنانچه آنلاین در سایت باشم صد در صد پاسخ میدهم و اگر هزار بار هم سئوال کنید هرگز خسته نخواهم شد و خوشحال می شوم بتوانم خدمتی به شما هموطن عزیزم بکنم و در خدمتگذاری حاضرم دوست گلم اگر شما توضیحات در تایپک قرار گرفته بالا را بطور دقیق مطالعه کنید و بخواهید از طریق کابل آپگرید پچ قرار گرفته را به رسیورتان انتقال دهید مطمئن باشید هیچ گونه مشکلی نخواهید داشت موفق و پیروز باشید.

alidorqe
04/06/2010, 11:25
سلام خسته نباشی مو ضوع من قبلا که عرض کردم نرم افزار تغیرمنو درx95بند دستگام هیچ نرم افزاری قبول نمی کنه نه بوت ونه غیر با کابل انجام دادم با فلش هم انجام دادم نمیشه اپگر ید کارخا نه ای تست کردم نشد الان من چکار کنم دستگاه روببرم تعیمر را هنمایی کنید یا منتظر شما باشم

alidorqe
04/06/2010, 17:27
جواب بدین خواهش می کنم

Salvator
04/06/2010, 17:30
سلام خسته نباشی مو ضوع من قبلا که عرض کردم نرم افزار تغیرمنو درx95بند دستگام هیچ نرم افزاری قبول نمی کنه نه بوت ونه غیر با کابل انجام دادم با فلش هم انجام دادم نمیشه اپگر ید کارخا نه ای تست کردم نشد الان من چکار کنم دستگاه روببرم تعیمر را هنمایی کنید یا منتظر شما باشم

دوست گلم سلام ببینید رسیور ریست فاکتوری می شه و اگر می شه انجام دهید و دوباره نرم افزارها را از طریق کابل انتقال دهید اگر هیچ یک از مراحل انجام نمی شود و هیچ گونه عملی بر روی رسیور انجام نمی شود و هیچ نرم افزاری قبول نمی کند تنها را نشان دادن به یک تعمیرکار هست تا این مشکل را برای شما برطرف کند چنانچه مشکلی از نظر نرم افزاری دارید در این بخش بیان تا در اختیار شما قرار گیرد موفق و پیروز باشید.

alidorqe
04/06/2010, 18:41
ریست فاکتوری کجا هست داخل دستگاه فقط ریست کارخانه ای هست

alidorqe
04/06/2010, 18:42
درضمن ایرورر0111 می زنه

alidorqe
04/06/2010, 23:14
جواب بديد خواهش مي كنم

Salvator
04/07/2010, 01:02
ریست فاکتوری کجا هست داخل دستگاه فقط ریست کارخانه ای هست

درضمن ایرورر0111 می زنه

جواب بديد خواهش مي كنم

دوست گلم سلام شب خوش همان تنظیم کارخانه ای انجام دهید و از طریق کابل آپگرید پچ را به رسیور انتقال دهید در بخشی که برای تغییر منو نرم افزار تغییر منو بوده به همان شکل توضیح داده شده است که به چه شکلی دوباره به همان منو قبلی برگردید باز چنانچه فرمایشی بوده است بفرمائید تا پاسخ داده شود موفق و پیروز باشید.

مارشال
04/08/2010, 15:32
باسلام خدمت دوستم alidorqeمن رسیور x97داشتم کا این مشکل را داشت وبردم ان را فلش کردم برگشت به روز اولش تنها راهش همینه تو هم این کار را بکن تا رسیورت برگرده به روز اول امیدوارم که موفق باشی ...مارشال کاربر سایت

aaleex
04/09/2010, 14:00
دوست عزیز خودم میتونم فلش کنم اگه نه کجا ببرم.؟

MOHAMMAD
04/09/2010, 14:54
دوست عزیز خودم میتونم فلش کنم اگه نه کجا ببرم.؟

سلام

توی این (http://iransat2.org/showpost.php?p=29451&postcount=9) پست جواب شما را دادم

aaleex
04/09/2010, 15:34
ین نرم افزار را که نصب کردم دیگه نه تصویر هستب نه searchمکنه ,به حالت کارخانه هم بر نمیگرده.رسیور من
x95

MOHAMMAD
04/09/2010, 17:46
ین نرم افزار را که نصب کردم دیگه نه تصویر هستب نه searchمکنه ,به حالت کارخانه هم بر نمیگرده.رسیور من
x95

سلام

یک فایل برات ضمیمه میکنم اون را دریافت کن و بریز تو رسیور اگه درست شد که فقط یه تشکر بکن اگرم نشد صد در صد باید بره پیش تعمیرکار

شما کلید پاور جلوی دستگاه رو نگه دارید واستارت لودر را زده وکلید پشت دستگاه رو روشن کنید بعد از 4ثانیه کلید پاور جلو را رها کنید ودست به چیزی نزنید تا کلمه endرو دستگاه ظاهر شود ودر آخر از پشت خاموش روشن کنید

حتما از لودری که همراه نرم افزار اصلی هست استفاده شود

aaleex
04/09/2010, 18:01
منظور شما از لودر easy upgrade است؟

MOHAMMAD
04/09/2010, 18:05
منظور شما از لودر easy upgrade است؟

داداشم همرا نرم افزار یه لودر هست منظورم اون هست.فکرکنم همون لودر easy هست

aaleex
04/09/2010, 18:08
روی دستگاه کلمه boot امده. ولی درصد پر نمیشه

MOHAMMAD
04/09/2010, 18:14
روی دستگاه کلمه boot امده. ولی درصد پر نمیشه

الان خود رسیور را یه تست بزن ببین درست شده.اگه نشده بود یک بار دیگه تست کن.اگه درست نشد بگو تا بهت یه تعمیرکار معرفی کنم

aaleex
04/09/2010, 18:23
درصد پر نمیشه.تعمیرکار سمت کجای تهران است.؟

MOHAMMAD
04/09/2010, 18:27
درصد پر نمیشه.تعمیرکار سمت کجای تهران است.؟

شرق تهرانه.میخوای شماره تلفنش را بهت بدم باهاش مشکلت درمیان بذار.ببین هزینه اش چقدر میشه اصلا ارزش تعمیر داره.

str4610ii
04/17/2010, 18:25
با سلام
مشكل در ايكس نودوپنج
دوستان دستگاه فقط روي بعضي از فركانسهاي ورتيكال سيگنال دارد وكلافركانسهاي هوريزينتال هيچ سيگنالي ندارد من lm317راهم عوض كردم فايده نداشت مشكل ازكجاست خواهشمندم كمك كميد

مارشال
04/18/2010, 10:47
دوستان برایx97پچ نوا واسکای میادیانه

Alix110
04/18/2010, 22:15
با سلام
مشكل در ايكس نودوپنج
دوستان دستگاه فقط روي بعضي از فركانسهاي ورتيكال سيگنال دارد وكلافركانسهاي هوريزينتال هيچ سيگنالي ندارد من lm317راهم عوض كردم فايده نداشت مشكل ازكجاست خواهشمندم كمك كميد

دوست من آيا از سوئيچ استفاده ميكني؟ اتصالات lnb كلا در چه وضعي هست؟

علي

str4610ii
04/19/2010, 11:38
دوست من آيا از سوئيچ استفاده ميكني؟ اتصالات lnb كلا در چه وضعي هست؟

عليخير دستگاه رسيت فكتوري شده وسيم مستقيم مي باشد

Alix110
04/19/2010, 17:04
خير دستگاه رسيت فكتوري شده وسيم مستقيم مي باشد

با اين تفاسير فكر كنم بايد بري سراغ تيونر دستگاه!

علي

میکروباکس2
05/06/2010, 11:18
سلام رسیور من 97 هست اگه میشه منظور از rs232پورت رو بگین
در ضمن به نت هم وصل باشيد تا از اين سرور رايگان استفاده كنيد
منظور از نت چیه
اگه میشه کامل تر توضیح بدید
مرسی

ngen
05/06/2010, 12:00
تا جام جهانی باز میمونند که ما دیگه الکی پوول شیرینگ ندیم؟؟!! یا نه معلوم نیست؟

MOHAMMAD
05/06/2010, 12:06
تا جام جهانی باز میمونند که ما دیگه الکی پوول شیرینگ ندیم؟؟!! یا نه معلوم نیست؟

سلام

شک نکن که بسته میشه.برای جام جهانی اکثر پکیج ها آپشن دار میشه.همین الجزیره به غیر از پول کارت حدود 150 نومن جدا میگیره برای شبکه های شماره 9 و 10 و اچ دی خودش که جام جهانی را پخش میکنند.

xavi
05/06/2010, 13:13
سلام
دوست عزيز اگه ممكنه دقيق راهنمايي كنيد
اول فايل و دانلود كنيم
رسيور رو به كامپيوتر وصل كنيم( آيا اتصال به كامپيوتر بايد برقرارباشه و اصلا قطع نشه ؟)
بعد نرم افزار satna.exe رو اجرا كنيم
كانالها باز ميشن

jafar
05/06/2010, 14:06
دست گلت درد نکند برای من باز کرد انشاا... تا کی باز می ماند ابا غیر از شبکه های الجزیره کانال های دیگری هم باز میکند

میکروباکس2
05/06/2010, 16:35
بعلاوه اينكه در تنظميات رسيور گزينه sssp را فعال كرده باشي.

سلام
علی جان اینکه گفتید در کدوم قسمت است که فعالش کنیم
مرسی
در اخر مرسی از سایت24 ساعته تون

میکروباکس2
05/06/2010, 16:41

سلام
مرسی

Alix110
05/06/2010, 16:49

سلام
مرسی

دوست من اگه از رسيوري استفاده ميكني كه در اين چندماه براش پچ اومده باشه صد در صد در منوي هاي رسيورت اين گزينه وجود دارد بسته به مدل هاي رسيور اين پروتكل در جاهاي مختلف منو ها هست به شرط اينكه پچ جديد در اين سه چهار ماهه براي رسيورت اومده باشه.

علي

میکروباکس2
05/06/2010, 16:59
رسیور من97 هست

سلام دوست عزیز رسیور من اس 97 هست
گزينه sssp
در کدوم قسمت تنضیماته
mer30

Alix110
05/06/2010, 17:13
رسیور من97 هست

سلام دوست عزیز رسیور من اس 97 هست
گزينه sssp
در کدوم قسمت تنضیماته
mer30

ورژنه پچ چنده؟

میکروباکس2
05/06/2010, 17:16
اخرین برنامه رو ار ست دی دبلیو زدم
loader version 1.50
s/w ver 1.86

میکروباکس2
05/06/2010, 19:36
سلام اخرین پچ
loader version 1.50
s/w ver 1.86
اینه چیکار کنم نگفتید

Alix110
05/06/2010, 20:29
سلام اخرین پچ
loader version 1.50
s/w ver 1.86
اینه چیکار کنم نگفتید

خب دوست من كافيه فقط منوها را بگردي ، تا جايي كه يادمه در بخش تنيطمات پورت بود در رسيورهاي استارست.ولي يكم بگردي پيدا ميكني.

در ضمن پست تكراري هم ارسال نفرمائيد!!!

علي

میکروباکس2
05/06/2010, 23:42
خب دوست من كافيه فقط منوها را بگردي ، تا جايي كه يادمه در بخش تنيطمات پورت بود در رسيورهاي استارست.ولي يكم بگردي پيدا ميكني.

در ضمن پست تكراري هم ارسال نفرمائيد!!!

علي
سلام دوست گلم
این منویی که فرمایش دادید پیدا نشد
اگه میشه بگید در کدوم قسمت منو میباشد اگه کسی میدونه بگه رسیور من 97 هست
با تشکر

rabin123
05/07/2010, 12:59
سلام
من يك پچ عير رسمي به رسيور x97 USB new ريختم الان هر كاري ميكنم هيچ پچ ديگر را قبول نميكند
وپيغام filled ميده البته دستگاه كار ميكنه وروشن است من اين پچ را ريختم CX03_Wave 0111_واز سايت خودتون دانلود كردم
باكابل هم امتحان كردم اصلا انگار رسيور تغيير كرده و قسمت حفاظتي پچ جديد اجازه ورود نرم افزار ديگررا نميده متشكرم اگر راه حل عملي داريد بفرماييد . علي آقا لطفا خودت زحمت بكش وچون گذشته مارا شرمنده كن

Alix110
05/07/2010, 17:18
سلام دوست گلم
این منویی که فرمایش دادید پیدا نشد
اگه میشه بگید در کدوم قسمت منو میباشد اگه کسی میدونه بگه رسیور من 97 هست
با تشکر

دكمه i از ريموت كنترل را بگير بعد بلافاصله عدد 9 منو شرينگ طاهر ميشه. اگه نبود بدون كه رسيورت ساپورت نميكنه.

در ضمن پكيج الجريزه هم به دليل ترافيك زياد سرور از كار افتاده ، رايگان باشه همين هست.
علي

Alix110
05/07/2010, 17:21
سلام
من يك پچ عير رسمي به رسيور x97 usb new ريختم الان هر كاري ميكنم هيچ پچ ديگر را قبول نميكند
وپيغام filled ميده البته دستگاه كار ميكنه وروشن است من اين پچ را ريختم cx03_wave 0111_واز سايت خودتون دانلود كردم
باكابل هم امتحان كردم اصلا انگار رسيور تغيير كرده و قسمت حفاظتي پچ جديد اجازه ورود نرم افزار ديگررا نميده متشكرم اگر راه حل عملي داريد بفرماييد . علي آقا لطفا خودت زحمت بكش وچون گذشته مارا شرمنده كن

دوست من زماني كه رسيور تبديل ميشه براي بازگشت بايد فايل بوت مخصوص همون مدل قبلي را تزريق كني ، پيشنهاد ميكنم از دوستاني وارد هستن كمك بگيري ، بوت زدن قلق خاص خودش را داره ، وگرنه ممكن اگه نتوني بوت را درست بزني اينبار ديگه رسيور اصلا بالا نمياد.

فايل بوت هم در بخش نرم افزار رسيورت موجود هست.

علي

javademadi
05/07/2010, 22:58
سلام.من یک دستگاه x97 دارم که تازگی اقدام به گرفتم ماهواره استانی کرده ام. اما بعضی از شبکه ها مانند خوزستان ، کرمانشاه ، ایلام و ... اصلا سیگنال نمی دهد. ولی شبکه های 1،2،3 و ... 98 درصد سیگنال می دهند.دیش من هم 90 است.لطفا کمک کنید مشکل از چه چیزی است؟
با تشکر

mostafa2261
05/10/2010, 00:40
سلام.من یک دستگاه x97 دارم که تازگی اقدام به گرفتم ماهواره استانی کرده ام. اما بعضی از شبکه ها مانند خوزستان ، کرمانشاه ، ایلام و ... اصلا سیگنال نمی دهد. ولی شبکه های 1،2،3 و ... 98 درصد سیگنال می دهند.دیش من هم 90 است.لطفا کمک کنید مشکل از چه چیزی است؟
با تشکر
با اجازه اساتید:
دوست گلم مشکل شما از نصب دیش میباشد:
ساعت ال انبی شما روی ساعت 7باشه اگر مشکل حل نشد زیر پایه سمت راست دیش یک شی به قطر یک سانت قرار بده که کمی بالاتراز پایه سمته چپ انشااله مشکل حل میشه

mostafa2261
05/10/2010, 01:06
سلام
من يك پچ عير رسمي به رسيور x97 usb new ريختم الان هر كاري ميكنم هيچ پچ ديگر را قبول نميكند
وپيغام filled ميده البته دستگاه كار ميكنه وروشن است من اين پچ را ريختم cx03_wave 0111_واز سايت خودتون دانلود كردم
با اجازه اساتیدوبخصوص جناب علی آقا:
من هم به این مشکل برخوردم ولی با پچ رسمی مشکلم حل شد به این ترتیب که عمل کنید انشااله درست بشه مشکلتون حل بشه:
دستگاه از کلید پشت خاموش باشه کابل آپگرید ار اس232رابه دستگاه وصل کنید لودر را باز کنید استارت رازده دکمه پاور جلوی دستگاه نگه داشته ودرهمین حالت دستگاه را از کلید پشت روشن کنید دکمه پاور جلوی دستگاه را زمانی که a000در جلوی نمایش داده شد رها کنید وصبر کنید تا کار به اتمام برسه ودستگاه رو خاموش کرده و مجدا روشن کنید .
" موفق باشید"

مارشال
05/14/2010, 22:51
سلام دوستان من ماهواره سایروس را گرفتم ولی سیگنال ان بیشتر از 44 نمیشه ودیش من هم 110است وشبکه های -18را نمیاره باید چه کار کنم ومن در استان فارس منطقه فسا زندگی میکنم اگه میشه اسم وفرکانس شبکه ها را هم برام بنویسید.باتشکر

مارشال
05/14/2010, 22:55
دوست عزیز تنها راهش اینکه رسیورت را فلش کنی تا به حالت اولش برگرده تنها راهش همینه موفق باشی

sajad0
05/20/2010, 09:27
سلام خسته نباشی من ایکس 95 دارم فایلssspدستگاه من نداره ولی هنوز به دستگاه وصل نکردم باید وصل کنم یا نه کسی هست مرا راهنمایی کنه

marmarmola
05/20/2010, 13:48
سلام دوستان من ماهواره سایروس را گرفتم ولی سیگنال ان بیشتر از 44 نمیشه ودیش من هم 110است وشبکه های -18را نمیاره باید چه کار کنم ومن در استان فارس منطقه فسا زندگی میکنم اگه میشه اسم وفرکانس شبکه ها را هم برام بنویسید.باتشکر
سلام دوست عزیز
اینجا نباید این سوال رو بپرسید
لطفا به بخش تنظیم و راه اندازی ماهواره برید
تا به سوالتان پاسخ داده بشه
http://www.iransat2.org/forumdisplay.php?f=137

marmarmola
05/20/2010, 14:08
سلام خسته نباشی من ایکس 95 دارم فایلssspدستگاه من نداره ولی هنوز به دستگاه وصل نکردم باید وصل کنم یا نه کسی هست مرا راهنمایی کنه
سلام دوست عزیز لطفا سوال خودتون رو واضح تر بیان کنید ایا شما نمیتونید تنظیمات مربوط به sssp رو در منو رسیور پیداکنید؟؟
برای این کار (فعال کردن sssp ) باید i را از روی کنترل زده بعد از ان دکمه 9 را بزنید در این قسمت گزینه مربوته رویت خواهد شد
در صورت نبودن ان باید شما دستگاه خود را با اخرین نرم افزار ابدیت نمایید

sajad0
05/20/2010, 20:43
همین کارو کردم نشد

sajad0
05/20/2010, 20:46
sssspنداره x95
.

میکروباکس2
05/27/2010, 22:40
سلام دوست عزیز لطفا سوال خودتون رو واضح تر بیان کنید ایا شما نمیتونید تنظیمات مربوط به sssp رو در منو رسیور پیداکنید؟؟
برای این کار (فعال کردن sssp ) باید i را از روی کنترل زده بعد از ان دکمه 9 را بزنید در این قسمت گزینه مربوته رویت خواهد شد
در صورت نبودن ان باید شما دستگاه خود را با اخرین نرم افزار ابدیت نمایید

سلام دوست عزیز
این برنامه رو از ست دی دبلیو دانلود کردیم ولی گزینهsssspرو نداشت
در ضمن دکمه ایi 9 رو زدم ولی این گزینه رو نداشت کدوم ورزن رو باید نصب کرد
با تشکر

Alix110
05/28/2010, 00:37
سلام دوست عزیز
این برنامه رو از ست دی دبلیو دانلود کردیم ولی گزینهsssspرو نداشت
در ضمن دکمه ایi 9 رو زدم ولی این گزینه رو نداشت کدوم ورزن رو باید نصب کرد
با تشکر

اگه كليدهاي تركيبي i+9 جواب نداده نشون ميده كه رسيورشما اين پروتكل را نداره ،!!

علي

میکروباکس2
05/28/2010, 16:36
اگه كليدهاي تركيبي i+9 جواب نداده نشون ميده كه رسيورشما اين پروتكل را نداره ،!!

علي
میشه لیستی از رسیور ها که این پروتکل رو داره بزارید
با تشکر

Alix110
05/28/2010, 17:47
میشه لیستی از رسیور ها که این پروتکل رو داره بزارید
با تشکر

به طور كلي ميشه ميگفت تمامي رسيورهاي معمولي كه در دو ماه اخير براشون پچ جديد صاد شده ، اين پروتكل را دارند.

در پست اول تاپيك باز كردن شبكه هاي الجزيره هم يه سري از رسيورها را عنوان كردم.

علي

reza_m
06/13/2010, 11:56
رسیور x95 بعضی مواقع کنترلش کار نمیکنه وباید رسیور رو از پشت خاموش کنم تا درست شه؟

Salvator
06/13/2010, 17:27
رسیور x95 بعضی مواقع کنترلش کار نمیکنه وباید رسیور رو از پشت خاموش کنم تا درست شه؟

دوست گلم سلام شما یک بکاپ از لیست کانال های خودتان بگیرید و رسیور را تنظیم کارخانه ای بکنید و دوباره ماهواره ها را جستجو کنید و تست کنید اگر برطرف نشده است بیان تا راهنمائی های دیگر صورت گیرد موفق و پیروز باشید.

reza_m
06/13/2010, 23:11
این کار رو انجام دادم نشد

A M I N
06/14/2010, 14:53
با سلام
من می خوام یه رسیور فلش خور بگیرم که بتونه کانال ها ی کارتی رو و شبکه 3 رو برام باز کنه جدید هم باشه
می خواستم بدونم دوستان کدوم رسیور رو برای خرید پیشنهاد می دن؟

inter
06/14/2010, 18:40
نظر من 4622xII هم قيمتش مناسبه هم سازنده پچ داش ويزكيد نظر دوستان هم بپرس موفق باشيد

Salvator
06/14/2010, 19:35
با سلام
من می خوام یه رسیور فلش خور بگیرم که بتونه کانال ها ی کارتی رو و شبکه 3 رو برام باز کنه جدید هم باشه
می خواستم بدونم دوستان کدوم رسیور رو برای خرید پیشنهاد می دن؟

امین جان سلام خودت که میدونی پیشنهاد من چیه اگر نمی خواهی مثل رسیور قبل عذاب بکشی به رسیور پیشنهادی من فکر بکن در ضمن امیدوارم که کلاس ها را با موفقیت تمام کرده باشید موفق و پیروز باشید.

A M I N
06/15/2010, 11:24
سلام داداشی گل من
مرثی
درسا که تموم شده
افتادیم تو راه خدمت مقدس سربازی
جان به کف
چیزی از رسیور پیشنهادی ننوشتی
منظورت همون strong هستش؟
کدوم مدلش
این یکی رو دیگه برای خودم می خوام بگیرم
اگه می شه یه رسیور خوب برام چیشنهاد کن با ذکر قیمت و جزئیات ممنونت میشم داداشی

m4ster
07/04/2010, 12:13
با سلام خدمت شما مدیریت مهترم
نمیدونم از شما گله کنم یا اینکه .... نمیدونم ولی بهتره نرم افزار و پیچ های که کاربرا میزارن یا اینکه خودتون میزارید اول تست کنید ..
در قسمت نرم افزار استارست نرم افزاری مبنی بر تغییر منو استارست 95 بود که به این نام بود که الان هم هست ..
cx03_wave 0111 این بوده که من دانلود کردم و به دستگاه تزریق کردم
منو دستگاه تغییر کرده ولی الان نه پیج قبول میکنه و نه حتی خودش رو قبول میکنه.. تنها چیزی که قبول میکنه لیت کانال و سافت کم هست ..
من با تعمیر کارای که از دوستان بودن مشورت کردم و دستگاه رو نشون دادم .
این منو مشابه منوی دستگاه starway/starsat190d هست البته شکی هم میرفت که گلدن استار باشه ولی منو گلدن اینتراستار اینجوری نیست و اصلان این برنامه برای تغییر منو استارست نیست فایلی هست که برای تبدیل دستگاهای starsat95 به starsat190d به کار میره و در پیج های starway هم این اسم پیج رو دیدم ..
دوستان و اقایان وارد میدونن که برای تبدیل دستگاها به هم 3 فایل هست که باید ریخته بهشه تا دستگاه تبدیل بشه ..
در بعضی دستگاها حتی باید تا 7 فایل رو ریخت تا دستگاه تبدیل بشه ..
دوستانی که خیلی واردن و این فایل رو گذاشتن برای تغییر منو استارست لطف کنن بگن که این فایل رو از کجا یا از کدوم مدل دستگاه گذاشتن برای استار ست .. تا لاعقل بدونیم که این دستگاه به چی تبدیل شده تا بتونیم به حالت قبل بر گندونیمش
این منو که اومده با منوی 2 تا از رسیورا همخونی داره از نظر ظاهر starway/sr-x190d حالا کدوم ایناس بگید که از کجا اوردید گذاشتید .. این پیج cx03_wave 0111 مربوط به چه مدل رسیوری هست
که گذاشتید برای استارست اونم تغیر منو !!!!!!!
شرمنده قصد بی احترانی ندارم ولی بهتر نیست که نرم افزارای که تو سایت قرار میگیره تست بشه تا دیگران دچار مشکل نشن
مشکلاتی که با ریختن این پیج ایجاد شده
1: هیچ پیجی رو قبول نمیکنه حتی با کابل ( بوت . پیج )
2: هر بوتی رو هم خاستم چه با کابل و چه با usbبریزم قبول نمیکنه تمام روشها رو هم امتحان کردم نگه داشتن کلید پاور و...
3: نمیشه کانال سرچ کرد فقط باید از لیست کانال استفاده کرد
4: وقتی دسگاه روشن یا خاموش میشه رنگش کلا به هم میریزه

مدیریت اگه لطف کنه این پیج رو بردارید و رو یه 95 استارست بریزید و بعد دوباره اون رو به حالت قبلی خود استارست برگردونید و اعلام کنید تا ما هم همون کارو بکنیم

با تشکر و شرمنده از این که رک حرف زدم متقابلا شما هم اگر کاربر سایتی بودید و چنین مشکلی پیش میومد چه میکردید این جور برخورد نمیکردید یا شاکی نمیشدید !! خودتون رو جای ما بزارید
منتظر لوک شدن اکانتم یا جوابی قانع کننده برای درست شدن دستگاه هستم
حق نگهدارتون

m4ster
07/04/2010, 12:23
سلام داداشی گل من
مرثی
درسا که تموم شده
جان به کف
منظورت همون strong هستش؟
کدوم مدلش

دوست عزیز من خودم تو کار فروش رسیور هستم و با اکثر رسیورا کار کردم اگر نظر منو بخای ایکلاس که تو همه مدلاش خوبه ولی ضعفی که داره تو برد تغذیه برق این دستگاه هست که بعد از چند مدتی دچار خاموشی این دستگاه میشه که باید خازنهای برد تغذیه برق تعویض بشه ..
استارست که مدل جدیدیش 97 هست هم بد نیست ولی مشکلی که داره تو تیونر هست مثلا تو بعضی فرکانسا مخصوصا ترک دچار گیجی میشه که تا به حال نفهمیدم مشکلش چیه و همون اصلاح شده 95 استارست هست ..
بین دستگاهای دیگه هم موردای خوبی پیدا میشه که خوب قیمتای بالای داره
البته ناگفته نمونه که این ایکلاس و استارست که میگن کره کره اثلا کره نیست فقط سفارش که کار چین هست البته تو جنس درجه 1 یا نسبتا درجه 1 که کره ای نام گرفته ...
اگر دستگاه خوب میخای strong 4622xii /4669xii دستگاهای خوبی هست که هم کارای بهتری داره و هم اینکه خیلی بهتر از استارست یا ایکلاس از نظر سخت افزار هست
که در مقابل کار زیاد و داغ کردن مقاوم هست .
نظر من تو خانواده استرانگ هست
قیمتش ما بینه 90 تا 100 هست که نسبت به قیمتش مناسب هست
حق نگهدارت

MOHAMMAD
07/04/2010, 18:42
سلام داداشی گل من
مرثی
درسا که تموم شده
جان به کف
منظورت همون strong هستش؟
کدوم مدلش

سلام

امین جان

من فقط و فقط رسیور لینوکسی پیشنهاد میکنم.درسته شاید گرون به نظر برسه ولی رسیور اول و آخر زندگیت هست.وقتی با لینوکسی کار میکنی تازه میفهمی رسیور یعنی چی

m4ster
07/04/2010, 19:01
قابل توجه دوستاني كه رسيور استارست 95 داشتن و براي تغيير منو برنامه كه در قسمت نرم افزار استارست داده شده بود و مثلا براي تغيير منو استارست بود و دوستان به رسيور منتقل كرده بودن و دچار مشكل شده بودن كه نه بوت قبول ميكرد و نه پيجيرو قبول ميكرد و دكمه هاي كنترل هم از كار افتاده بود ...
من الان حدود 1 ساعت هست كه تونستم اين مشكل رو حل كنم .. البته 4 روز هست كه پيگيري مداوم داشتم
شما هم به همين روش عمل كنيد تا مشكلتون حل بشه
من خودم هم دچار همين مشكل بودم كه الان حل شد

دوستان فايل زميمه رو دانلود كنيد كه داخلش چند تا فولدر هست كه همه چيز داره هم فايل بوت و لوادر و اخرين پيج نوشته شده براي استارست كه در پوشه هاي جدا گذاشتم

پوشه اول كه با نام )orginall menu starsatx95( هست و فايل بوتي كه ميتونه اين تغير در رسيور رو بوت كنه كه شما وقتي اون پيج رو براي تغير منو ريخته بوديد نميشد بوت كرد و پيجي قبول نميكرد به راحتي ميتونيد با اين فايل بوت رسيور رو بوت كنيد حالا هم با usb و هم با كابل . كه البته اگه با usb بوت كنييد رسيور بوت ميشه و تو بوت باقي ميمونه و بعد شما بايد با كابل بهش پيج بديد. لوادر ها رو هم تو هر پوشه براي راحتي كار گذاشتم
پوشه دوم orginall patch starsat95 هست كه داخلش پيج كارخونه اي هس با يه فايل براي رفع مشكل بوت در استارست
در پوشه سوم هم كه اخرين پيج استارست هست كه دوستان هم ارائه كرده بودن

خوب دوستان حالا نحوه كار و درست كردن اين مشكل
وقتي فايل رو دانلود كرديد و از حالت زيپ در اورديد به اين ترتيب عمل كنيد

رسيورتون رو خاموش كرده و كليد پاورش رو هم روي 0 قرار بديد و كابل اپگرد رو به كامپيوتر نصب كرده و سر ديگر رو به پشت رسيور وصل كنيد البته همه اتصالات رو از رسيور جدا كنيد و فقط كابل بهش وصل باشه
1: خوب حالا پوشه كه با نام orginal menu starsat هست رو باز كنيد (3تا لوارد براتون گذاشتم كه بتونيد راحت تر كارتون رو انجام بدي ) حالا روي لودر اصلي كليك كنيد تا باز بشه توجه كنيد كه اين لودر بايد بدون ارور بالا بياد براي اين كار هم كافيه به برنامه هاي داخل پوشه دست نزنيد و جاي منتقلش نكنيد ... حالا كه اومد بالا كافيه روي استارت كليك كنيد و رسيور رو از كليد پاور روشن كنيد كمي كه صبر كنيد ميبينيد كه رسيور بوت ميشه .. وقتي بود شد رسيورتون بالا نمياد و احتمالا چراغ قرمزش روشن ميمونه كه چيزي نيست كه ميتونيد با انتقال پيج كاخونه اي يا جديد با كابل برطرفش كنيد
2: حالا دوباره رسيور رو از پشت خاموش كرده و بريد سراغ پوشه به نام new patch 191 و بازش كنيد لودر داخلش هست و اون لودر قبلي رو ببنديد .. روي لودر كليك كنيد كه بدون ارور بايد باز بشه وقتي باز شد رويه استارت كليك كنيد و رسيور رو از پشت روشن كنيد لودر شروع به پر شدن ميكنه .. در اخر هم از شر اون منو خلاص ميشيد

نكته هاي كه بايد بهش توجه كنيد كه نگيد رسيور بالا نمياد يا اينكه بوت نشده يا بوت رو قبول نميكنه چون امكان نداره من خودم الان حدود 1 ساعت هست كه اين كارو با همين نرم افزار انجام دادم و با كمب كلنجار درستش كردم
نكته 1: اگه در پوشه اولي موقعي كه ميخايد فايل بوت رو به رسيور منتقل كنيد قبول نكرد .. رسيور رو خاموش كنيد ار دكمه پاور و دوباره لودر رو اجرا كنيد اين دفعه اول دكمه پاور جلو دستگاه رو نگه داريد و استارت لودر رو بزنيد و بعد در همون حالت رسيور رو از پشت روشن كنيدوبعد از چند ثانيه دستتون رو از رويه دكمه پاور جلو دستگاه ور داريد در اين حالت رسيور رويه بوتت ميمونه و بالا نمياد كمي كه صبر كنيد ميبينيد لودر شروع به پر شدن ميكنه (دوستان اگه پر نشده در همون حالت يه كليك رويه دكمه پاور جلو بكنيد شروع ميكنه ) اگر بازم نشد از يه لودر ديگه استفاده كنيد كه تو همون پوشه گذاشتم (اول از لودر اصلي اگر نشد بعد از لودر 4.15 استفاده كنيد
دوستان اگه نتونستيد به اين شكل فايل بوت رو منتقل كنيد ميتونيد اين فايل بوت رو كه با نام رووم در پوشه orginall menu هست رويه فلش مموري بريزيد و رسيور رو روشن كنيد به فلش رو بزاريد توش و از منو usb اين فايل رو به رسيور منتقل كنيد كه رسيور بوت ميشه و تو بوت گير ميكنه كهما هم همين رو ميخايم (تنها راه از بين بردن اين منو ) بعد از اينكه با فلش اون فايل بوت رو ريختيد با كابل با همون لودرا ميتونيد پيج جديد يا كارخونه اي رو به دستگاه بديد (در اين كار بايد از حتما از كابل استفاده بشه ) توجه داشته باشيد كه براي انتقال پيج از لودر اصلي استفاده كنيد بهتر هست
2: بعد از اينكه پيج رو منتقل كرديد دوباره كانالها رو سرچ كنيد البته اينو بگم كه حتما بعد از بوت رسيور سعي كنيد اخرين پيج رو كه در پوشه new patch هست رو بريزيد تا جديدترين فركانسا و كانالها رو بتونيد با سرچ يه رسيور اضافه كنيد

ميدونم كه به نظر سخت مياد ولي خيلي راحت هست فقط بايد با حوصله اين كارو انجام بديد

دوستاني هم كه در قم زندگي ميكنن و ساكن قم هستن اگر نتونستن اين كارو انجام بدن يا كابل و وسايل براي اين كار ندارن ميتونن رسيورشون رو براي من بيارن تا براشون رديفش كنم فقط كافيه با من تماس بگيريد
من خودم وقتي اين مشكل داشتم خيلي اعصابم خورد بود و ميدونم چي ميكشن دوستان
فقط كافيه با اين شماره با من تماس بگيريد 09195423414

در اينجا از مديريت اين بخش تشكر ميكنم و اگر در پست قبليم با تندي برخورد كردم شرمنده هستم اين مشكل باور كنيد كه خيلي اعصاب منو به هم ريخته بود .. در اين سايت همه بايد به هم كمك كنن تا مشكلات حل بشه و سطح اطلاعات عمومي بالا بره
از اون دوستمون هم ميخام كه اينجور پيج ها رو اول خودشون تست كنن بعد بذارن
اينم لينك دانلود اين برنامه

http://www.4shared.com/file/Rg8B7vjA/merlin.html

imanpc
07/05/2010, 19:57
سلام بر دوستان کسی نرم افزار جدید x97 hdmi که ab sat رو باز کنه داره؟اگر دارید ممنون میشم

Salvator
07/05/2010, 20:05
سلام بر دوستان کسی نرم افزار جدید x97 hdmi که ab sat رو باز کنه داره؟اگر دارید ممنون میشم

دوست گلم سلام چشم برای شما تهیه و برای شما قرار خواهم داد موفق و پیروز باشید.

moeinstarsat
07/06/2010, 18:48

سلام دوست عزیزم نرم افزار مربوطه را برای شما در قسمت نرم افزار های رسیور x95 قرار دادم پیروز باشید

rezanaziii
08/27/2010, 14:06
سلام. رسيور استارست x98 دارم. برنامه جديدش رو دانلود كردم. پكيج biss بازه هست. اما مي خوام ببينم چرا وقتي سافتكم رو فلاش ميريزم نميتونه تشخيص بده و هيچ سافتكمي رو نميشناسه. آيا سافتكمش مخصوصه؟؟ اگر روزي اين پكيج رفت چي جوري ميشه بصورت دستي و با فلاش سافتكم رو بهش بدم. با تشكر

haydar8881
10/30/2010, 14:05
سلام آیا امکان استفاده از سرور های سی سی کم یا نیوکمد در رسیور x95usb وجود دارد . لطفا توضیح دهید

haydar8881
10/30/2010, 20:50
سلام آیا امکان استفاده از سرور های سی سی کم یا نیوکمد در رسیور x95usb وجود دارد . لطفا توضیح دهید

Salvator
10/31/2010, 00:40
سلام. رسيور استارست x98 دارم. برنامه جديدش رو دانلود كردم. پكيج biss بازه هست. اما مي خوام ببينم چرا وقتي سافتكم رو فلاش ميريزم نميتونه تشخيص بده و هيچ سافتكمي رو نميشناسه. آيا سافتكمش مخصوصه؟؟ اگر روزي اين پكيج رفت چي جوري ميشه بصورت دستي و با فلاش سافتكم رو بهش بدم. با تشكر

دوست گلم سلام بعد از اینکه سافتکم را از سایت دانلود کرده اید آن را از حالت فشرده خارج کنید و سافتکم را در یو اس بی ( USB ) و یا فلش ( Flash ) خود کپی پست کنید و ( USB ) خود را به رسیور وصل کرده تا شناسائی شود و بعد اقدام به انتقال سافتکم کنید اگر مراحل را به درستی انجام دهید مشکلی نخواهید داشت در رابطه با سئوال دوم باید عرض کنم اگر پکیچ بیس ( Biss ) از کار افتاده و بسته شود باید منتظر پچ ورژن جدید از طرف پچ نویسان شرکت باشیم لازم به ذکر می باشد سافتکم برای به روز کردن سیستم کدگذاری رسیور به کار میرود و تعدادی از شبکه ها را بطور روزانه و تا زمان فعال بودن کلید جدید بازگشائی می کند چنانچه سئوال دیگری بوده است بفرمائید تا بعد از بررسی توسط دوستان و مدیران عزیز پاسخ داده شود موفق و پیروز باشید.

Salvator
10/31/2010, 01:01

دوست گلم سلام به شخصه برای استفاده سی سی کم تست نکردم ولی برای شبکه های کد شده می توانید از شرینگ اینترنتی و دانگل استفاده کنید که نرم افزار و پچ آن موجود می باشد موفق و پیروز باشید.

sara45
10/31/2010, 15:08
سلام ایا هنوز کانالهای پکیج بیس و درسل و دیگر کانالهایی که به وسیله پچ یا سافتکم باز میشدند را میتوان باز کرد یا نه؟ و اگر باز میشوند لطفا لینک اخرین پچ یا سافتکم رو بگذارید؟ برای استارست مدل x95 معمولی؟ یا تشکر

sara45
11/01/2010, 14:40
لطفا یکی جواب بده؟

ROOZBEH 62
11/01/2010, 15:30
سلام ایا هنوز کانالهای پکیج بیس و درسل و دیگر کانالهایی که به وسیله پچ یا سافتکم باز میشدند را میتوان باز کرد یا نه؟ و اگر باز میشوند لطفا لینک اخرین پچ یا سافتکم رو بگذارید؟ برای استارست مدل x95 معمولی؟ یا تشکر

لطفا یکی جواب بده؟

درود

سافتکم جدید برای استارست مدلهای95 و ...

با قابلیت
BIS TV
ENTV (5°W) Atlantic Bird 3 11065 H SR: 18080 2/3 - Biss
ESPN Classic Italia 12111 H 27500 Sirius 4 (4.8°E) - Cryptoworks
Rossiya 1 (Vesti Privoljzhe) 11675 V 6666 3/4 Intelsat 12 (IS-12) 45° East
Al Raie (TEST) (8°W) Atlantic Bird 2 11083 H NEW S/R :2856 FEC 3/4 - Biss
RDV Eutelsat W4/W7- 36° East 12437 H 23437-3/4 - Biss
ODIE 12606/H/30000 Hellas 39°E - Biss
TV Globo Hotbird 13°E Nagravision 2 11585 /v/ 27500
MGM Middle East 12611H S/R 9259 FEC 5/6 Eutelsat W2A (10.0E) - Biss
MGM Europe (aka MGM Ireland) ] 12611H S/R 9259 FEC 5/6 Eutelsat W2A (10.0E) Biss
( TNT Germany & ESPN America 11728 v 27500 Eurobird 9 (9.0E
Zone Fantasy Italia ,Zone Romantica 1, Zone Romantica 2, Travel Channel 12111H27500 Sirius 4 - 4.8°E
- Cryptoworks
France3-France2 11591 V 20000 ATlantic bird 3 5°W Provider:020810 Viaccess
Pershy Natsionalny Sirius 4.8E. 12130-V-27500,3/4 - Biss
Canal+ NL (19,2*E) Seca
Bulsat 39.0°E Irdeto2 Provider: 060400

و:
Nilesat 101 @7°W CCWs

11996-27500-H

ShowSports 2
ShowSports 3
ShowSports 4

ShowMovies Act
ShowMovies Kids
ShowMovies Com
SuperMovies
Super Movies +2
SOD

ehsanyaz
11/01/2010, 16:18
سلام نحوه استفاده از سافتكم در x95 usb چجوريه ؟
ممنون ميشم بگيد

ROOZBEH 62
11/01/2010, 17:03
سلام نحوه استفاده از سافتكم در x95 usb چجوريه ؟
ممنون ميشم بگيد
دوست گرامی درود بر شما
به سایت خودتون خوش اومدید.
ببین عزیز شما باید آخرین سافتکم رو یا از طریق فلش مموری یا از طریق کابل و لودر منتقل کنید. پیشنهاد بنده فلش مموری هست.
ابتدا باید آخرین سافتکم رو از اینجا (http://forum.iransat2.org/showthread.php?t=4541&page=25)دانلود کن. بعد آنزیپ کن و درون فلش بریز و فلش رو به رسیور بزن. سپس وقتی وارد انتقال از طریق usb شدی . روی فایل دکمه ok را نزن و دکمه 1 را بزن و yes کن. بعد از اینکه سافتکم منتقل شد یه بار ریستارت کن.

jas11111
11/05/2010, 09:53
با سلام يكي از دوستانم رسيور x96 usbداره تازه گرفته در حين سرچ گردن خاموش شد واصلا روشن نمي شه .فقظ دكمه قرمز روشن ميشه اصلابالا نمي ياره
لظفا راهنمايي كني

Salvator
11/05/2010, 12:13
با سلام يكي از دوستانم رسيور x96 usbداره تازه گرفته در حين سرچ گردن خاموش شد واصلا روشن نمي شه .فقظ دكمه قرمز روشن ميشه اصلابالا نمي ياره
لظفا راهنمايي كني

دوست گلم سلام خواهشمندم منبد در تالار ایکلاس بیان کنید تا زودتر به پاسخ برسید از توجه شما سپاسگذارم موفق و پیروز باشید.

jas11111
11/05/2010, 13:53
سلام مجدد شرمنده بازم مزاحم شدم اينكه من يه رسيور استارسات 250سوپر رو اشتباهي برنامه دادم الان بالا نمي ياره
ميشه خواهشن راهنمايي كنيد اخه من تازه كار اپگرد رو شروع كردم وخيلي چيزا از شما ياد گرفتم پس بازم مزاحمتون ميشم
ممنون مشم اگه اين حقير رو راهنمايي يا برنامهاي برام بزاريد

amsane
11/10/2010, 02:17
سلام مجدد شرمنده بازم مزاحم شدم اينكه من يه رسيور استارسات 250سوپر رو اشتباهي برنامه دادم الان بالا نمي ياره
ميشه خواهشن راهنمايي كنيد اخه من تازه كار اپگرد رو شروع كردم وخيلي چيزا از شما ياد گرفتم پس بازم مزاحمتون ميشم
ممنون مشم اگه اين حقير رو راهنمايي يا برنامهاي برام بزاريد
عذر می خوم اگه 250 یو اس بی هستش (یو اس بی میخوره) با کابل از طریق کامپیوتر برنامه بهش بدی قبول میکنه ودرست میشه

13844
11/10/2010, 19:26
باسلام وتشكر از زحمات شما رسيور usb sr-x95 دارم ورجن اشتباه وارذ كرذم سياه شد بگفته دوستان اي سي فلش سوخته اگر امكاش هست شماره اي سي رادر پيغام خصوصي بدهيد ..چون كسي تعمير نمي كد

13844
11/10/2010, 19:36
باسلام وتشكر از زحمات شما رسيور usb sr-x95 دارم ورجن اشتباه وارذ كرذم سياه شد بگفته دوستان اي سي فلش سوخته اگر امكاش هست شماره اي سي رادر پيغام خصوصي بدهيد ..چون كسي تعمير نمي كد

Salvator
11/10/2010, 19:36

دوست گلم سلام به مشکلات کاربران در تایپک مشکلات پاسخ داده می شود و از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل پاسخی داده نمی شود بعد از بیان مشکل و بررسی توسط دوستان و مدیران عزیز در بخش پاسخ داده می شود موفق و پیروز باشید.

amsane
11/11/2010, 00:37
دوست عزیزمن اینو برحسب تجربه عرض میکنم با کابل232ابگرید کن درست میشه من استارست ایکس90udb &95&230 این مورد داشتم
اگر نشد اعلام کن بروی چشم عکس خود ای سی فلش رو همینجا اپلود میکنمبا شماره

amsane
11/12/2010, 23:29
این تصویر با قابلیت زوم فوقالعاده شخصا تهیه کردم خودت میتونی شماره رو بخونی

jas11111
11/19/2010, 17:52
سلام مجدد من متا سفانه هر چي مي گم دوستانم مشكل من را حل نمي كنند من مي گم يه starsat250 cu superدارم كه بعد آپگرد بالا نمي ياره مي نويسه بوت ولامپ قرمز روشن مي شه ديگه بالا نمي ياره .ميشه خواهشا جواب بديد ممنون ميشم .

amsane
11/21/2010, 23:41
سلام مجدد من متا سفانه هر چي مي گم دوستانم مشكل من را حل نمي كنند من مي گم يه starsat250 cu superدارم كه بعد آپگرد بالا نمي ياره مي نويسه بوت ولامپ قرمز روشن مي شه ديگه بالا نمي ياره .ميشه خواهشا جواب بديد ممنون ميشم .
دوست عزیز اگر فایل بوت رو دستگاه بریزی مشکل شما حل میشه من چند مدل رو دارم اینو پیدا کردم در اینجا قرار میدم

farshad_53
11/22/2010, 01:09
من رسیور x230usb دارم که با وارد کردن پچی که بهش دادم دیگه روشن نمیشه ودر حالت استان بای مونده.

Salvator
11/22/2010, 03:40
من رسیور x230usb دارم که با وارد کردن پچی که بهش دادم دیگه روشن نمیشه ودر حالت استان بای مونده.

دوست گلم سلام اگر پچ قبول می کند شما دوبار پچ را از طریق کابل آپگرید به رسیورتان انتقال دهید موفق و پیروز باشید.

amsane
11/22/2010, 10:35
دوستان عزیز وقتی پستی برای شما مفید واقع شد ونتیجه گرفتید اعلام کنید وگرنه اعلام کنید تا راهکارهای دیگری ارائه دهیم
با تشکر

sh-ghasemi
12/11/2010, 14:42
سلام. من starsat x60 دارم .لطفا منو راهنمايي كنيد برا ي up date با ورژن جديد. اگه ورژن جديدشو كسي داره واسه من تو همين سايت به اشتراك بذاره . شهرام

amsane
12/11/2010, 15:28
سلام. من starsat x60 دارم .لطفا منو راهنمايي كنيد برا ي up date با ورژن جديد. اگه ورژن جديدشو كسي داره واسه من تو همين سايت به اشتراك بذاره . شهرام
دوست عزیزنرم افزارها را چک کردم اخرین ورژن رسمی این دستگاه به تاریخزیر بود اگر مورد قبول است تا اپلود کنم

1/7/2009 1:08:34 am

masood kh
12/14/2010, 11:24
با سلام
مي خواستم بپرسم آيا مي توان نرم افزار دستگاه هاي ديگر را هم به رسيور خودم كه x95 usbاست بريزم اگر مي شود لطفا من راهنمايي كنيد. icon_pf (24).gif

ROOZBEH 62
12/14/2010, 19:04
با سلام
مي خواستم بپرسم آيا مي توان نرم افزار دستگاه هاي ديگر را هم به رسيور خودم كه x95 usbاست بريزم اگر مي شود لطفا من راهنمايي كنيد. icon_pf (24).gif
درود بر شما دوست عزیز
دوست عزیز به هیچ عنوان نرم افزار های مدل های دیگر را بر روی ریسیور خود تزریق نکنید. این کار باعث مشکل در آی سی فلش دستگاه میشود. شما میتوانید نرم افزار مخصوص ریسیور خودتان را به دستگاه بدید. از این لینک زیر پیدا میکنید.

موضوع مهم : نرم افزار های اورجینال استارست X230Cu-x250Cu-x230Usb-x250Usb-x90Usb-x95Usb-x99Usb (http://www.forum.iransat2.org/showthread.php?t=3862) (http://www.forum.iransat2.org/images/W-ENTERv4.0/misc/multipage.gif 1 (http://www.forum.iransat2.org/showthread.php?t=3862) 2 (http://www.forum.iransat2.org/showthread.php?t=3862&page=2) 3 (http://www.forum.iransat2.org/showthread.php?t=3862&page=3))

soheil.j
12/21/2010, 17:50
ممنون که به فکر کاربرا هستید
آخرین پچ برای رسیورهای استارست مدل x95 usb کدومه؟
سری دو مگابایت کدوم رسیورها هستن و فرقشون با بقیه چیه؟
ممنون میشم آخرین پچ موجود برای رسیور استارست مدل x95usb رو بهم معرفی کنید
با تشکر

mazhar990
02/04/2011, 14:05
با سلام خدمت همه دوستان
لطفا راهنماییم کنید:
1- رسیور من STARSAT SR.X97 usb TITANIUM (HDMIl (البته USB از جلو ) میباشد. من باید ازچه نوع نرم افزار و پچ و ... مربوط به کدام مدل استفاده کنم؟ لینک راهم بدهید ممنون میشم

2- رسیور من (همونی که مدلشو گفتم) بعضی وقتا کند کار میکنه یا مثلا وقتی روی لیست کانال دکمه A-Z رو میزنم هنگ میکنه و باید با کلید پشتی ریست کنم.چاره اش چیه؟

لطفا من را راهنمایی کنید. خیلی ممنون

mazhar990
02/04/2011, 14:06
با سلام خدمت همه دوستان
لطفا راهنماییم کنید:
1- رسیور من STARSAT SR.X97 usb TITANIUM (HDMIl (البته USB از جلو ) میباشد. من باید ازچه نوع نرم افزار و پچ و ... مربوط به کدام مدل استفاده کنم؟ لینک راهم بدهید ممنون میشم

2- رسیور من (همونی که مدلشو گفتم) بعضی وقتا کند کار میکنه یا مثلا وقتی روی لیست کانال دکمه A-Z رو میزنم هنگ میکنه و باید با کلید پشتی ریست کنم.چاره اش چیه؟

میکروباکس2
02/04/2011, 14:53
با سلام خدمت همه دوستان
لطفا راهنماییم کنید:

خدمت شما
http://iransat.biz/attachment.php?attachmentid=8942&d=1296818445
1 (http://iransat.biz/showpost.php?p=49910&postcount=1)اینم ادرس دانلود1 (http://iransat.biz/showpost.php?p=49910&postcount=1)
با این پچ مشکلتون حل میشه

mazhar990
02/04/2011, 15:48
خدمت شما
http://iransat.biz/attachment.php?attachmentid=8942&d=1296818445
1 (http://iransat.biz/showpost.php?p=49910&postcount=1)اینم ادرس دانلود1 (http://iransat.biz/showpost.php?p=49910&postcount=1)
با این پچ مشکلتون حل میشه

دوست عزیز مرسی کارکرد.هنگ نمیکنه - تمام منوها فارسی شده قبلا قسمتیش انگلیسی بود -
مشکلات حل شد. مرسی

فقط دو سوال دیگه:
1-میتونم عکس پشت زمینه یا ساختار منو رو عوض کنم؟؟؟
2-از کلیه اطلاعات قبلیم بک آپ گرفتم و حالا میخوام لیست fav رو انتقال بدم کدوم فایل قبلی رو باید اجرا کنم؟
3- اگه بخوام به دستگاه بازی بدم نرم افزار هست؟

mazhar990
02/04/2011, 16:15
دوستان یه قسمت توسایت وجود نداره که سافتکم جدید توش باشه؟آخه هرچه گشتم چیز ی نیافتم.
ممنون

morteza.1975
02/04/2011, 23:27
با درود
من یک مشکلی که با رسیورم srx95usb دارم اینه که چرا کانالهای جدید رو وقتی سرچ میکنم نمیاره مثلآ این شبکه کانال 1 که تازگی اومده هرچی سرچ کردم نیومد حتی در قسمت سرچ دستی نتورگ رو هم بله کردم ولی بازم ندادش و مجبور شدم دستی بهش بدم درحالی که بیشتر رسیورها وقتی سرچ میکنی رسور را جدید ترین کانالها رو میاره در ضمن رسیور من از نوع نقره ای هستش .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

mazhar990
02/04/2011, 23:42
با درود
من یک مشکلی که با رسیورم srx95usb دارم اینه که چرا کانالهای جدید رو وقتی سرچ میکنم نمیاره مثلآ این شبکه کانال 1 که تازگی اومده هرچی سرچ کردم نیومد حتی در قسمت سرچ دستی نتورگ رو هم بله کردم ولی بازم ندادش و مجبور شدم دستی بهش بدم درحالی که بیشتر رسیورها وقتی سرچ میکنی رسور را جدید ترین کانالها رو میاره در ضمن رسیور من از نوع نقره ای هستش .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

دوست عزیز منم با همین مشکل برخوردم ولی وقتی به کانال ها نگاه کردم دیدم اون کانال از قبل موجود بود ولی با یه اسم دیگه که حالا بعداز سرچ دستی جدید اسم اون به CH1 television تغییر یافت نمیدونم جریان چیه.
اگه نتونستم درست راهنمایی کنم ببخشید.

mazhar990
02/04/2011, 23:45
لطفا در مورد سافتکم جدید دوستان راهنمایی بفرمایید

میکروباکس2
02/05/2011, 00:39
دوست عزیز مرسی کارکرد.هنگ نمیکنه - تمام منوها فارسی شده قبلا قسمتیش انگلیسی بود -
مشکلات حل شد. مرسی

فقط دو سوال دیگه:
1-میتونم عکس پشت زمینه یا ساختار منو رو عوض کنم؟؟؟
2-از کلیه اطلاعات قبلیم بک آپ گرفتم و حالا میخوام لیست fav رو انتقال بدم کدوم فایل قبلی رو باید اجرا کنم؟
3- اگه بخوام به دستگاه بازی بدم نرم افزار هست؟

دوستان یه قسمت توسایت وجود نداره که سافتکم جدید توش باشه؟آخه هرچه گشتم چیز ی نیافتم.
ممنون
با درود
خواهش میکنم
دوست عزیز همون فایل sdx رو که بک اپ گرفتی رو انتفال بده شبکه های قبلی بر میگرده
اگه سوالی دیگه بود در خدمتم

mazhar990
02/05/2011, 20:07
با سلام دوستان
هرچی تو بخش استارست گشتم سافتکم جدید نیافتم میشه راهنمایی کنید

میکروباکس2
02/06/2011, 00:45
با سلام دوستان
هرچی تو بخش استارست گشتم سافتکم جدید نیافتم میشه راهنمایی کنید
دوست عزیز سافتکم برای چی میخوای
اگه میخوای کانال های کارتی باز کنی یه دانگل میکرو بگیر حالشو ببر
#18 (http://iransat.biz/showpost.php?p=49994&postcount=18) #16 (http://iransat.biz/showpost.php?p=49857&postcount=16)
یه سر بزن به تاپیک بالا 16 smilies (15).gifsmilies (15).gifsmilies (15).gifsmilies (15).gifsmilies (15).gifsmilies (15).gifsmilies (15).gifsmilies (15).gif 18

morteza.1975
02/06/2011, 03:08
دوست عزیز منم با همین مشکل برخوردم ولی وقتی به کانال ها نگاه کردم دیدم اون کانال از قبل موجود بود ولی با یه اسم دیگه که حالا بعداز سرچ دستی جدید اسم اون به ch1 television تغییر یافت نمیدونم جریان چیه.
اگه نتونستم درست راهنمایی کنم ببخشید.

ممنونم از راهنمایی شما منتها من کلآ این مشکل رو دارم با شبکه های دیگه مثلآ همین شبکه voa یا صدای آمریکا هرچی سرچ کردم نیومد تا اینکه مجبور شدم به صورت دستی بهش بدم البته فرکانسش رو از همین سایت گرفته بودم منتها گفتم چرا نباید رسیور را سرچ میکنم خودش بیاد آخرین نرم افزار را هم بهش زئم ولی باز این مشکل هست کاش یه راهی بود که میشد با هر سرچ کردن تمام کانالهای جدید بیاد مثل حداقل رسیورهای دیگه

Salvator
02/06/2011, 03:30
ممنونم از راهنمایی شما منتها من کلآ این مشکل رو دارم با شبکه های دیگه مثلآ همین شبکه voa یا صدای آمریکا هرچی سرچ کردم نیومد تا اینکه مجبور شدم به صورت دستی بهش بدم البته فرکانسش رو از همین سایت گرفته بودم منتها گفتم چرا نباید رسیور را سرچ میکنم خودش بیاد آخرین نرم افزار را هم بهش زئم ولی باز این مشکل هست کاش یه راهی بود که میشد با هر سرچ کردن تمام کانالهای جدید بیاد مثل حداقل رسیورهای دیگه

دوست گلم سلام شما با انتقال آخرین پچ نباید این مشکل را داشته باشید لازم به ذکر می باشد که این مشکل مربوط میشه برنامه نویس رسیور هر چند که بنده حقیر یکسری از مشکلات را به شرکت انتقال داده ام ولی متاسفانه شرکت استارست خیلی دیر پاسخ میدهند با همه این موارد بنده حقیر تمام سعی را خواهم کرد و تا جای که امکان داشته باشه مجددآ سعی می کنم تا بتوانم دوباره با شرکت استارست ارتباط برقرار کنم تا یکسری از مشکلات را با در میان گذاشتن با شرکت برطرف کنیم موفق و پیروز باشید.

ebi_vezvez
02/13/2011, 17:56
با سلام وتشکر به خاطر سایتتون میخواستم بپرسم تلتکست دستگاه x95usb معمولی از کار افتاده میخواستم راهنماییم کنید و هر چی پچ هم زدم درست نشد لطف کنید توضیح بدید

Salvator
02/13/2011, 19:36
با سلام وتشکر به خاطر سایتتون میخواستم بپرسم تلتکست دستگاه x95usb معمولی از کار افتاده میخواستم راهنماییم کنید و هر چی پچ هم زدم درست نشد لطف کنید توضیح بدید

دوست گلم سلام شما یک بکاپ از لیست کانال های خودتان بگیرید و رسیورتان را تنظیم کارخانه ای بکنید و آخرین پچ موجود را از طریق کابل آپگرید به رسیورتان انتقال دهید و تست کنید موفق و پیروز باشید.

pouriap59
02/17/2011, 21:58
سلام
چطوری x95 رو فلش کنم
ارور 018 میده برنامه اشتباهی ریختم
ممنون

a105
02/18/2011, 17:23
x230usbدارم.پسورد ان را هرچه بگذارم باز هم باز میشود با کد 9876
راهنمایی فرمایید.تشکر

میکروباکس2
02/18/2011, 20:56
x230usbدارم.پسورد ان را هرچه بگذارم باز هم باز میشود با کد 9876
راهنمایی فرمایید.تشکر
درود
دوست من هیچ راهی نیست
این مستر کد این نوع رسیورها 230 95 97هست و نمیشه عوضش کرد

ariya_elec
02/21/2011, 05:09
با سلام
در مورد كيفيت ريسورهاي جديد استارست (x95usb-ازجلو x97usb)اطلاعات ميخواستم ايا فرقي به نسبت سري اول داشته گرچه همشون چيني هستن ميشه به اين سري جديد اعتماد كرد؟
با تشكر

میکروباکس2
02/21/2011, 13:01
با سلام
در مورد كيفيت ريسورهاي جديد استارست (x95usb-ازجلو x97usb)اطلاعات ميخواستم ايا فرقي به نسبت سري اول داشته گرچه همشون چيني هستن ميشه به اين سري جديد اعتماد كرد؟
با تشكر
درود
به نظر من 97 رو بگیری بهتره
چه چیزی میخوای بدونی؟
رسیور 97 بهتره برنامه و کنترل 230 95 97 یکیه حتی منو هم فرق نمیکنه

ariya_elec
03/06/2011, 12:53
درود
به نظر من 97 رو بگیری بهتره
چه چیزی میخوای بدونی؟
رسیور 97 بهتره برنامه و کنترل 230 95 97 یکیه حتی منو هم فرق نمیکنه

سلام
من ايكس 97 مگا گرفتم روش (made in kore)ننوشته قلابيه؟
سوال دوم اين كه فرق مگا با مدل معمولي چيه؟
با تشكر

sh.ma96
03/06/2011, 14:01
سلام
با تشكر

عید شما مبارک تمام رسیورها چینی هستنند ولی درجه یک درجه دو درجه سه داریم از نظر کیفیعت با هم فرق دارند از نظر شخصی خودم فکر کنم استارست های مدل 97 رسیورهای بسیار خوبی بیرون امدن

میکروباکس2
03/06/2011, 21:48
عید شما مبارک تمام رسیورها چینی هستنند ولی درجه یک درجه دو درجه سه داریم از نظر کیفیعت با هم فرق دارند از نظر شخصی خودم فکر کنم استارست های مدل 97 رسیورهای بسیار خوبی بیرون امدن

سلام
با تشكر
درود
دوست من x97 از همشون بهتره البته سری های اول
در ضمن x97 usb معمولی کارتن ابی هست به نظر من از مدل های مگا و تیتانیوم بهتره
فرقشون در قسمت مموری هم هست مدل یو اس بی ضبطش به فرمت ts هست ولی مدل مگا و تیتانیوم به فرمت mpeg ضبط داره

N22
03/07/2011, 04:36
ایابرای دانکل دارک2 سافتکم یا نرم افزار جدید نمی اید

N22
03/07/2011, 04:37
و از کار بران سایت بی نهایت متشکرم

madonna
03/07/2011, 04:59
یک مشکل با x95 دارم برای ضبط اتوماتیک وقتی در قسمت evnt tim میرم و ok میکنم وتاریخ روز ساعت شروع و پایان را به رسیور میدم ضبط نمیکنه در ضمن در قسمتی که زمان را باید با محل زندگی یکی کنم وقتی رو حالت اتوماتیک میزارم که بهترینش 3:30 GM هست اختلاف ساعت چند دقیقه میشه که با این حال باز هم ضبط نمیکنه هر کاری میکنم که با زمان کشور ما یکی بشه نمیشه اصلآ گزینه ایران را نداره هر چند زبان رسیورم فارسی هست ولی هر کشوری بگید هست ساعتش بجز ایران آیا اصلآ نیازی هست من به قسمت اول که زمان کشورمان هست را تنظیم کنم یا نه باید به قسمت دوم برم که زمان ساعت و تاریخ ضبط هست لطفآ بفرمایید من چه باید بکنم آیا شما هم همین دردسرها را دارید
سپاسگزارم

Salvator
03/07/2011, 05:18
ایابرای دانکل دارک2 سافتکم یا نرم افزار جدید نمی اید

و از کار بران سایت بی نهایت متشکرم

دوست گلم سلام فرا رسیدن بهار را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می کنم و امیدوارم سال خوشی همراه با سلامتی در سال 90 داشته باشید دوست عزیز نرم افزار برای این دانگل در بخش موجود می باشد چنانچه سئوال یا فرمایشی بوده است در بخش دانگل بخش خودش بیان تا بعد از بررسی پاسخ داده شود موفق و پیروز باشید.

یک مشکل با x95 دارم برای ضبط اتوماتیک وقتی در قسمت evnt tim میرم و ok میکنم وتاریخ روز ساعت شروع و پایان را به رسیور میدم ضبط نمیکنه در ضمن در قسمتی که زمان را باید با محل زندگی یکی کنم وقتی رو حالت اتوماتیک میزارم که بهترینش 3:30 gm هست اختلاف ساعت چند دقیقه میشه که با این حال باز هم ضبط نمیکنه هر کاری میکنم که با زمان کشور ما یکی بشه نمیشه اصلآ گزینه ایران را نداره هر چند زبان رسیورم فارسی هست ولی هر کشوری بگید هست ساعتش بجز ایران آیا اصلآ نیازی هست من به قسمت اول که زمان کشورمان هست را تنظیم کنم یا نه باید به قسمت دوم برم که زمان ساعت و تاریخ ضبط هست لطفآ بفرمایید من چه باید بکنم آیا شما هم همین دردسرها را دارید
سپاسگزارم

دوست گلم سلام فرا رسیدن بهار را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می کنم و امیدوارم سال خوشی همراه با سلامتی در سال 90 داشته باشید دوست عزیز آیا ساعت رسیور به درستی تنظیم می شود اگر ساعت رسیور درست تنظیم می شود که نباید مشکلی باشه اگر چنانچه تست کردید و نشده است شما یک بکاپ از لیست کانال های خودتان بگیرید و رسیور خود را تنظیم کارخانه ای بکنید و پچ کارخانه ای این مدل را از طریق کابل آپگرید به رسیورتان انتقال و آخرین پچ منتشر شده موجود در بخش را دانلود و انتقال دهید و تست کنید فقط توجه داشته باشید یک بکاپ از لیست کانال های خودتان بگیرید چنانچه مشکلی بود بتوانید لیست کانال های خودتان را دوباره انتقال دهید چنانچه فرمایش دیگری بوده است امر بفرمائید تا بعد از بررسی پاسخ داده شود موفق و پیروز باشید.

madonna
03/08/2011, 00:32
دوست گلم سلام فرا رسیدن بهار را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می کنم و امیدوارم سال خوشی همراه با سلامتی در سال 90 داشته باشید دوست عزیز نرم افزار برای این دانگل در بخش موجود می باشد چنانچه سئوال یا فرمایشی بوده است در بخش دانگل بخش خودش بیان تا بعد از بررسی پاسخ داده شود موفق و پیروز باشید.

دوست گلم سلام فرا رسیدن بهار را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می کنم و امیدوارم سال خوشی همراه با سلامتی در سال 90 داشته باشید دوست عزیز آیا ساعت رسیور به درستی تنظیم می شود اگر ساعت رسیور درست تنظیم می شود که نباید مشکلی باشه اگر چنانچه تست کردید و نشده است شما یک بکاپ از لیست کانال های خودتان بگیرید و رسیور خود را تنظیم کارخانه ای بکنید و پچ کارخانه ای این مدل را از طریق کابل آپگرید به رسیورتان انتقال و آخرین پچ منتشر شده موجود در بخش را دانلود و انتقال دهید و تست کنید فقط توجه داشته باشید یک بکاپ از لیست کانال های خودتان بگیرید چنانچه مشکلی بود بتوانید لیست کانال های خودتان را دوباره انتقال دهید چنانچه فرمایش دیگری بوده است امر بفرمائید تا بعد از بررسی پاسخ داده شود موفق و پیروز باشید.

سلام ممنون از راهنمایی خوب و جامه شما متاسفانه من آخرین پچ را با کابل به رسیور دادم . جالبه بعد از آبگرید زمانی که به قسمت Timer Setup رفتم دیدم ساعت رسیور درسته یعنی در حالت GMT 3:30 درست بود و بعد به گزینه دوم رفتم evnt tim و تاریخ و زمان و.. را دادم و ضبط کردم ولی متاسفانه وقتی رسیور را خاموش کردم بعد که دوباره روشن کردم دیدم همون GMT 3:30 اختلاف ساعت 20 دقیقه شده و مجبورم که در حالت Manual ساعت رسیور را درست کنم که بتونم ضبط کنم . دیگه نمیدونم چه باید بکنم که وقتی رسیور را خاموش میکنم در حالت اتوماتیک خود ساعت رسیور مچ باشه با ساعت کشورمون که بهترین حالت همون GMT 3:30 هست که متاسفانه با اختاف چندین دقیه هستش که با این اختلاف نمیشه ضبط کرد

ariya_elec
03/08/2011, 19:54
با سلام
اساتيد من دستگاه رو با ورژن1.18 پروگرام كردم ولي يه مشكل كوچولو دارم اينكه وقتي دستگاه رو به برق ميزنم خود بخود روشن ميشه در حالي كه بايد رو استند باي قرار بگيره!Asbane .gif
لطفا راهنمايي كنيد
مدل دستگاه:x97mega
با تشكر

میکروباکس2
03/09/2011, 00:16
با سلام
اساتيد من دستگاه رو با ورژن1.18 پروگرام كردم ولي يه مشكل كوچولو دارم اينكه وقتي دستگاه رو به برق ميزنم خود بخود روشن ميشه در حالي كه بايد رو استند باي قرار بگيره!asbane .gif
لطفا راهنمايي كنيد
مدل دستگاه:x97mega
با تشكر
درود
رسیور رو فکتوری کنید مشکلتون حل میشه

ariya_elec
03/09/2011, 01:00
درود
رسیور رو فکتوری کنید مشکلتون حل میشه

سلام
ضمن تشكر از شما اين كارو انجام دادم ولي مشكل همچنان باقيست
احتمال داره علت از اپديت بوسيله يو اس بي باشه يا فرقي نميكنه با كابل؟
با تشكر

madonna
03/11/2011, 01:16
بادرود
من یک مشکل پیدا کردم برای اضافه کردن ماهواره در رسیور x95usb وقتی به قسمت نصب ماهواره دستی میروم و در قسمت New Sat ماهواره جدید را معرفی میکنم و زمانی که ok میکنم رسیور یک بار ریستار میشه و هیچگونه ماهواره ای را نمیبینم که اضافه شده باشه بطور مثال امروز من خواستم ماهواره Eurobird 2 را به لیست ماهواره های رسیورم اضافه کنم چون این ماهواره متاسفانه در لیست ماهواره ها نبود وقتی به قسمت New Sat رفتم و ماهواره مورد نظر را اضافه کردم بعد از رسیتار شدن ماهواره مورد نظر اضافه نشده بود لطفآ راهنمایی کنید چه باید بکنم و مشکل از کجاست
سپاسگزارم

میکروباکس2
03/11/2011, 13:43
سلام
ضمن تشكر از شما اين كارو انجام دادم ولي مشكل همچنان باقيست
احتمال داره علت از اپديت بوسيله يو اس بي باشه يا فرقي نميكنه با كابل؟
با تشكر
درود
شرمنده دوست من
من قبلا یه جور دیگه سوالتون رو متوجه شدم
این مدل ها همین جوریه رو استن بای نمیره اول که به برق میزنی رسیور خود به خود روشن میشه بعد با کنترل خاموش کنید میره رو استن بای
شما هم میتونید با کابل برنامه رو انتقال بدی هم با فلاش
اگه با کابل انتقال بدی بهتره
بادرود
من یک مشکل پیدا کردم برای اضافه کردن ماهواره در رسیور x95usb وقتی به قسمت نصب ماهواره دستی میروم و در قسمت New Sat ماهواره جدید را معرفی میکنم و زمانی که ok میکنم رسیور یک بار ریستار میشه و هیچگونه ماهواره ای را نمیبینم که اضافه شده باشه بطور مثال امروز من خواستم ماهواره Eurobird 2 را به لیست ماهواره های رسیورم اضافه کنم چون این ماهواره متاسفانه در لیست ماهواره ها نبود وقتی به قسمت New Sat رفتم و ماهواره مورد نظر را اضافه کردم بعد از رسیتار شدن ماهواره مورد نظر اضافه نشده بود لطفآ راهنمایی کنید چه باید بکنم و مشکل از کجاست
سپاسگزارم
درود
شما میتونید با پچ 1.98 رسیورتون رو به روز رسانی کنید مشکلتون حل میشه
اگه Eurobird 2 رو میخوای بگیری میتوانید رو یه ماهواره دیگه در منوی اسکن دستی فرکانس رو دستی وارد کنید و در منوی نصب موج گیر گزینه سوییچ رو فعال کنید

madonna
03/12/2011, 05:20
ممنونم کاری که گفتید انجام دادم و مشکل اسم ماهواره حل شد حالا مشکل اینجاست که نمیدونم چی کار کنم که تمام فرکانسهای یوربد در ماهواره جدیدم بیاد وقتی یک فرکانس را بهش دادم و نتورگ سرچ را هم فعال کردم فقط همون فرکانس را سرچ میکنه و در اینترنت هم گضتم بدنبال فرکانس مادرکه به وسیله اون بشه تمام فرکانسها رو دریافت کرد ولی یک دوتا فرکانس پیدا کردم که فقط شبکه های خود اون فرکانس پیدا میشد
لطفآ راهنمایی کنید چه باید کرد

bah-bahman
03/18/2011, 22:21
smilies (25).gifبا سلام یه مشکلی برای رسیورم بوجود امده رسیورم نه سیگنال داره نه لول نمیدونم از تیونرش هست یا از منبه تغذیه هر ترفندی روش پیاده کردم نشد که نشد مدل x95 usp ابگریدش کردم درست نشد چند بار ارتباط سیم ال ان بی مشکللی نداره چون با رسیور دیگه ای تست کردم مشکلی نداشت لطفا کمک کنین با تشکر

asal24
03/19/2011, 01:38
salam doste man lotfan file falash star sat x99 usb megaro vasam bezarid

asal24
03/19/2011, 01:43
salam fara rasidane sale noo ra be shoma azizan tabrik migam man reciveram star sat x99 usb mega hastesh lotfan file falash va loder x 99usb meharo vasam bezarid moteshakeram .asal man montezer hastam.asal_teh46@yahoo.com khahesh mikonam file falasho vasam bezarid dostan

hsanaly
03/19/2011, 12:08
چگونگی اتصال سوییچیر8به1دررسیوراستارست مدل x95رابرایم توضیح دهید ممنون میشوم با تشکر

mahdi2255
04/14/2011, 11:59
من رسیورsr-x230usbدارم سافتکم ریختم پیغام E020مده لطفا راهنمایی کنید

borujerd65
04/19/2011, 10:40
سلام من یه ابدیت از گرفتم . بعد تو رسیور 230 اجراش کردم . فکر کنم ابدیت رسیور 250 بود . حالا دیگه تایمر و صفحه و تصویر رو پخش نمی کنه . من باید چیکار کنم . ممنون

میکروباکس2
04/20/2011, 00:02
سلام من یه ابدیت از گرفتم . بعد تو رسیور 230 اجراش کردم . فکر کنم ابدیت رسیور 250 بود . حالا دیگه تایمر و صفحه و تصویر رو پخش نمی کنه . من باید چیکار کنم . ممنون
درود
از چه رسیوری اپدیت گرفتید اگه از 250cu بوده و روی مدل230usb اجرا کردید باید ببرید پیش یه تعمیر کار

behnam7
04/21/2011, 09:59
با سلام...من ریسیور starsat x95 usb دارم..از وقتی آپگریدش کردم سرعتش کم شده مثلا کانال ام بی سی 2 رو فقط صداشو میاره یا روی قسمت رادیو کانال عوض نمیکنه...کلا هنگ کرده..تله تکست هم نمیاره...هر چی هم میخوام آپگرید قدیمی تر روش بریزم ارور میده...اگه میشه راهنمایی کنید که چطوری درستش کنم

ebrahim21
04/25/2011, 16:51
با عرض سلام خدمت همه دوستان و خسته نباشید به مدیران

ebrahim21
04/25/2011, 16:55
من روی یک رسیور استار ست x95 برنامه ریختم حالا نه تصویر داره و نه نمایشگر رسیور روشن میشه باید چیکار کنم

MOHAMMAD
04/25/2011, 19:48
با عرض سلام خدمت همه دوستان و خسته نباشید به مدیران

من روی یک رسیور استار ست x95 برنامه ریختم حالا نه تصویر داره و نه نمایشگر رسیور روشن میشه باید چیکار کنم
درود

یکبار برنامه اورجینال یا یک ورژن قدیمی بزن ببین مشکلت حل میشه

iranmahi33
05/14/2011, 09:31
سلام دوستان
آخرين فريمور StarSat sr x230 usb رو از كجا ميتونم گير بيارم؟ ممنون ميشم پاسخ بدين. آخه نرم افزارهاي قديمي SR-X230USB_V1.96-2011-1-6 و SR_X230USB_MEGA-V1.18-07012011 رو از سايتهاي ديگه پيدا كردم ولي faild زد و رسيور آپديت نشد!

reza_m
05/15/2011, 13:43
سلام چرا کانالهای rai با اینکه اخرین سافتکم و کدها رو روی رسیور x95 میریزم باز نمیشه؟

میکروباکس2
05/18/2011, 22:14
سلام چرا کانالهای rai با اینکه اخرین سافتکم و کدها رو روی رسیور x95 میریزم باز نمیشه؟
درود
از اخرین سافتکم استفاده کنید
در بخش موجود هست

سلام دوستان
آخرين فريمور StarSat sr x230 usb رو از كجا ميتونم گير بيارم؟ ممنون ميشم پاسخ بدين. آخه نرم افزارهاي قديمي SR-X230USB_V1.96-2011-1-6 و SR_X230USB_MEGA-V1.18-07012011 رو از سايتهاي ديگه پيدا كردم ولي faild زد و رسيور آپديت نشد!
درود
دوست من مدل یو اس بی با مگا فرق داره
برنامشون فرق میکنه و اگه بزنی باید رسیورت رو فلاش کنی
اینم خدمت شما ver1.98
این برنامه رو هم میتونید رو230 هم انتقال بدید
مشکلی نداره چون هم خانواده هستند

میکروباکس2
05/18/2011, 22:29
چگونگی اتصال سوییچیر8به1دررسیوراستارست مدل x95رابرایم توضیح دهید ممنون میشوم با تشکر
درود
اول منو رو میزنی در نصب ok بعد در منوی نصب موج گیر وارد شوید و سطر اول نام ماهواره را انتخاب و در سطر یکی مانده به اخر diseqc1.1 میای و سوییچر رو طبق تنظیم دیش انتخاب و بعد دکمه exit رو میزنی برای مثال اگه هاتبرد رو رو1 گذاشتید باید اینجا هاتبرد lnb1 باشه و w3 رو اگه2 گذاشتی باید نام ماهواره رو به w3 تغییر بدید و مثل هاتبرد در سطر یکی مانده به اخر بروید و lnb2 رو انتخاب کنید و ... و بعد دوباره وارد و ماهواره بعدی هم به همین طریق
1به8 با 1 به4 یکیه ولی اینجا هشت ورودی داره دقیقا مثل سوییچر 4 ورودی ولی در سطر1.1

h65
06/12/2011, 10:15
قابل توجه دوستاني كه رسيور استارست 95 داشتن و براي تغيير منو برنامه كه در قسمت نرم افزار استارست داده شده بود و مثلا براي تغيير منو استارست بود و دوستان به رسيور منتقل كرده بودن و دچار مشكل شده بودن كه نه بوت قبول ميكرد و نه پيجيرو قبول ميكرد و دكمه هاي كنترل هم از كار افتاده بود ...
من الان حدود 1 ساعت هست كه تونستم اين مشكل رو حل كنم .. البته 4 روز هست كه پيگيري مداوم داشتم
شما هم به همين روش عمل كنيد تا مشكلتون حل بشه
من خودم هم دچار همين مشكل بودم كه الان حل شد

دوستان فايل زميمه رو دانلود كنيد كه داخلش چند تا فولدر هست كه همه چيز داره هم فايل بوت و لوادر و اخرين پيج نوشته شده براي استارست كه در پوشه هاي جدا گذاشتم

پوشه اول كه با نام )orginall menu starsatx95( هست و فايل بوتي كه ميتونه اين تغير در رسيور رو بوت كنه كه شما وقتي اون پيج رو براي تغير منو ريخته بوديد نميشد بوت كرد و پيجي قبول نميكرد به راحتي ميتونيد با اين فايل بوت رسيور رو بوت كنيد حالا هم با usb و هم با كابل . كه البته اگه با usb بوت كنييد رسيور بوت ميشه و تو بوت باقي ميمونه و بعد شما بايد با كابل بهش پيج بديد. لوادر ها رو هم تو هر پوشه براي راحتي كار گذاشتم
پوشه دوم orginall patch starsat95 هست كه داخلش پيج كارخونه اي هس با يه فايل براي رفع مشكل بوت در استارست
در پوشه سوم هم كه اخرين پيج استارست هست كه دوستان هم ارائه كرده بودن

خوب دوستان حالا نحوه كار و درست كردن اين مشكل
وقتي فايل رو دانلود كرديد و از حالت زيپ در اورديد به اين ترتيب عمل كنيد

رسيورتون رو خاموش كرده و كليد پاورش رو هم روي 0 قرار بديد و كابل اپگرد رو به كامپيوتر نصب كرده و سر ديگر رو به پشت رسيور وصل كنيد البته همه اتصالات رو از رسيور جدا كنيد و فقط كابل بهش وصل باشه
1: خوب حالا پوشه كه با نام orginal menu starsat هست رو باز كنيد (3تا لوارد براتون گذاشتم كه بتونيد راحت تر كارتون رو انجام بدي ) حالا روي لودر اصلي كليك كنيد تا باز بشه توجه كنيد كه اين لودر بايد بدون ارور بالا بياد براي اين كار هم كافيه به برنامه هاي داخل پوشه دست نزنيد و جاي منتقلش نكنيد ... حالا كه اومد بالا كافيه روي استارت كليك كنيد و رسيور رو از كليد پاور روشن كنيد كمي كه صبر كنيد ميبينيد كه رسيور بوت ميشه .. وقتي بود شد رسيورتون بالا نمياد و احتمالا چراغ قرمزش روشن ميمونه كه چيزي نيست كه ميتونيد با انتقال پيج كاخونه اي يا جديد با كابل برطرفش كنيد
2: حالا دوباره رسيور رو از پشت خاموش كرده و بريد سراغ پوشه به نام new patch 191 و بازش كنيد لودر داخلش هست و اون لودر قبلي رو ببنديد .. روي لودر كليك كنيد كه بدون ارور بايد باز بشه وقتي باز شد رويه استارت كليك كنيد و رسيور رو از پشت روشن كنيد لودر شروع به پر شدن ميكنه .. در اخر هم از شر اون منو خلاص ميشيد

نكته هاي كه بايد بهش توجه كنيد كه نگيد رسيور بالا نمياد يا اينكه بوت نشده يا بوت رو قبول نميكنه چون امكان نداره من خودم الان حدود 1 ساعت هست كه اين كارو با همين نرم افزار انجام دادم و با كمب كلنجار درستش كردم
نكته 1: اگه در پوشه اولي موقعي كه ميخايد فايل بوت رو به رسيور منتقل كنيد قبول نكرد .. رسيور رو خاموش كنيد ار دكمه پاور و دوباره لودر رو اجرا كنيد اين دفعه اول دكمه پاور جلو دستگاه رو نگه داريد و استارت لودر رو بزنيد و بعد در همون حالت رسيور رو از پشت روشن كنيدوبعد از چند ثانيه دستتون رو از رويه دكمه پاور جلو دستگاه ور داريد در اين حالت رسيور رويه بوتت ميمونه و بالا نمياد كمي كه صبر كنيد ميبينيد لودر شروع به پر شدن ميكنه (دوستان اگه پر نشده در همون حالت يه كليك رويه دكمه پاور جلو بكنيد شروع ميكنه ) اگر بازم نشد از يه لودر ديگه استفاده كنيد كه تو همون پوشه گذاشتم (اول از لودر اصلي اگر نشد بعد از لودر 4.15 استفاده كنيد
دوستان اگه نتونستيد به اين شكل فايل بوت رو منتقل كنيد ميتونيد اين فايل بوت رو كه با نام رووم در پوشه orginall menu هست رويه فلش مموري بريزيد و رسيور رو روشن كنيد به فلش رو بزاريد توش و از منو usb اين فايل رو به رسيور منتقل كنيد كه رسيور بوت ميشه و تو بوت گير ميكنه كهما هم همين رو ميخايم (تنها راه از بين بردن اين منو ) بعد از اينكه با فلش اون فايل بوت رو ريختيد با كابل با همون لودرا ميتونيد پيج جديد يا كارخونه اي رو به دستگاه بديد (در اين كار بايد از حتما از كابل استفاده بشه ) توجه داشته باشيد كه براي انتقال پيج از لودر اصلي استفاده كنيد بهتر هست
2: بعد از اينكه پيج رو منتقل كرديد دوباره كانالها رو سرچ كنيد البته اينو بگم كه حتما بعد از بوت رسيور سعي كنيد اخرين پيج رو كه در پوشه new patch هست رو بريزيد تا جديدترين فركانسا و كانالها رو بتونيد با سرچ يه رسيور اضافه كنيد

ميدونم كه به نظر سخت مياد ولي خيلي راحت هست فقط بايد با حوصله اين كارو انجام بديد

دوستاني هم كه در قم زندگي ميكنن و ساكن قم هستن اگر نتونستن اين كارو انجام بدن يا كابل و وسايل براي اين كار ندارن ميتونن رسيورشون رو براي من بيارن تا براشون رديفش كنم فقط كافيه با من تماس بگيريد
من خودم وقتي اين مشكل داشتم خيلي اعصابم خورد بود و ميدونم چي ميكشن دوستان
فقط كافيه با اين شماره با من تماس بگيريد 09195423414

در اينجا از مديريت اين بخش تشكر ميكنم و اگر در پست قبليم با تندي برخورد كردم شرمنده هستم اين مشكل باور كنيد كه خيلي اعصاب منو به هم ريخته بود .. در اين سايت همه بايد به هم كمك كنن تا مشكلات حل بشه و سطح اطلاعات عمومي بالا بره
از اون دوستمون هم ميخام كه اينجور پيج ها رو اول خودشون تست كنن بعد بذارن
اينم لينك دانلود اين برنامه

http://www.4shared.com/file/rg8b7vja/merlin.html

سلام
دوست عزیز لینک برای دانلود این نرم افزار مشکل دارد لطفآ فایل را در یک سرور دیگه آپلود کن

daba9
06/13/2011, 10:20
سلام دوستان اگه میشه نرم افزار رفع مشکل بوت در استارست ایکس 97 یو اس بی را با نحوه استفادش برام بزارین باتشکرpainting.gif

mahdasht
06/18/2011, 16:22
سلام این لینک دریافت نرم افزارها جهت برگرداندن رسیور استارست x90 به حالت قبل رو نتونستم دانلود کنم لینکش مشکل داره لطفا کمک کنید

lost6
08/06/2011, 14:43
دوستان من یه استارست 50cu usb دارم امروز "بازگشت به تنظیمات کارخانه" رو زدم دستگاه 5 ثانیه please wait نوشت بعد ریستارت شد ولی بعد از اینکه ریستارت شد دیگه بالا نیومد , روی صفحه نمایشگرش هم چهار تا خط میان و بعد 5 ثانیه دوباره میرن و این قضیه تکرار میشه و اون صفحه هم که اولش مینویسه Starsat و بعدش دستگاه بالا میاد نیستش.
هیچی هم نمیاد فقط صفحه سیاه هستش !

اگه دوستان میدونن لطفا کمک کنن که چیکار بکنم تا درست بشه
ممنون میشم کمک کنید

lost6
08/06/2011, 15:02
کسی نیست کمک کنه ؟؟

madonna
08/07/2011, 04:06
شما رسیور را با آخرین نرم افزار با کابل r32 آبگرید کن درست میشه

mahdi@46
08/07/2011, 16:35
دوست عزيز شمل نرم افزار اصلي اش را گرفته بعد درم لودرش را تهيه كنيد وبا كابل انتقال بديد توپ توپ ميشه
]مال من هم همين جوري شده بود درسش كردم

erkan
08/26/2011, 14:54
درود
از اخرین سافتکم استفاده کنید
در بخش موجود هست

درود
دوست من مدل یو اس بی با مگا فرق داره
برنامشون فرق میکنه و اگه بزنی باید رسیورت رو فلاش کنی
اینم خدمت شما ver1.98
این برنامه رو هم میتونید رو230 هم انتقال بدید
مشکلی نداره چون هم خانواده هستند

سلام یعنی شما میگی ازین به بعد برای گرفتن اپدیت جدید واسه x230 usb بریم اپدیت های x97 usb رو بگیریم بریزیم یعنی هر چی واسه x97 بیاد روی x230 هم جواب میده ؟؟ ایا این درسته جواب میده ؟!!!!! دوستان لطفا راهنمایی کنیین

essi_1360
09/09/2011, 02:33
سلام.بعد از اینکه به اشتباه برنامه 95 یو اس بی رو رو رسیور 97 تیتانیوم ریختم دیگه روشن نمیشد ولی بعد از ان با کلی مکافات واز طریق لودر مگا رسیور رو فلش کردم.مشکلم اینه که رسیور روشن میشه ولی پنل جلوش کار نمیکنه وسیگنال نداره رسیور.هر برنامه ای که میتونم بهش میدم ولی سیگنال نداره.درضمن از طریق فلش فقط برنامه قبول میکنه و با کابل نمیشه بهش برنامه داد.از دوستان خواهش میکنم کمکم کنین

ابو تمار
09/29/2011, 10:06
سلام علیکم
لطفا مشکل من را حل کنید
من فایل فلش x95 را حمل کردم ولی طریقه ا÷گراید ان در ریسور بلد نیستم در ضمن من یک کابل rs-232 هم دارم ولی طریقه ا÷گراید بلد نیستم لطفا کمکم کنید
با تشکــــــــــــــــــــــ ـــــــــــر

ابو تمار
09/29/2011, 10:09
اصلا فلاش برای ریسور چکار میکنه

Salvator
09/29/2011, 16:58
سلام علیکم
لطفا مشکل من را حل کنید
من فایل فلش x95 را حمل کردم ولی طریقه ا÷گراید ان در ریسور بلد نیستم در ضمن من یک کابل rs-232 هم دارم ولی طریقه ا÷گراید بلد نیستم لطفا کمکم کنید

اصلا فلاش برای ریسور چکار میکنه

دوست گلم سلام شما مدل رسیورتان را دقیق بیان کنید تا راهنمائی به درستی انجام شود در ضمن در بخش مقالات آموزشی آپگرید از طریق کابل و فلش موجود می باشد موفق و پیروز باشید.

mnmmm
09/30/2011, 05:23
سلام به دوستان گل سایت راستش من یک ریسیوراستارست x97USBدارم می خواستم بدانم برای بار کردن شبکه 3برروی ماهواره بدر ازکدام برنامه باید استفاده کنم باتشکر

sondefa
09/30/2011, 10:12
سلام به دوستان گل سایت راستش من یک ریسیوراستارست x97USBدارم می خواستم بدانم برای بار کردن شبکه 3برروی ماهواره بدر ازکدام برنامه باید استفاده کنم باتشکر
با دورود
دوست عزیز با این نرم افزار شبکه 3 شما فعال خواهد شد
موفق باشی53.gif

mnmmm
10/02/2011, 00:18
با سلام خدمت دوستان محترم سایت می خواستم بدانم از کدام برنامه برای ریسیور استارست x97تیتانیوم استفاده کنم که تلتکس شبکه 3فارسی شود باتشکر

sondefa
10/02/2011, 10:11
با سلام خدمت دوستان محترم سایت می خواستم بدانم از کدام برنامه برای ریسیور استارست x97تیتانیوم استفاده کنم که تلتکس شبکه 3فارسی شود باتشکر
دورود
برو تو این تاپیک
http://www.iransat2.net/showthread.php?p=62618#post6261853.gif

mnmmm
10/02/2011, 15:44
سلام دوست عزیز مرسی متشکراین برنامه دانلود میشه اماوقتی می خواهم اززیپ بیرون بیاورم ارور می دهد فکر کنم برنامه خراب است جای دیگری نیست من دانلود کنم باتشکر

Ahmad Star
10/22/2011, 22:59
با سلام

من دوتا مشکل در رسیور استار ست x230 دارم

اول اینه که شبکه های استانی رسیور روی عربست است و شبکه 3 موقع فوتبال خارجی قطعه و وقتی که دکمه های info+0 رو میزنم که کد رو وارد کنم اون صفحه کد نمیاد اما روی بعضی از شبکه های دیگه میاد باید چکار کنم که درست بشه

مشکل دوم اینه که هرموقع میخوام رسیور رو فلش (پراگرامش) کنم نمیشه و ارور Fail رو میده

ممنون میشم جواب هام رو بدین

sondefa
10/22/2011, 23:36
با سلام

من دوتا مشکل در رسیور استار ست x230 دارم

اول اینه که شبکه های استانی رسیور روی عربست است و شبکه 3 موقع فوتبال خارجی قطعه و وقتی که دکمه های info+0 رو میزنم که کد رو وارد کنم اون صفحه کد نمیاد اما روی بعضی از شبکه های دیگه میاد باید چکار کنم که درست بشه

مشکل دوم اینه که هرموقع میخوام رسیور رو فلش (پراگرامش) کنم نمیشه و ارور Fail رو میده

ممنون میشم جواب هام رو بدین
دورود
شما با اخرین ورژن ریسیور خود را اپگرید کنید شبکه 3 باز میشود اگر 23usb باشد
اگر 230معمولی میباشد با اخرین سافتکم اپدیت شده شبکه 3 باز میشود
اگر شما با تی ان ام فلش کنی مشکلی نخواهد داشت موفق باشی

sondefa
10/22/2011, 23:39
سلام دوست عزیز مرسی متشکراین برنامه دانلود میشه اماوقتی می خواهم اززیپ بیرون بیاورم ارور می دهد فکر کنم برنامه خراب است جای دیگری نیست من دانلود کنم باتشکر
دورود
دوست عزیز مشکل از سیستم شما میباشد برنامه مشکلی ندارد مطمئن باشید .icon_pf (73).gif

Ahmad Star
10/23/2011, 00:34
دورود
شما با اخرین ورژن ریسیور خود را اپگرید کنید شبکه 3 باز میشود اگر 23usb باشد
اگر 230معمولی میباشد با اخرین سافتکم اپدیت شده شبکه 3 باز میشود
اگر شما با تی ان ام فلش کنی مشکلی نخواهد داشت موفق باشی

رسیور X230 Usb هست کلا میخوام آپگریدش کنم ارور میده همون fail که نوشته بودم

هر کاری کردم نشده !

pesar_rg
10/23/2011, 11:26
رسیور x230 usb هست کلا میخوام آپگریدش کنم ارور میده همون fail که نوشته بودم

هر کاری کردم نشده !

دوست عزیز این روش هارو امتحان کنید :
1-ابتدا رسیور رو به حالت کارخانه ببرید
2-سپس با فلش مموری آپگرید کنید

اگه جواب نداد :
1-تکرار گزینه 1 بالا
2-با کابل و لودر از طریق کامپیوتر آپگرید نمایید

اگه بازم جواب نداد :
یه زحمتی میکشی میبری جایی که رسیور رو خریدی یا هرجای دیگه
بگی واست آپگرید کنن
بعد خودت ببین آپگرید میکنن یا نه چون بعضی وقتا دروغ هم میگن البته توهین نشه ها
بعدش بیا خودت با یکی از روش های یو اس بی یا کابل آخرین ورژن و آخرین سلفتکم را تزریق نمایید
با تشکر

pesar_rg
10/23/2011, 11:32
سلام علیکم
لطفا مشکل من را حل کنید
سلام.
دوست عزیز
فایل را توی فلش مموری (اگه مدل usb است) ریخته سپس روی کنترل رسیور دکمه آبی یا همون
یو اس بی رو بزنید سپس روی فایل که نوشته : rom.bin اوکی زده سپس روی yes بزنید.
منتظر بمانید و به هیچ عنوان فلش را خارج نکنید و خاموش هم نکنید.سپس خودش اوتوماتیک خاموش روشن میشه.
اگه مدل usb نیست ابتدا لودر را دانلود کنید در همین سایت (http://www.2iransat.biz/showthread.php?p=63501) سپس کابل را هم به رسیور هم به کامپیوتر وصل کرده و از آموزش داخل لینک داده شده استفاده کنید .اگه دیدی کانالی رو باز نمیکنه به روش های پست بالا مراجعه کنید.
با تشکر

pesar_rg
10/23/2011, 11:36
دوست عزیز آخرین ورژن آپگرید فقط در اینجا
تشکر هم بزن :
http://www.2iransat.biz/showthread.php?t=14089

بدون هیچ مشکلی
البته با اجازه دوستان

Ahmad Star
10/23/2011, 15:48
من یک مشکل دیگه هم دارم اونم اینه وقتی که یک چیزی رو ضبط میکنم وقتی که توی فلش میره توی پوشه ای بنام Images ضبط میشه میخوام بیارمش بیرون باید چکار کنم ؟

k_asg
10/23/2011, 17:19
سلام به همه دوستان
میخواستم بپرسم تغییری در شبکه 3 ایجاد شده؟ الان موقع بازی منچستر اومدم که کد بزنم که شبکه 3 باز بشه دیدم اصلا علامت % بغل شبکه 3 وجود نداره و نمیتونم که کد رو وارد کنم؟
خواستم ببینم برای همه این مشکل وجود داره یا فقط برای منه؟
رسیور من x95 هست . ممنون میشم کمکو راهنمایی بکنید

k_asg
10/23/2011, 23:36
کسینبود منو راهنمایی کنه؟؟؟

pesar_rg
10/24/2011, 12:08
من یک مشکل دیگه هم دارم اونم اینه وقتی که یک چیزی رو ضبط میکنم وقتی که توی فلش میره توی پوشه ای بنام Images ضبط میشه میخوام بیارمش بیرون باید چکار کنم ؟
دوست عزیز این یه مشکل نیست. there.gif
رسیور شما دایرکتوری ضبط فایل رو این انتخاب کرده.
راه حل :
1-فلش خود را فرمت کنید
2-تنظیمات را به کارخانه بازگردانید
3-ضبط را روی یک کانال هاتبرد با فرکانس قدرتمند امتحان کنید.

اگر این مشکل حل نشد از یک فلش دیگر برای ضبط استفاده کنید شاید مشکل از فلش باشه.

اگه درست نشد دیگه کاریش نمیشه کرد با تشکر.53.gif

مصطفی ویجی
10/24/2011, 14:02
فایل ذفلاش ایکس95 یو اس بی رو میخواستم با لودر و آموزشش

Ahmad Star
10/24/2011, 16:51
دوست عزیز این روش هارو امتحان کنید :
1-ابتدا رسیور رو به حالت کارخانه ببرید
2-سپس با فلش مموری آپگرید کنید

اگه جواب نداد :
1-تکرار گزینه 1 بالا
2-با کابل و لودر از طریق کامپیوتر آپگرید نمایید

اگه بازم جواب نداد :
بگی واست آپگرید کنن
بعد خودت ببین آپگرید میکنن یا نه چون بعضی وقتا دروغ هم میگن البته توهین نشه ها
بعدش بیا خودت با یکی از روش های یو اس بی یا کابل آخرین ورژن و آخرین سلفتکم را تزریق نمایید
با تشکر

این کار رو هم کردم بازم fail اومد

دوست عزیز این یه مشکل نیست. there.gif
رسیور شما دایرکتوری ضبط فایل رو این انتخاب کرده.
راه حل :
1-فلش خود را فرمت کنید
2-تنظیمات را به کارخانه بازگردانید
3-ضبط را روی یک کانال هاتبرد با فرکانس قدرتمند امتحان کنید.

اگر این مشکل حل نشد از یک فلش دیگر برای ضبط استفاده کنید شاید مشکل از فلش باشه.

اگه درست نشد دیگه کاریش نمیشه کرد با تشکر.53.gif

من اینکار رو انجام دادم اما باز هم درست نشده

pesar_rg
10/24/2011, 18:41
این کار رو هم کردم بازم fail اومد

بگی واست آپگرید کنن (اینم fail اومده biggestgrin.gif ) کامل بخون بعد جواب بده

من اینکار رو انجام دادم اما باز هم درست نشده
اگه درست نشد دیگه کاریش نمیشه کرد.
دوست عزیز بهترین کار اینه که ببری رسیور رو بفروشی یکی دیگه بخری چون خیلی رسیورت مشکل داره.

pesar_rg
10/24/2011, 18:46

دوست عزیز لطفا قوانین را رعایت نمایید و ابتدا از جستجو استفاده نمایید.
با تشکر

k_asg
10/24/2011, 23:39
اصولااینجا کسی که سئول داره رو تحویل نمیگیرید؟؟؟

k_asg
10/24/2011, 23:39
اصولااینجا کسی که سئوال داره رو تحویل نمیگیرید؟؟؟

pesar_rg
10/25/2011, 09:12
دوست عزیز به فروم ایران ست خوش آمدید.
احتمال میدیم قوانین رو نخوندی.
لطفا پست تکراری نگذارید وگرنه برخورد میشه از طرف مدیران.
پاسخ به سوالتون :
صدا و سیما ی ج.ا.ا تصمیم گرفته بابت خرید اجازه پخش فوتبال های خارجی که هزینه گذافی هم داره پخش را فقط در داخل کشور و توسط سیستم آنالوگ یا دیجیتال (ست تاپ باکس) به نمایش بگذاره تا سایر شبکه ها از اونها ضبط نکنن بعدش پخش کنن.
این مصوبه از زمان پخش مسابقات جام جهانی تصویب شده.
تمامی روش های مشاهده کردن فوتبال خارجی برداشته شده.
تعجب میکنم که شما خبر ندارید.
با تشکر

y2kt
10/25/2011, 10:56
شما آخرین ورژن x95 رو بزنی درست میشه.

k_asg
10/25/2011, 15:32
من تا همین هفته پیش مدیدیم .
از کجا میتونم آخرین ورژن رو دانلود کنم/

pesar_rg
10/25/2011, 19:43
بفرمایید دوست عزیز »
http://www.2iransat.biz/showthread.php?t=14067

Hamed_2011
10/25/2011, 23:06
سلام من برای دیدن شبکه سه موقع فوتبال خارجی باید چکار کنم؟
ریسیور من مدلش sr-x95usb هستش
لطفا کامل توضیح دهید