PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات خود را در مورد رسیور ایکس کروز مدل 400 اچ دی را در این تایپک بیان کنید

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

MOHSEN SAT
08/26/2010, 12:32
با سلام
دوستان و کاربران محترم مشکلات خود را در مورد رسیور ایکس کروز مدل 400 اچ دی در همین تایپک بیان کرده و از باز کردن تایپک های دیگر خودداری کنید
از توجه شما دوستان عزیز سپاسگذارم
موفق باشید.

jaafarsat2000
09/13/2010, 08:19
سلام دوستان

من اشتباهی توی منو دستگاه توی بخش پلاگین همه چیز رو فرمت کردم .لطفا بگید باید چکارکنم اکانت هم دارم ولی نمیدانم باید چطور به دستگاه بدم تا کانالها باز بشه لطفا راهنمای کنید

رسیور ایکس کروز 400

باتشکر از دوستان

XCRUISER
09/13/2010, 15:17
سلام دوستان

من اشتباهی توی منو دستگاه توی بخش پلاگین همه چیز رو فرمت کردم .لطفا بگید باید چکارکنم اکانت هم دارم ولی نمیدانم باید چطور به دستگاه بدم تا کانالها باز بشه لطفا راهنمای کنید

رسیور ایکس کروز 400

باتشکر از دوستان
درود..
پلاگین را از سایت دانلود کنید از حلت زیپ خارج کنید و به دستگاه انتقال دهید با یو اس بی خود..

jaafarsat2000
09/13/2010, 20:50
سلام دوستان عاجزانه درخواست کمک دارم .من وقتی پلاگین رو روی دستگاه میریزیم بعد به قسمت پلاگین دستگاه میرم خالی وگذینه ای برای استارت کردن وفعال کردن پلاگین وجود نداره همه کار هم کردم ریستارت کردم حتی دستگاه رو ریبوت هم کردم اما مشکلم حل نشد همچنان پوشه پلاگین خالی وبدون هیچ گذینه ای هست لطفا کمکم کنید.....

با تشکر از مدیران محترم

XCRUISER
09/14/2010, 07:15
سلام دوستان عاجزانه درخواست کمک دارم .من وقتی پلاگین رو روی دستگاه میریزیم بعد به قسمت پلاگین دستگاه میرم خالی وگذینه ای برای استارت کردن وفعال کردن پلاگین وجود نداره همه کار هم کردم ریستارت کردم حتی دستگاه رو ریبوت هم کردم اما مشکلم حل نشد همچنان پوشه پلاگین خالی وبدون هیچ گذینه ای هست لطفا کمکم کنید.....

با تشکر از مدیران محترم
درود..
کاربر گرامی پلاگین به دستگاه منتقل نشده است بخاطر همین پوشه پلاگین خالی است شما به احتمال زیاد عمل بروز رسانی پلاگین را بخوبی انجام نمی دهید یک بار برای من توضیح دقیق دهید چگونه بروز رسانی میکنید اموزش بروز رسانی در سایت است

yousef32
10/26/2010, 00:43
با سلام
من تصمیم داشتم این رسیورو بخرم
منتهی دوستانی که این رسیور رو خریدن از ریست زیاد دستگاه شاکیاند
میخواستم بدونم خرید این رسیور رو تایید میکنید؟
از دوستانی هم که مشکلات پیش امده رو مطرح کنند ممنون میشم
با تشکر

Salvator
10/26/2010, 02:55
با سلام
با تشکر

دوست گلم سلام همانطور که خودتان مشاهده می کنید تمام برنامه های جدید و پچ رسیورهای ایکس کروز توسط نماینده محترم شرکت در سایت ارائه می شود و اگر چنانچه مشکلاتی در پچ های منتشر شده وجود داشته باشد نمایندگی محترم مشکلات را به شرکت و برنامه نویسان شرکت منتقل کرده و در کمترین زمان برطرف خواهد شد و این از ساپورت خوب شرکت و نمایندگی محترم می باشد اما در رابطه با ریست شدن دستگاه باید عرض کنم این یکی از مشکلات نرم افزاری می باشد که با ارائه پچ های ورژن جدیدتر برطرف خواهد شد لازم به ذکر می باشد هر رسیور جدیدی که وارد بازار می شود در مراحل اول مشکلاتی دارند که به مرور زمان با منتشر شدن برنامه های جدیدتر توسط برنامه نویسان همان شرکت برطرف می شوند چنانچه فرمایش دیگری بوده است بیان تا بعد از بررسی توسط دوستان و نماینده محترم شرکت پاسخ داده شود موفق و پیروز باشید.

mohammad sat
10/26/2010, 09:28
با سلام
با تشکر

سلام دوست عزیز رسیور X400 HD بسیار رسیور خوبیه از همه ی لحاظ - من الان خودم دارم از این رسیور استفاده می کنم و با آخرین پچ آپگریدش کردم و هیچ مشکلی نداره .
در مورد ریست شدن دستگاه که اصلا ریست نمیشه .
گاهی اوقات وقتی خیلی تو منو بازی کنی و خیلی باهاش کار کنی که دیگه دستگاه اذیت بشه ممکنه هنگ کنه که از کلید پشت دستگاه خاموش و روشنش کنی دوباره خیلی راحت کار میکنه .
با سی سی کم و تمام دانگل ها راحت کار میکنه و از لحاظ کیفیت تصویر هم که حرف نداره .
فرکانس های S2 رو ساپورت میکنه که ماهواره ی Hotbird چیزی حدود 1400 کانال میاره .
و خیلی امکانات دیگه داره ........

با تشکر : mohammad sat

mxmmx
10/31/2010, 21:02
با سلام
لطفا میشه توضیح بدید چرا کانالهای pg-pb - romanticدر ماهواره sirius تو این ریسور بسته هست اما توی ریسور استرانگی که دارم باز هست

MOHSEN SAT
10/31/2010, 21:10
با سلام
لطفا میشه توضیح بدید چرا کانالهای pg-pb - romanticدر ماهواره sirius تو این ریسور بسته هست اما توی ریسور استرانگی که دارم باز هست
با سلام دوست عزیز
شما باید بعد از اپگرید کردن دستگاه اخرین پلاگین موجود تو سایت رو به دستگاه انتقال بدید و پلاگین رو فعال کنید

delta2002
11/01/2010, 17:21
سلام
آقا این یوزرنیم و پسورد اف تی پی این دستگاه چی هست ؟
در فایل راهنمایی ذکر شده که معمولا نمیخواد ولی من هرچی آیپی را وارد میکنم یوزرنیم و پسورد میخواد.

delta2002
11/02/2010, 21:29
آقا کسی نیست جواب ما رو بده؟ الو

mxmmx
11/06/2010, 21:16
با سلام
من چند روز قبل اکانت سی سی کم خریداری کردم و در حال استفاده هستم فقط مشکلی که با ایکس کروز 400 دارم اینکه وقتی برای مدتی کانالهای کارتی نگاه میکنم یا موقعی که جابجای کانال را انجام میدم سی سی کم قطع میشه و هیچ کانال کارتی نشون نمیده و فقط حتما باید دستگاه از بشت خاموش کنم تا دوباره درست بشه لطفا میشه منو راهنمای کنید که مشکل از دستگاه هست یا نه ضمنا اینترنت 512 استفاده میکنم

XCRUISER
11/07/2010, 21:59
با سلام
من چند روز قبل اکانت سی سی کم خریداری کردم و در حال استفاده هستم فقط مشکلی که با ایکس کروز 400 دارم اینکه وقتی برای مدتی کانالهای کارتی نگاه میکنم یا موقعی که جابجای کانال را انجام میدم سی سی کم قطع میشه و هیچ کانال کارتی نشون نمیده و فقط حتما باید دستگاه از بشت خاموش کنم تا دوباره درست بشه لطفا میشه منو راهنمای کنید که مشکل از دستگاه هست یا نه ضمنا اینترنت 512 استفاده میکنم
درود..
کاربر گرامی بعد از بروز رسانی اخرین نرم افزار از اخرین پلاگین استفاده کنید و پلاگین قبلی را حتما پاک کنیدوجدید را نصب نمائید و دستگاه را ریست فاکتوری کنید .. ما همچین مشکلی نداریم

XCRUISER
11/07/2010, 22:01
سلام
آقا این یوزرنیم و پسورد اف تی پی این دستگاه چی هست ؟
در فایل راهنمایی ذکر شده که معمولا نمیخواد ولی من هرچی آیپی را وارد میکنم یوزرنیم و پسورد میخواد.
درود..
فایل اموزشی در انجمن است اگر پیدا نکردید میتوانید به وبسایت نرم افزاری ما سری بزنید
www.sw4us.co.cc (http://www.sw4us.co.cc)

delta2002
11/07/2010, 23:59
از اینکه بعد از 6 روز جواب دادین ممنونم . در ضمن در سایتتون هم هیچ صحبتی در باره این موضو ع نکرده و دیگه لازم هم ندارم چون دستگاه را پس دادم .
خداییش بعد از دریم باکس هیچی استرانگ 4910 نمیشه.

XCRUISER
11/08/2010, 07:51
از اینکه بعد از 6 روز جواب دادین ممنونم . در ضمن در سایتتون هم هیچ صحبتی در باره این موضو ع نکرده و دیگه لازم هم ندارم چون دستگاه را پس دادم .
خداییش بعد از دریم باکس هیچی استرانگ 4910 نمیشه.
کاربر گرامی من که هر ساعت پشت کامپیوتر نیستم در ضمن این سئوال شما در فایل اموزشی موجود بود شما کمی مطالعه میکردید مشکل خودتان را حل میکردید دستگاه لینوکسی به راحتی دستگاه اس دی نیست باید اطلاعات در باره راه اندازی این مدل داشته باشید و یا از نصاب ها برای راه اندازی کمک بگیرید ما فایل های اموزشی را ارائه کردیم تمامی کاربران این محصول از این فایل ها استفاده میکنند و مشکلی ندارند

korosh111
11/13/2010, 20:29
sghlسلام من امروز این دستگاه رو خریدم .کیفیتش داغون . مثل بقیه رسیورها . آفرین بر استرانگ 4622xiiسوالی داشتم با اخرین نرم افزار52 اپگرید کردم ولی هر کاری می کنم پلاگین رو نمی شه نصب کرد.ما چی کار باید بکنیم پلاگین رو دانلود می کنیم همه تو پوشه اند از پوشه خارج بشیم یا با پوشه تو فلش کپی کنیم . طریقه آپگرید هم اینکه فلش رو مذاریم دستگاه پیغام شناسایی نرم افزار رو می ده دکمه قرمز رو می زنیم و...ری استار می شه و قسمت پلاگین خالیه .خواهشمند است راهنمائی کنید

korosh111
11/13/2010, 21:27
sghl سلام من با خالی کردن فلش و فرمت ان توسط دستگاه پلاگین کردم و کانالهای بیس و سایروس بز شدند فقط کد های بیس با دکمه منو و 8282 نمایان نمی شه چرا؟

XCRUISER
11/14/2010, 13:04
sghlسلام من امروز این دستگاه رو خریدم .کیفیتش داغون . مثل بقیه رسیورها . آفرین بر استرانگ 4622xiiسوالی داشتم با اخرین نرم افزار52 اپگرید کردم ولی هر کاری می کنم پلاگین رو نمی شه نصب کرد.ما چی کار باید بکنیم پلاگین رو دانلود می کنیم همه تو پوشه اند از پوشه خارج بشیم یا با پوشه تو فلش کپی کنیم . طریقه آپگرید هم اینکه فلش رو مذاریم دستگاه پیغام شناسایی نرم افزار رو می ده دکمه قرمز رو می زنیم و...ری استار می شه و قسمت پلاگین خالیه .خواهشمند است راهنمائی کنید

sghl سلام من با خالی کردن فلش و فرمت ان توسط دستگاه پلاگین کردم و کانالهای بیس و سایروس بز شدند فقط کد های بیس با دکمه منو و 8282 نمایان نمی شه چرا؟
کاربر گرامی شما وقتی یک دستگاه sd را با hd مقایسه می کنید من حرفی ندارم بزنم
بهتر بود یک تحقیقاتی در باره ساختار دستگاه لینوکس میکردید بعد خرید میکردین هزاران نفر داره از این دستگاه استفاده میکنه و فرق تصاویر اچ دی را دارند بخوبی احساس می کنند شما مابین این هزار نفر اولین نفر هستید !!!
یک مقدار توجه به اموزش و مطالعه کنید متوجه میشود در نرم افزار و پلاگین جدید با استارت امیلاتور coconut کد های بیس فعال میشود و کانال 3 ایران باز میشود و ان گزینه 8282 دیگر حذف شده است

FARYAAD
11/16/2010, 17:42

خیلی ببخشید دوست گرامی. امیدوارم در باره ی این نظرتون دلیل قانع کننده ایی داشته باشید. اگه نداشتید فقط متاسفم.

Pooria.BaroBax
11/17/2010, 15:40
سلام. ببخشید میخواستم چجوری با رسیور ایکس کروز 400 یک فاکتور از کانال هام بگیرم.

Pooria.BaroBax
11/18/2010, 01:10
کسی نبود جواب بده.

MOHSEN SAT
11/18/2010, 02:44
سلام. ببخشید میخواستم چجوری با رسیور ایکس کروز 400 یک فاکتور از کانال هام بگیرم.

درود دوست عزیز
شما برو تو menu و تو گزینه system tools
سپس گزینه data transfer رو بزن
تو منوی data transfer سه تا گزینه داری
گزینه وسطی رو انتخاب کن
و یه اسم برای فایلت انتخاب کن و بعد enter رو بزن

Pooria.BaroBax
11/19/2010, 01:17
درود دوست عزیز

شما برو تو menu و تو گزینه system tools
سپس گزینه data transfer رو بزن
تو منوی data transfer سه تا گزینه داری
گزینه وسطی رو انتخاب کن
و یه اسم برای فایلت انتخاب کن و بعد enter رو بزن

دمت گرم خیلی با حالی

asr615
11/19/2010, 17:39
دوست عزیر سوال بجای بود این مشکل را اکثرا دارن راهش اینه که وقتی فایل را از زیپ خارج میکنیم داخل پوشه پلاگین که میریم یه پوشه به اسم پلاگین باز دوباره داریم این پوشه را باید به فلش انتقال داد و دستگاه را آپگرید کرد
امیدوارم مشکلتون حل بشه

bynam1
11/19/2010, 23:03
با عرض سلام من یک هایویژن 9696 فول اچ دی داشتم که سرعت تعویض کانالش خیلی پایین بود و برای همین عوضش کردم الان میخوام یک ایکس کروزر 400 بگیرم اگر ممکنه راهنمایی فرمایید که سرعت تعویض کانال در این ریسیور چطور است مخصوصا در مقایسه با استرانگ 4622
در مجموع خرید این ریسیور رو توصیه میکنید یا نه
متشکرم

benyaminj
11/22/2010, 16:56
ما اگه اخرين نسخه نرم افزاری رو روی سيستم نصب کنيم آيا کليه قابليت های نرم افزارهای قبل داخل اخرين نرم افزار موجود هست؟

benyaminj
11/23/2010, 15:31
من اخرين نسخه نرم افزاری رو وقتی نصب میکنم دستگاه خاموشو روشن که میشه بعد وقتی میرم تو اطلاعات سيستم
زده نسخه نرم افزاری اپل : 1.08.31...يعنی همونی که قبلاً بوده..آيا اين بايد تغيير کنه بشه 1.08.52 ؟
اصلاً آپديت انجام شدو يا نه؟ يا اين که مشکل از usb هست و نتونسته دستگارو کامل آپديت کنه؟
چرا کسی نيست جواب کاربرارو بده.

XCRUISER
11/23/2010, 16:42
من اخرين نسخه نرم افزاری رو وقتی نصب میکنم دستگاه خاموشو روشن که میشه بعد وقتی میرم تو اطلاعات سيستم
زده نسخه نرم افزاری اپل : 1.08.31...يعنی همونی که قبلاً بوده..آيا اين بايد تغيير کنه بشه 1.08.52 ؟
اصلاً آپديت انجام شدو يا نه؟ يا اين که مشکل از usb هست و نتونسته دستگارو کامل آپديت کنه؟
چرا کسی نيست جواب کاربرارو بده.
درود...
خیر هنوز به روز رسانی نشده باید عمل اپدیت را درست انجام دهید -

XCRUISER
11/23/2010, 16:47
ما اگه اخرين نسخه نرم افزاری رو روی سيستم نصب کنيم آيا کليه قابليت های نرم افزارهای قبل داخل اخرين نرم افزار موجود هست؟
درود.. بله گزینه های قدیمی تا حد امکان حفظ شده است لطف کنید در بخش مربوطه سئوال کنید- پرسش و پاسخ

mxmmx
11/24/2010, 20:23
با سلام
من دستگاه ایکس کروز 400 دارم ومشکلی که هست این که هر وقت دستگاه را خامو ش و روشن میکنم شبکه اون از بین میره در ضمن من قسمت dhcp را روی روشن گذاشتم و برای شناختن اینترنت یکبار باید dhcp را خاموش و مجددا روشن کنم تا بتونه شبکه وصل بشه و در قسمت پلاگین نیز باید مجددا استارت کنم با وجود اینکه قسمت پلاگین را روی اتوماتیک گذاشتم ممنون

XCRUISER
11/25/2010, 08:09
با سلام
من دستگاه ایکس کروز 400 دارم ومشکلی که هست این که هر وقت دستگاه را خامو ش و روشن میکنم شبکه اون از بین میره در ضمن من قسمت dhcp را روی روشن گذاشتم و برای شناختن اینترنت یکبار باید dhcp را خاموش و مجددا روشن کنم تا بتونه شبکه وصل بشه و در قسمت پلاگین نیز باید مجددا استارت کنم با وجود اینکه قسمت پلاگین را روی اتوماتیک گذاشتم ممنون
درود..
کار بر گرامی شکا با اخرین نرم افزار و اخرین پلاگین دستگاه خود را بروز رسانی کنید و در قسمت ریکاوری تمام گزینه ها را ریست کنید اموزش را در سایت قرار داده ام.. در نظر داشته باشید باید قبل از وارد کردن پلاگین جدید حتما پلاگین قدیمی را پاک کنید

benyaminj
11/27/2010, 17:04
من يه فيلم hd ريختم رو فلشم بعد زدم به دستگاه..فرمتشم ts بود..ولی دستگاه نمیتونه فايل رو پخش کنه..علت چيه؟

benyaminj
11/27/2010, 19:20
متأسفانه انجمن اينجا دوستان زياد حرفه ای نيستن و نميتونن کاملاً جواب بعضی هارو بدن..
من از طريق چت آنلاین خوده ايکس کروز مشکلم رو مطرح کردم يه فايل برام فرستاد تا برم نصبش کنن ببينم چی میشه.

ROOZBEH 62
11/27/2010, 19:28
متأسفانه انجمن اينجا دوستان زياد حرفه ای نيستن و نميتونن کاملاً جواب بعضی هارو بدن..
من از طريق چت آنلاین خوده ايکس کروز مشکلم رو مطرح کردم يه فايل برام فرستاد تا برم نصبش کنن ببينم چی میشه.
دوست عزیز اگر مطلع نیستید به اطلاع میرسونم هر بخشی از انجمن مدیر مربوط به خودش رو داره. قسمت xcruser هم نماینده شرکت هستند. قرار هم نیست که به محض طرح سوال از طرف شما مدیر در سایت حضور داشته باشند و جواب شما را بدهند. لطفا از این به بعد در رابطه با مدیران قضاوت ناآگاهانه نفرمایید. به خاطر داشته باشید که (خدمت به خلق خدا وظیفه نسیت لذت است) موفق و پیروز باشید.

mxmmx
11/27/2010, 23:08
درود..
کار بر گرامی شکا با اخرین نرم افزار و اخرین پلاگین دستگاه خود را بروز رسانی کنید و در قسمت ریکاوری تمام گزینه ها را ریست کنید اموزش را در سایت قرار داده ام.. در نظر داشته باشید باید قبل از وارد کردن پلاگین جدید حتما پلاگین قدیمی را پاک کنید
با سلام خدمت نماینده محترم
اخرین نرم افزار و پلاگین و تمام کارهای که شما گفتید را انجام دادم ولی مشکل دستگاه برطرف نشد . ممنون

XCRUISER
11/28/2010, 22:01
کاربرگرامی این انجمن و هر انجمن دیگری حتما دوستان و مدیران کارامدی دارد که اطلاعات کافی دارند شما کمی کم لطفی می کنید..
در مورد پلیر فیلم های اچدی میتونید در گوگل سرچ نمائید یکی ار انها به نام FantasyDVDPlatinum اس که میتوانید ازسایتهای مربوطه دریافت کنید البته پلیر مخصوص کانال اچ دی برای مدل 400 را برای تولید به مهندسین مربوطه گفته ایم تا طراحی و معرفی نماید

XCRUISER
11/28/2010, 22:05
با سلام خدمت نماینده محترم
اخرین نرم افزار و پلاگین و تمام کارهای که شما گفتید را انجام دادم ولی مشکل دستگاه برطرف نشد . ممنون
درود..
ببینید کاربر گرامی این مشکلات شما از رسیور نیست مشکلاتی از قبیل پاک شدن شبکه و ایپی ها و یا استارت خورد ن پلاگین به صورت اتوماتیک و بعد دوباره استارت زدن شما .. یک جای کار شما ایراد دارد من فکر کنم
این که شما میفرمائید بعد از استارت پلاگین شما دوباره باید استارت کنید مروبط به قطع شدن اینترنت و یا قطع ارتباط با موردم شما است لطفا مودم اینترنت و یا کابل شبه و وسایل ارتباطی را چک کنید

karime
11/30/2010, 23:50
سلام نماینده عزیز مخواستم از شما بپرسم این که یکی از دوستانم میخواست 400اچ دی بگیره می شه در موردش توضیح بدهید ایا فول اچ دی است وبعد در مورد رکودش در هنگام رکود می شه کانال عوض کرد وآیا ستار ست 1000 بهتره یا ایکس کروز از شما خواهش میکنیم بدون طرفداری جواب بدهید می دونم ادم منطقی هستید

karime
12/01/2010, 23:06
نماینده ایکس کروزر می شه جواب مارا بدهید

XCRUISER
12/02/2010, 08:06
سلام نماینده عزیز مخواستم از شما بپرسم این که یکی از دوستانم میخواست 400اچ دی بگیره می شه در موردش توضیح بدهید ایا فول اچ دی است وبعد در مورد رکودش در هنگام رکود می شه کانال عوض کرد وآیا ستار ست 1000 بهتره یا ایکس کروز از شما خواهش میکنیم بدون طرفداری جواب بدهید می دونم ادم منطقی هستید
درود..
کاربر گرامی در قسمت رکورد هیچ گونه مشکلی ندارد و بخوبی تا 1tb هارد اکسترنال را هم ساپورت میکند این دستگاه 1080i است واز اخرین تکنولوژی پردازش و ساپورت های اچ دی برخوردار است در مورد استارست اطلاعی ندارم چون ما فقط در شرکت ایکس کروزر کار میکنیم اما به گفته کاربران این دستگاه از نظر سی سی کم و ساپورت بهتر از انواع دستگاهای تو رنج قیمتی ان در بازار ایران است - یعنی میتوان گفت بعد از دریم باکس این دستگاه پر طرفتار تر از مدل های دیگر موجود در بازار است.. کلا استارست و ای کلاس و استرانگ از کیفیت و مرغوبیت خیلی پایی نی برخوردار هستند ..

hosseinjoon
12/03/2010, 11:30
دوستان و اساتید محترم بنده یه مشکل با مرتب کردن کانال ها در ایکس کروز 400 دارم
بنده در 4 جهت هاتبرد - نایل -عرب - دبلیو 3 سیگنال دارم و زمانی که با خود دستگاه این 4 جهت رو اسکن میکنم بدون هیچ مشکلی تمام کانال ها پخش میشه و از اونجایی که نا مرتب هست این لیست کانالها به وسیله کول دیسک یه بکاب از کانالها میگیرم و تو کامپیوتر با نرم افزار DrEditHD ادیت میکنم و زمانی که مرتب شد دوباره با همون کول دیسک به دستگاه برمیگردونم تا اینجا بدون مشکل انجام میشه حتی لیست کلنالهای مرتب شده هم بدون مشکل دیده میشه ولی ایراد اصلی اینجاست که فقط جهت هاتبرد سیگنال داره و 3 جهت دیگه حتی وجود هم تدارند و برای رفع این مشکل وقتی وارد تنظیمات دیش در منو اصلی دستگاه میشم اونجا دیگه اسم هیچ ماهواره ای نیست که بخوام تنظیم کنم در واقع لیست ماهواره خالی میشه و فقط مینویسه ساتالایت و هیچ گزینه ای هم برای انتخاب نیست

و یه سوال دقیقا این پلاگین چیه و چه کاری تو این دستگاه انجام میده
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

asr615
12/03/2010, 16:45
دوستان و اساتید محترم بنده یه مشکل با مرتب کردن کانال ها در ایکس کروز 400 دارم
بنده در 4 جهت هاتبرد - نایل -عرب - دبلیو 3 سیگنال دارم و زمانی که با خود دستگاه این 4 جهت رو اسکن میکنم بدون هیچ مشکلی تمام کانال ها پخش میشه و از اونجایی که نا مرتب هست این لیست کانالها به وسیله کول دیسک یه بکاب از کانالها میگیرم و تو کامپیوتر با نرم افزار dredithd ادیت میکنم و زمانی که مرتب شد دوباره با همون کول دیسک به دستگاه برمیگردونم تا اینجا بدون مشکل انجام میشه حتی لیست کلنالهای مرتب شده هم بدون مشکل دیده میشه ولی ایراد اصلی اینجاست که فقط جهت هاتبرد سیگنال داره و 3 جهت دیگه حتی وجود هم تدارند و برای رفع این مشکل وقتی وارد تنظیمات دیش در منو اصلی دستگاه میشم اونجا دیگه اسم هیچ ماهواره ای نیست که بخوام تنظیم کنم در واقع لیست ماهواره خالی میشه و فقط مینویسه ساتالایت و هیچ گزینه ای هم برای انتخاب نیست

و یه سوال دقیقا این پلاگین چیه و چه کاری تو این دستگاه انجام میده
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید
سلام به شما دوست عزیز
برای سوال اول شما برای چی ما بریم توی کامپیوتر کانالها را ادیت و ویرایش و کنم منوی این دستگاه اینقدر راحته که به راحتی در عرض 30 دقیقه این چهار جهت را براحتی میتونی کانالها را جابجا و حذف و...کرد خوب یه فایل اماده شده سه جهت نیل هاتبرد و دبلیو 3 که گذاشتم میتونی استفاده کنی
برای سوال دوم پلاکین یه نوع نرم افزار جانبی میباشد که کدها را به رسیور انتقال میده تا کانالها را باز کنیم یا تغییراتی تویه سی سی کم ام جی کم و...اعمال میشه و اگه اینترنت پرسرعت داری که میتونی از آخرین پلاگین استفاده کنی و کانالها رو باز میکنه
نرم افزارهای اصلی این رسیور که تقریبا 15 مگ میباشد بیشتر برای رفع باگها و اضافه شدن امکانات دیگر کاربرد دارد

hosseinjoon
12/03/2010, 18:15
سلام به شما دوست عزیز
برای سوال اول شما برای چی ما بریم توی کامپیوتر کانالها را ادیت و ویرایش و کنم منوی این دستگاه اینقدر راحته که به راحتی در عرض 30 دقیقه این چهار جهت را براحتی میتونی کانالها را جابجا و حذف و...کرد خوب یه فایل اماده شده سه جهت نیل هاتبرد و دبلیو 3 که گذاشتم میتونی استفاده کنی
برای سوال دوم پلاکین یه نوع نرم افزار جانبی میباشد که کدها را به رسیور انتقال میده تا کانالها را باز کنیم یا تغییراتی تویه سی سی کم ام جی کم و...اعمال میشه و اگه اینترنت پرسرعت داری که میتونی از آخرین پلاگین استفاده کنی و کانالها رو باز میکنه
نرم افزارهای اصلی این رسیور که تقریبا 15 مگ میباشد بیشتر برای رفع باگها و اضافه شدن امکانات دیگر کاربرد دارد
ممنون دوست من بسیار لطف کردین
یه سوال داشتم ورژن نرم افزار اصلی دستگاه شما چیه
اخه من با اخرین ورژن ابدیت کردم ولی متاسفانه هر چی بکاپ میگرم از کانالها و وقتی که تو ادیتور باز میکنم در ستونی که مربوط به اسم ماهواره ها هست هیچ ماهواره ای وجود نداره فقط لیست کانالها هست
و تمام مشکل هم از همینجاست
ولی فایلی رو که شما ضمیمه کردین هیچ مشکلی نداشت هم تو ریسور خوب جواب داد هم تو نرم افزار ادیت در ویندوز
من دوتا عکس از لیستها براتون میزارم که موضوع روشن تر بشه

asr615
12/04/2010, 17:45
من با اخرین ورژن 1.8.52 کار میکنم
فکرکنم شما باید اگه از قبل پلاگین نصب نکردی باید اول آخرین پلاگین را به دستگاه انتقال بدی اگه قبلا پلاگین نصب کردی پلاگین قبلی را فرمت کن و جدیدترین پلاگین را به نرم افزار انتقال بده
امیدوارم مشکلت حل بشه
مشکلی بود درخدمتم

hosseinjoon
12/04/2010, 22:21
من با اخرین ورژن 1.8.52 کار میکنم
فکرکنم شما باید اگه از قبل پلاگین نصب نکردی باید اول آخرین پلاگین را به دستگاه انتقال بدی اگه قبلا پلاگین نصب کردی پلاگین قبلی را فرمت کن و جدیدترین پلاگین را به نرم افزار انتقال بده
امیدوارم مشکلت حل بشه
مشکلی بود درخدمتم

ممنونم لطف کردی دوست عزیز
همین کار رو انجام میدم شاید مشکل حل شد
در ضمن دوتا سوال دارم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایین
روش اسکن کردن یه فرکانس به صورت تکی چگونه هستش
و تو قسمتی که کانالها رو مرتب میکنیم ایا راهی داره که یه کانال خاص رو جستجو کنیم یه چیزی مثل سرچ کردن که تو دیگر قسمتها هست

XCRUISER
12/05/2010, 09:18
ممنونم لطف کردی دوست عزیز
همین کار رو انجام میدم شاید مشکل حل شد
در ضمن دوتا سوال دارم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایین
روش اسکن کردن یه فرکانس به صورت تکی چگونه هستش
و تو قسمتی که کانالها رو مرتب میکنیم ایا راهی داره که یه کانال خاص رو جستجو کنیم یه چیزی مثل سرچ کردن که تو دیگر قسمتها هست
درود..
در قسمت منو و قسمت سرویس سرچ وارد میشوید و در بالا بجای گزینه اوتو با حرکت دادن < > کنترل گزینه مانوئل را انتخاب کنید و بعد میتوانید فرکانیها را ویرایش و یا از لیست خودش انتخاب کنید
http://up.iranblog.com/images/bvpbz1xvsuw4v8cuqp.jpg
قسمت دیش ستینگ هم برای سرچ کردن کلی ماهواره است و تنظیم سوئیچ

foeee
12/07/2010, 08:08
باسلام
آیا میشود همزمان از چند پلاگین استفاده کرد یعنی هر کدوم رو که خواستیم استارت کنیم

XCRUISER
12/07/2010, 09:04
باسلام
آیا میشود همزمان از چند پلاگین استفاده کرد یعنی هر کدوم رو که خواستیم استارت کنیم
درود..
برای سی سی کم خیر
اما شما گزینه های coconut و Mcas را میتوانید همیشه استارت کنید اگر هم سی سی کم استارت باشد یا هر چیز دیگر..

benyaminj
12/07/2010, 20:36
يکی میتونه طول و عرض جغرافيايی شهر تهران رو بزاره؟

من اين رو تو ايکس کروز زدم عمل نکرد.

Longitude = 051.4
Latitude = 035.6

majidsam
12/07/2010, 21:47
سلام
من سی سی کم نصب کردم و مشکلی نداره فقط هنگام ضبط کردن دستگاه قفل میکنه . ممنون میشم راهنماییم کنید

اختاپوس
12/08/2010, 01:07
يکی میتونه طول و عرض جغرافيايی شهر تهران رو بزاره؟

من اين رو تو ايکس کروز زدم عمل نکرد.

longitude = 051.4
latitude = 035.6
دوست عزیز مختصات شما همین مشکل از جای دیگه ای که نمیتونی بگیری دیش شما تنظیم ؟ درجه روی موتور شما روی 35 درجه هستش ؟

benyaminj
12/08/2010, 12:50
دوست عزیز مختصات شما همین مشکل از جای دیگه ای که نمیتونی بگیری دیش شما تنظیم ؟ درجه روی موتور شما روی 35 درجه هستش ؟
قبلاً ديش رو starsat تنظيم بوده..از وقتی اينو وصل کردم ديگه نه رو ایکس کروز سيگنال مياد نه رو استار ست..

واقعاً موندم بايد چيکار کنم.

Salvator
12/08/2010, 15:56
قبلاً ديش رو starsat تنظيم بوده..از وقتی اينو وصل کردم ديگه نه رو ایکس کروز سيگنال مياد نه رو استار ست..

واقعاً موندم بايد چيکار کنم.

دوست گلم سلام به اعتمال خیلی زیاد دیش تنظیم نیست رسیورها مشکلی ندارند شما جهت خود را دوباره تنظیم کنید موفق و پیروز باشید.

اختاپوس
12/08/2010, 21:27
شما اگه میتونید موتور رو ریست بکنید و یک باز موتور رو به نقطه صفر ببرید و دو باره سعی کنید ببینید درست میشه یا نه البته اول باید از تنظیم دیش اطمینان داشته باشید.

hosseinjoon
12/17/2010, 22:40
دوستان سلام
بنده یک هارد 160 gig دارم که بعد از فرمت کردن خواستم به رسیور وصل کنم ولی متاسفانه بعد از نصب دستگاه هیچ عکس العملی نشون نمیده و هارد رو شناسایی نمیکنه ولی چراغ هارد به صورت دائم روشن میمونه
در خدمتتون عرض کنم که هارد سالمه سالمه با کامپیوتر چک کردم و حتی از نظر وجود ویروس هم چک کردم
ولی وقتی یه فلشgig 4 به دستگاه وصل میکنم بدون مشکل شناسایی میشه
ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

jalaliransat2
12/17/2010, 23:42
سلام به همه دوستان بنده کانالهای مسر ترکست 42 درجه رو با هر اکانتی که امتحان کردم باز نشدند آیا دوستان هم با چنین مشکلی روبرو هستند از اساتید کسی اطلاعی در این مورد داره ؟ اگه پاسخ بدید ممنون میشم

morteza.1975
12/18/2010, 00:56
با درود
دوستان من امروز یک رسیور اکسکروز400hd گرفتم چند تا مشکل برام پیش اومده لطفآ راهنمایی کنید .

مشکل اول: وقتی به قسمت مرتب کردن کانالها میرم و کانالهایی که می خوام انتخاب کنم برای چیدن کانالهل رو انتخاب میکنم و در سمت راست همه میان ولی نمیتونم بچینمشون مثلآ کانال pmc در ردیف 700 قرار داره نمیدونم چطوری میتونم بیارمش بزارمش در ردیف 2 لطفآ راهنمایی کنید.

مشکل دوم: من 3 تا جهت دارم هاتنبرد یوتلست w3a اینتلست 902 ولی تنها هاتبردم فرکانس داره و اصلآ جهتهای دیگه رو نمیشناسه در حالی که یک رسیور استارست x95usb دارم که وقتی سیم النبی رو بهش وصل میکنم هر سه جهت و سویج رو میشناسه لطفآ راهنمایی کنید که چه باید بکنم در ضمن سویچهام هم اکسکروز هست و سالمه سالم هستند چون روی استارست به خوبی جواب میده و لی در این رسیور اصلآ سویچی نمیشناسه و فقط هاتبردم کار میکنه.

مشکل سوم : متاسفانه تلویزیون دوم ما فیش avi اون سوخته وحتمآ برای دیدن ماهواره باید از کابل r232 استفاده کرد یا بهتر بگم همون کابل مشکی های قدیمی که به ویدئو میزدیم کابل نر و مادگی های قدیمی من متوجه نشدم وقتی دستگاه رو آوردم و خواستم بزنم به تلویزیون دیدم فاقد این سوکت هست حالا نمیدونم برای اینکه بتونم بزنمش به تلویزیون دوم چه باید بکنم و اینکه چرا این رسیور توی اون گزینه زوم وجود نداره لط، راهنمایی کنید که دستگاه رو حریدم و فقط نشستم دارم نگاهش میکنم چون با وجود این همه مشکل نمیدونم چه باید بکنم.
راهنمایی کنید لطفآ
سپاسگزارم

اختاپوس
12/18/2010, 02:24
با درود
دوستان من امروز یک رسیور اکسکروز400hd گرفتم چند تا مشکل برام پیش اومده لطفآ راهنمایی کنید .

مشکل اول: وقتی به قسمت مرتب کردن کانالها میرم و کانالهایی که می خوام انتخاب کنم برای چیدن کانالهل رو انتخاب میکنم و در سمت راست همه میان ولی نمیتونم بچینمشون مثلآ کانال pmc در ردیف 700 قرار داره نمیدونم چطوری میتونم بیارمش بزارمش در ردیف 2 لطفآ راهنمایی کنید.

مشکل دوم: من 3 تا جهت دارم هاتنبرد یوتلست w3a اینتلست 902 ولی تنها هاتبردم فرکانس داره و اصلآ جهتهای دیگه رو نمیشناسه در حالی که یک رسیور استارست x95usb دارم که وقتی سیم النبی رو بهش وصل میکنم هر سه جهت و سویج رو میشناسه لطفآ راهنمایی کنید که چه باید بکنم در ضمن سویچهام هم اکسکروز هست و سالمه سالم هستند چون روی استارست به خوبی جواب میده و لی در این رسیور اصلآ سویچی نمیشناسه و فقط هاتبردم کار میکنه.

مشکل سوم : متاسفانه تلویزیون دوم ما فیش avi اون سوخته وحتمآ برای دیدن ماهواره باید از کابل r232 استفاده کرد یا بهتر بگم همون کابل مشکی های قدیمی که به ویدئو میزدیم کابل نر و مادگی های قدیمی من متوجه نشدم وقتی دستگاه رو آوردم و خواستم بزنم به تلویزیون دیدم فاقد این سوکت هست حالا نمیدونم برای اینکه بتونم بزنمش به تلویزیون دوم چه باید بکنم و اینکه چرا این رسیور توی اون گزینه زوم وجود نداره لط، راهنمایی کنید که دستگاه رو حریدم و فقط نشستم دارم نگاهش میکنم چون با وجود این همه مشکل نمیدونم چه باید بکنم.
راهنمایی کنید لطفآ
سپاسگزارم

سلام دوست عزیز
جواب سوال اول : شما برای چیدن کانالها اول باید روی اسم کانالها رفته و اوکی کنید تا اسم کانال به ستون سمت راست رفته و در آخر بعد از انتخاب یک یا چند کانال به جایی که میخواهی کانالها رو انتقال بدی رفته و در آنجا دکمه سبز رو بزنی و در آخر دکمه خروج .
جواب سوال دوم : شما احتمالا بلد نیستی سوییچر رو بدستگاه بشناسی یا اینکه سوییچرت رو باید عوض کنی ممکن این دستگاه با این سوییچر هماهنگ نباشه که این امکانش کمتر نسبت به احتمال اول.
جواب سوال سوم : یک قطعه ای هست که بعضی از الکتریکی ها دارن البته در پشت شهرداری حتما هست اگه پیدا نکردی. این قطعه کارش تبدیل av به rf هستش به اون خروجی که شما نیاز دارید rf میگن نه r232 که اگه این قطعه رو بگیری از رسیور خروجی av رو به این دستگاه میدی و از دستگاه خروجی rfمیگیری و مشکلت حل میشه موفق باشی.

morteza.1975
12/18/2010, 03:12
بسار ممنونم الان که شبه فردا صبح میرم دنبال کابل و تبدل در ضمن من این دستگاه رو امروز گرفتم وهنوز هیچ پچ و چیزی بهش نزدم ممکنه علت نشناختن سویچ پچ باشه اخه سویچرم هم اکسکروز هستش و روی استارست خیلی خوب جواب میده کاش آموزش شناختن سویچر را در این دستگاه را میدادید یک مشکل دیگه ای که دارم اینه که وقتی کانالها رو عوض میکنم بالای تلویزیون گوشه سمت راست مینویسه live هر کاری میکنم هم از بین نمیره اصلآ نمیدونم چی هست این گزینه و چطوری میشه از بین بردش باز هم سپاسگزارم

XCRUISER
12/18/2010, 08:41
بسار ممنونم الان که شبه فردا صبح میرم دنبال کابل و تبدل در ضمن من این دستگاه رو امروز گرفتم وهنوز هیچ پچ و چیزی بهش نزدم ممکنه علت نشناختن سویچ پچ باشه اخه سویچرم هم اکسکروز هستش و روی استارست خیلی خوب جواب میده کاش آموزش شناختن سویچر را در این دستگاه را میدادید یک مشکل دیگه ای که دارم اینه که وقتی کانالها رو عوض میکنم بالای تلویزیون گوشه سمت راست مینویسه live هر کاری میکنم هم از بین نمیره اصلآ نمیدونم چی هست این گزینه و چطوری میشه از بین بردش باز هم سپاسگزارم

درود..
این گزینه از بین نمیره و به صورت اتومات نمایش داده میشه دوست گرامی

morteza.1975
12/18/2010, 11:57
لطفآ آموزش سویچ کردن چند جهت رو در این رسیور آموزش دهید من هر کاری میکنم جهت های یوتلستw3a و اینتلست 902 رو نمیشناسه فقط هاتبرد رو میشناسه سویچهام هم سالمه چون رواستارست srx95usb خوب جواب میده لطفآ راهنمایی کنید سپاسگزارم و یک سوال دیگه آیا شبکه ای روی این رسیور الان باز هست که روی رسیورهای دیگه باز نباشه
سپاسگزارم

mxmmx
12/18/2010, 13:42
دوستان سلام
بنده یک هارد 160 gig دارم که بعد از فرمت کردن خواستم به رسیور وصل کنم ولی متاسفانه بعد از نصب دستگاه هیچ عکس العملی نشون نمیده و هارد رو شناسایی نمیکنه ولی چراغ هارد به صورت دائم روشن میمونه
در خدمتتون عرض کنم که هارد سالمه سالمه با کامپیوتر چک کردم و حتی از نظر وجود ویروس هم چک کردم
ولی وقتی یه فلشgig 4 به دستگاه وصل میکنم بدون مشکل شناسایی میشه
ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

به احتمال زیاد فرمت هارد شما ntfs وشما باید فرمت هارد عوض کنید و fat 32 درست کنی تا رسیور شناسایی کنه

morteza.1975
12/20/2010, 04:32
درود بر شما
من آخرین پچ رو به رسیورم زدم 400hd ولی هیچ کانال کارتی باز نیست همچنین شبکه های HD پس دوستانی که اعلام میکنند که فلان شبکه کارتی روی این رسیور باز هست از کجا میدونند همچنین اعلام برنامه های HD را گزارش میدند که فلان فیلم پخش میشه این آخرین پچ هیچ شبکه ای رو باز نمیکنه من از روزی که این رسیور را گرفتم تنها آخرین نرم افزار را بهش زدم همین ایا همین کافیه برای شبکه های HD و همچنین کارتی یا نه باید کار دیگه ای هم میکردم

سوال دوم اینکه چرا در این رسیور که اینقدر پیشرفته هست در کیفیت تصویر و قدرت فوق العاده در رکود کردن گزینه زوم وجود نداره
و اینکه چرا این دستگاه نسبت به دستگاه های دیگه بیشتر داغ میکنه ایا این همه هوا کشی که روی این رسیور وجود داره میتنه دلیل این امر باشه ممنون میشم جواب بدید

سپاسگزارم

morteza.1975
12/21/2010, 04:01
کسی نیست جواب ما رو بده

ROOZBEH 62
12/21/2010, 04:20
درود بر شما
من آخرین پچ رو به رسیورم زدم 400hd ولی هیچ کانال کارتی باز نیست همچنین شبکه های HD پس دوستانی که اعلام میکنند که فلان شبکه کارتی روی این رسیور باز هست از کجا میدونند همچنین اعلام برنامه های HD را گزارش میدند که فلان فیلم پخش میشه این آخرین پچ هیچ شبکه ای رو باز نمیکنه من از روزی که این رسیور را گرفتم تنها آخرین نرم افزار را بهش زدم همین ایا همین کافیه برای شبکه های HD و همچنین کارتی یا نه باید کار دیگه ای هم میکردم

سوال دوم اینکه چرا در این رسیور که اینقدر پیشرفته هست در کیفیت تصویر و قدرت فوق العاده در رکود کردن گزینه زوم وجود نداره
و اینکه چرا این دستگاه نسبت به دستگاه های دیگه بیشتر داغ میکنه ایا این همه هوا کشی که روی این رسیور وجود داره میتنه دلیل این امر باشه ممنون میشم جواب بدید

سپاسگزارم

کسی نیست جواب ما رو بده
دوست عزیز درود بر شما
ببین دوست من بخش x cruiser در سایت نماینده تشریف دارن و جواب شما رو خواهند داد. ولی تا اونجا که بنده اطلاع دارم شما رو راهنمایی خواهم کرد امیدوارم نتیجه دهد.
در مورد سوال اول باید عرض کنم که اون دسته از دوستان از طریق شیرینگ ماهواره ای و اکانت سیسیکم کانال هارو باز میکنند. شما برای این کار نیاز به یک اکانت سیسیکم دارید که به دستگاه بدید و کانال هایی که میفرمایید رو باز کنید.
در مورد سوال دوم شما بنده اطلاعی ندارم.
در مورد سوال سوم هم باید عرض کنم پاور دستگاه قوی هست . مشکلی نیست. به خاطر منبع تغذیه دستگاهه. موفق و پیروز باشید.

morteza.1975
12/23/2010, 05:40
ممنونم از راهنمایی شما ولی مدیران و نمایندگان اکسکروز که اصلآ جواب نمیدند یک سوال را 100 بار باید بپرسی شاید جواب بدن

MOHSEN SAT
12/24/2010, 00:34
درود بر شما

سپاسگزارم

درود دوست عزیز
این رسیور مثل رسیورهای دیگه با اخرین نرم افزار کانالی باز نمیکنه
برای باز کردن کانال باید از شرینگ اینترنتی استفاده کنی مثل cccam
ولی کانالهای اچ دی فری رو پخش میکنه که رسیورهای معمولی نمیتونه باز کنه مثل TRT HD رو ماهواره w3
و دوستانی که اعلام میکنن کانالهاشون با شرینگ باز هستش
در مورد زوم هم منم نتونستم چنین گزینه ای پیدا کنم
دوست عزیز کلا رسیورهای لینوکسی نسبت به رسیورهای معمولی بیشتر داغ میکنن اونم به خاطر سیستم عاملشونه
سوال دیگری هم داشتی در خدمت شما هستم

MOHSEN SAT
12/24/2010, 01:01
لطفآ آموزش سویچ کردن چند جهت رو در این رسیور آموزش دهید من هر کاری میکنم جهت های یوتلستw3a و اینتلست 902 رو نمیشناسه فقط هاتبرد رو میشناسه سویچهام هم سالمه چون رواستارست srx95usb خوب جواب میده لطفآ راهنمایی کنید سپاسگزارم و یک سوال دیگه آیا شبکه ای روی این رسیور الان باز هست که روی رسیورهای دیگه باز نباشه
سپاسگزارم
درود دوست عزیز
شما باید برای سوییچ کردن تو این رسیور این مسیر رو طی کنی
menu
installation--dish setting
و برای ماهواره دلخواه سوییچ مورد نظر رو انتخاب کنی
رسیور استار ست چون سوییچ رو به صورت اتومات میشناسه مشکلی ندارید
که به نظر بنده یکی از معایب این رسیور همینه ولی رسیور ایکس کروز گزینه اتومات رو نداره و شما باید سوییچ رو به رسیور مشخص کنی مثلا اگه هاتبرد رو شماره 1 هست که 100 درصد هست(چون رسیور هاتبرد رو شناخته) شما بایدتو منو دستگاه برای هاتبرد شماره 1 رو انتخاب کنید و برای ماهواره های دیگه به همین ترتیب....
در ضمن تفاوت این دستگاه با دستگاههای دیگه اینه که کانالهای hd فری رو باز میکنه و فرکانسهای dvb s2 رو هم ساپورت میکنه

morteza.1975
12/25/2010, 05:00
ممنونم از پاسخگویی شما عزیز 2 تا سوال دیگه هم دارم اگر لطف کنید جوابم رو بدید ممنون میشم

اول اینکه شبکه سوم در زمان فوتبال کد میشه در حالی که در رسیور استارست x95usb که دارم حتی در زمان فوتبال خارجی که به ضورت زنده پخش میشه باز هست در حالی که همون زمان رسیور 400hd که دارم میبینم که بسته هست لطفآ اگر امکان داره نحوه باز کردن فوتبال شبکه 3 را در اکسکروز 400 آموزش بدید و اینکه آگر اطلاع دارید چرا در رسیور x95 باز هست و در اکسکروز بسته در حالی که آخرین پچ رو هم زدم بهش

سوال ذوم اینکه من آخرین پلاگین رو هم نصب کردم ولی هیچ فرقی نکرده رسیور در حالی که در تبلیغ پلاگین کلی امکانات مثلآ باز شدن یه سری کانالها و اضافه شدن یه سری گزینه ها در منو ولی من هیچ کدام از اینها رو ندیدم پلاگین رو هم درست نصب کردم یعنی از زیپ در آوردم و پوشه را در یو اس بی کپی کردمو به رسیور زدم و بعد از ظاهر شدن گزینه پلاگین رو صفحه TV دکمه قرمز را زدم و بعد از ریستار شدن فلش رو در آوردم و به منو رفتم و در آخرین گزینه پلاگین رو دیدم که .قتی روش کلیک کردم عکس خونه و کلید و.. این چیزها بود.
ممنون میشم بفرمایید که ایا پلاگین را درست نصب کردم و اینکه یک پلاگین چقدر دوام داره
سپاسگزارم

morteza.1975
12/27/2010, 04:53
یک سوال دیگه ایا راهی هست که بشه رسیور 400hd را زودتر بوت بشه و بیاد بالا من وقتی رسیور را به برق میزنم نزدیک به 1 دقیقه طول میکشه تا بیاد بالا چرا اینقدر طول میکشه این رسیور بیاد بالا و ایا راهی هست که بشه این رسیور را کاریش کرد که زودتر تصویر بده
ممون

ROOZBEH 62
12/27/2010, 05:29
یک سوال دیگه ایا راهی هست که بشه رسیور 400hd را زودتر بوت بشه و بیاد بالا من وقتی رسیور را به برق میزنم نزدیک به 1 دقیقه طول میکشه تا بیاد بالا چرا اینقدر طول میکشه این رسیور بیاد بالا و ایا راهی هست که بشه این رسیور را کاریش کرد که زودتر تصویر بده
ممون
درود بر شما دوست عزیز
دوست من چون این ریسیور ها از سیستم عامل استفاده میکنند امکان این نیست که زود بوت بشن. مثل این میمونه که شما بخوایید تا کامپیوترتون رو روشن کردید زود صفحه اش بیاد و بوت بشه.
تمامی ریسیور هایی که سیستم عامل دارن باید حدود 1 دقیقه صبر کنید تا boot بشن و بالا بیان.

morteza.1975
12/28/2010, 04:59
دوستان کسی میدونه چطوری میشه اسم یک کانال رو عوض کرد من هر چی گشتم نتونستم گزینه مربوطه که کارش تغییر دادن اسم کانال هست رو پیدا کنم اگر امکانه داره راهنمایی بفرمایید
سپاسگزارم

hosseinjoon
12/28/2010, 21:27
دوستان سلام ایا میشه در این دستگاه از کارت شبکه وایرلس استفاده کرد و اگه میشه یه مدل خوب که سازگاری کامل با این دستگاه داره معرفی کنید ممنونم

morteza.1975
12/28/2010, 23:56
ماشالله مدیرای این بخش ترکوندن با این جواب دادن زود به زودشون یک سوال بالا رو 1 هفته هست که جواب ندادن ایا به نظر شما وظیفه یک مدیر این نیست که در وحله اول جواب کاربران را بدهد

hosseinjoon
12/29/2010, 00:54
ماشالله مدیرای این بخش ترکوندن با این جواب دادن زود به زودشون یک سوال بالا رو 1 هفته هست که جواب ندادن ایا به نظر شما وظیفه یک مدیر این نیست که در وحله اول جواب کاربران را بدهد
مرتضی جون فکر کنم من و شما هر جا سوال میپرسیم اون قسمت تعطیل میشه یا شاید فقط ما به این دستگاه وارد نیستیم

MOHSEN SAT
12/29/2010, 01:12
ممنونم از پاسخگویی شما عزیز 2 تا سوال دیگه هم دارم اگر لطف کنید جوابم رو بدید ممنون میشم

اول اینکه شبکه سوم در زمان فوتبال کد میشه در حالی که در رسیور استارست x95usb که دارم حتی در زمان فوتبال خارجی که به ضورت زنده پخش میشه باز هست در حالی که همون زمان رسیور 400hd که دارم میبینم که بسته هست لطفآ اگر امکان داره نحوه باز کردن فوتبال شبکه 3 را در اکسکروز 400 آموزش بدید و اینکه آگر اطلاع دارید چرا در رسیور x95 باز هست و در اکسکروز بسته در حالی که آخرین پچ رو هم زدم بهش

سوال ذوم اینکه من آخرین پلاگین رو هم نصب کردم ولی هیچ فرقی نکرده رسیور در حالی که در تبلیغ پلاگین کلی امکانات مثلآ باز شدن یه سری کانالها و اضافه شدن یه سری گزینه ها در منو ولی من هیچ کدام از اینها رو ندیدم پلاگین رو هم درست نصب کردم یعنی از زیپ در آوردم و پوشه را در یو اس بی کپی کردمو به رسیور زدم و بعد از ظاهر شدن گزینه پلاگین رو صفحه TV دکمه قرمز را زدم و بعد از ریستار شدن فلش رو در آوردم و به منو رفتم و در آخرین گزینه پلاگین رو دیدم که .قتی روش کلیک کردم عکس خونه و کلید و.. این چیزها بود.
ممنون میشم بفرمایید که ایا پلاگین را درست نصب کردم و اینکه یک پلاگین چقدر دوام داره
سپاسگزارم

درود..
کاربر گرامی شما در پلاگین امیلاتور coconut را استارت کنید کانالها باز است احتیاج به هیچ کار دیگری نیست .

در ضمن تو رسیور استارست با اخرین اپگرید اتومات این شبکه بازمیشه
و اینکه شما پلاگین رو درست نصب کردی فقط ایا قبلش پلاگین قبلی رو پاک کردی؟

MOHSEN SAT
12/29/2010, 01:19
دوستان سلام ایا میشه در این دستگاه از کارت شبکه وایرلس استفاده کرد و اگه میشه یه مدل خوب که سازگاری کامل با این دستگاه داره معرفی کنید ممنونم

درود
دوست عزیز منظورتون از کارت شبکه چیه ؟چه نوع کارتی رو میخوایین شبکه کنید؟

MOHSEN SAT
12/29/2010, 01:29
ممون

درود
دوست عزیز تنها راه اینه که شما رسیور رو از برق نکشید و با دگمه پاور خاموش کنید
یعنی در حالت استند بای باشه

MOHSEN SAT
12/29/2010, 01:39
دوستان کسی میدونه چطوری میشه اسم یک کانال رو عوض کرد من هر چی گشتم نتونستم گزینه مربوطه که کارش تغییر دادن اسم کانال هست رو پیدا کنم اگر امکانه داره راهنمایی بفرمایید
سپاسگزارم

درود
دوست عزیز شما باید این مسیر رو بری
menu-system tools-service list manager-select edit menu-edit service
به این قسمت رسیدی رو هر کانالی که میخوای اسمو عوض کنی ok کن یه جدول میاد
دوباره رو اسمش ok کن الان میتونی هر اسمی انتخاب کنی

فقط یه نکته اینجا هست اونم اینه که تو لیست service list manager
باید تو لیست بیای پایین تا به edit service برسی
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم

morteza.1975
12/29/2010, 03:51
درود..
کاربر گرامی شما در پلاگین امیلاتور coconut را استارت کنید کانالها باز است احتیاج به هیچ کار دیگری نیست .

در ضمن تو رسیور استارست با اخرین اپگرید اتومات این شبکه بازمیشه
و اینکه شما پلاگین رو درست نصب کردی فقط ایا قبلش پلاگین قبلی رو پاک کردی؟

ممنونم من این رسیور را 2 هفته هست گرفتم و یکبار آخرین پچ آبگریدش رو ریختم و آخرین پلاگین را هم ریختم در واقع یک پلاگین تا به حال بیشتر روش نریختم در هر حال ممنون از پاسخگویی شما

یک سوال دیگه هم دارم آیا خریدن النبی hd تاثیری در پخش شبکه های hd داره یعنی اینکه اگر النبی hd باشه بعضی از شبکه های hd را باز میکنه و هم اینکه کیفیت النبی های hd بیشتر هست از سایر النبی ها و یا نه اینها همش بازار گرمی هستش و فرقی با النبی های معمولی ندارند النبی های hd و کاربرد همشون یکی هست من می خوام یه 4 سوزنه بگیرم برای دانگل منتها نمیدونم آیا hd بگیرم یا معمولی لطفآ راهنمایی حرفه ای بفرمایید تا هزینه بی خودی نکنم
سپاسگزارم

XCRUISER
12/29/2010, 08:51
درود بر شما
من آخرین پچ رو به رسیورم زدم 400hd ولی هیچ کانال کارتی باز نیست همچنین شبکه های hd پس دوستانی که اعلام میکنند که فلان شبکه کارتی روی این رسیور باز هست از کجا میدونند همچنین اعلام برنامه های hd را گزارش میدند که فلان فیلم پخش میشه این آخرین پچ هیچ شبکه ای رو باز نمیکنه من از روزی که این رسیور را گرفتم تنها آخرین نرم افزار را بهش زدم همین ایا همین کافیه برای شبکه های hd و همچنین کارتی یا نه باید کار دیگه ای هم میکردم

سپاسگزارم

کسی نیست جواب ما رو بده

ممنونم از راهنمایی شما ولی مدیران و نمایندگان اکسکروز که اصلآ جواب نمیدند یک سوال را 100 بار باید بپرسی شاید جواب بدن

درود..
کاربر گرامی با پوزش من یک هفته در مرخصی بودم
همانطوری که دوستان گرامی گفتند این دستگاه با نرم افزار هیچ کانالی را مجانی باز نمیکنه ( البته کارتی)
اگر دستگاه داغ میکنه مشکلی نیست پاور ان طوری طراحی شده است که مشکلی بوجود نخواهد اورد
اگر دوست دارید میتوانید یک پد فن خنک کنند از نوع نوت بوکی را در زیر دستگاه قرار دهید ..

XCRUISER
12/29/2010, 08:56
درود دوست عزیز

شما باید برای سوییچ کردن تو این رسیور این مسیر رو طی کنی
menu
installation--dish setting
و برای ماهواره دلخواه سوییچ مورد نظر رو انتخاب کنی
رسیور استار ست چون سوییچ رو به صورت اتومات میشناسه مشکلی ندارید
که به نظر بنده یکی از معایب این رسیور همینه ولی رسیور ایکس کروز گزینه اتومات رو نداره و شما باید سوییچ رو به رسیور مشخص کنی مثلا اگه هاتبرد رو شماره 1 هست که 100 درصد هست(چون رسیور هاتبرد رو شناخته) شما بایدتو منو دستگاه برای هاتبرد شماره 1 رو انتخاب کنید و برای ماهواره های دیگه به همین ترتیب....
در ضمن تفاوت این دستگاه با دستگاههای دیگه اینه که کانالهای hd فری رو باز میکنه و فرکانسهای dvb s2 رو هم ساپورت میکنه

درود..
دوست گرامی ممنونم از همکاری شما
در مورد سوئیچ ما مشکلی نداریم چون در یک لابن دو مدل یوئیچ را ساپورت میکند امکان اضافه کردن اتو وجود ندارد

XCRUISER
12/29/2010, 09:05
ممنونم من این رسیور را 2 هفته هست گرفتم و یکبار آخرین پچ آبگریدش رو ریختم و آخرین پلاگین را هم ریختم در واقع یک پلاگین تا به حال بیشتر روش نریختم در هر حال ممنون از پاسخگویی شما

یک سوال دیگه هم دارم آیا خریدن النبی hd تاثیری در پخش شبکه های hd داره یعنی اینکه اگر النبی hd باشه بعضی از شبکه های hd را باز میکنه و هم اینکه کیفیت النبی های hd بیشتر هست از سایر النبی ها و یا نه اینها همش بازار گرمی هستش و فرقی با النبی های معمولی ندارند النبی های hd و کاربرد همشون یکی هست من می خوام یه 4 سوزنه بگیرم برای دانگل منتها نمیدونم آیا hd بگیرم یا معمولی لطفآ راهنمایی حرفه ای بفرمایید تا هزینه بی خودی نکنم
سپاسگزارم

درود..
با پوزش یک هفته در مرخصی بودم
کلا ال ان بی های اچ دی هیچ فرقی نداره با معمولی از انجایی که مدل های اچ دی قویتر هستند شما از مدل های اچ دی استفاده کنید و لی کلا تاثیری بر روی کانال اچ دی ندارد
شما از اخرین نرم افزار و اخرین پلاگین استفاده کنید

XCRUISER
12/29/2010, 09:07
درود

دوست عزیز شما باید این مسیر رو بری
menu-system tools-service list manager-select edit menu-edit service
به این قسمت رسیدی رو هر کانالی که میخوای اسمو عوض کنی ok کن یه جدول میاد
دوباره رو اسمش ok کن الان میتونی هر اسمی انتخاب کنی

فقط یه نکته اینجا هست اونم اینه که تو لیست service list manager
باید تو لیست بیای پایین تا به edit service برسی
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم

با تشکر از دوست گرامی که در نبود من در این یک هفته جوابگوی دوستان و کاربران بوده است

hosseinjoon
12/29/2010, 21:57
درود
دوست عزیز منظورتون از کارت شبکه چیه ؟چه نوع کارتی رو میخوایین شبکه کنید؟

دوست من ممنون که پاسخ دادین منظور بنده دقیقا اینه
که میخوام اینترنت رو به دستگاه برسونم واونو با کامپیوتر شبکه کنم ولی به صورت بیسیم و بدون استفاده از کابل شبکه ایا راهی هست و اگه هست سخت افزار مورد نیاز برای این کار چیه
در ضمن تو تبلیغات دستگاه خوندم که از وایرلس میشه استفاده کرد ولی من متوجه نشدم یعنی چی و چطوری

ممنونم

MOHSEN SAT
12/30/2010, 01:52
دوست من ممنون که پاسخ دادین منظور بنده دقیقا اینه
که میخوام اینترنت رو به دستگاه برسونم واونو با کامپیوتر شبکه کنم ولی به صورت بیسیم و بدون استفاده از کابل شبکه ایا راهی هست و اگه هست سخت افزار مورد نیاز برای این کار چیه
در ضمن تو تبلیغات دستگاه خوندم که از وایرلس میشه استفاده کرد ولی من متوجه نشدم یعنی چی و چطوری

ممنونم

درود
دوست عزیز اگه شما میخوای هم رسیور و هم کامپیوتر خودتونو با یه مودم به اینترنت وصل کنید باید از مودمی استفاده کنی که هم با lan و هم با usb همزمان به اینترنت وصل بشه که بیشتر مودمها همینجوری هستن
یعنی رسیور رو با lan وصل کنی و کامپیوتر رو با usb
ولی اگه از مودم وایرلس برای adsl استفاده کنی فکر نکنم بتونی هر دو تاشونو با هم به اینترنت وصل کنی
در ضمن اون چیزی هم که تو تبلیغ دستگاه خوندی منظورش این بود که این رسیور با مودم وایرلس هم به اینترنت وصل میشه
یه فایل pdf اموزشی برات میزارم شاید به کارت بیاد

اموزش ضبط تصاویر رسیور از طریق کامپیوتر

morteza.1975
12/30/2010, 02:21
با درود خدمت شما
من امروز یک النبی hd پریمیوم گرفتم که خیلی عالی هست سوال من از شما اینه که بعد از نصب پلاگین .قتی در منو میروم و روی پوشه پلاگین ok میکنم توی اون پر از شکلهای مختلف هست که حتمآ هرکدام برای کاری ساخته شده سوال من اینه که مگر بعد از نصب پلاگین نباید تمام اون گزینه هایی که در داخل پلاگین هست خودشون فعال بشن مثل پچ آبگرید پس چرا دوستان میگن که برای پخش شبکه 3 در زمان فوتبال شما باید به منو رفته و در قسمت پلاگین روی گزینه coconut استارت کنید تا شبکه باز بشه ایا من باید گزینه های دیگه ای که در داخل پلاگینی که روی رسیورم هست کلیک کنم و همشون رو استارت بزنم یا خیر چون شکل خونه و... هست که اصلآ نمیدونم کار هر کدامشون چی هست من فقط پلاگین رو روی رسیورم نصب کردم همین
لطفآ یک راهنمایی بفرمایید
سپاسگزارم

http://0o2.815.82.img98.com/out.php/i597714_0.jpg

XCRUISER
12/30/2010, 16:51
با درود خدمت شما
من امروز یک النبی hd پریمیوم گرفتم که خیلی عالی هست سوال من از شما اینه که بعد از نصب پلاگین .قتی در منو میروم و روی پوشه پلاگین ok میکنم توی اون پر از شکلهای مختلف هست که حتمآ هرکدام برای کاری ساخته شده سوال من اینه که مگر بعد از نصب پلاگین نباید تمام اون گزینه هایی که در داخل پلاگین هست خودشون فعال بشن مثل پچ آبگرید پس چرا دوستان میگن که برای پخش شبکه 3 در زمان فوتبال شما باید به منو رفته و در قسمت پلاگین روی گزینه coconut استارت کنید تا شبکه باز بشه ایا من باید گزینه های دیگه ای که در داخل پلاگینی که روی رسیورم هست کلیک کنم و همشون رو استارت بزنم یا خیر چون شکل خونه و... هست که اصلآ نمیدونم کار هر کدامشون چی هست من فقط پلاگین رو روی رسیورم نصب کردم همین
لطفآ یک راهنمایی بفرمایید
سپاسگزارم

http://0o2.815.82.img98.com/out.php/i597714_0.jpg

درود..
ببینید دوست گرامی گزینه coconut برای کدهای بیش و کریپتو است و همچنین گزینه Mcas برای پکیج بیس که الان قطع است کلا پلاگین تحت ساختار خودمان است( بعضی از انها) من میتونم در برنامه نویسی برایتان طوری درست کنم تا دستگاه روشن میشه گزینه ها اتومات استارت بخوره اما چون نظر ها متفاوت است ما این کار را انجام نداده ایم گزاشته ایم به دلخواه کاربر ..
شما برای کانال سه ایران استارت کوکونت و برای سی سی کم گزینه ام جی کم را فقط استارت کنید
و یا ام جی کم را استپ و ایکس کم را استارت کنید برای سی سی کم فقط یکی از این دو باید یکی استارت بخورد هر دو باهم اختلال ایجاد میکند

hosseinjoon
12/30/2010, 22:25
درود
دوست عزیز اگه شما میخوای هم رسیور و هم کامپیوتر خودتونو با یه مودم به اینترنت وصل کنید باید از مودمی استفاده کنی که هم با lan و هم با usb همزمان به اینترنت وصل بشه که بیشتر مودمها همینجوری هستن
یعنی رسیور رو با lan وصل کنی و کامپیوتر رو با usb
ولی اگه از مودم وایرلس برای adsl استفاده کنی فکر نکنم بتونی هر دو تاشونو با هم به اینترنت وصل کنی
در ضمن اون چیزی هم که تو تبلیغ دستگاه خوندی منظورش این بود که این رسیور با مودم وایرلس هم به اینترنت وصل میشه
یه فایل pdf اموزشی برات میزارم شاید به کارت بیاد

اموزش ضبط تصاویر رسیور از طریق کامپیوتر

ممنون دوست عزیز از توضیحتون ودر ضمن فایل اموزشی هم که ضمیمه کرده بودین بسیار عالی بود
الان دوتا سوال دارم که ممنون میشم اگه پاسخ بدین
اول ایا این دستگاه سخت افزار دریافت امواج وایرلس رو نو خودش داره یا اینکه باید با یه قطعه خارجی بهش وصل کرد
و دوم اینکه اگه وایرلس داخلی داره تو ریسور باید از کجا فعال کرد

morteza.1975
12/31/2010, 05:19
درود..
ببینید دوست گرامی گزینه coconut برای کدهای بیش و کریپتو است و همچنین گزینه Mcas برای پکیج بیس که الان قطع است کلا پلاگین تحت ساختار خودمان است( بعضی از انها) من میتونم در برنامه نویسی برایتان طوری درست کنم تا دستگاه روشن میشه گزینه ها اتومات استارت بخوره اما چون نظر ها متفاوت است ما این کار را انجام نداده ایم گزاشته ایم به دلخواه کاربر ..
شما برای کانال سه ایران استارت کوکونت و برای سی سی کم گزینه ام جی کم را فقط استارت کنید
و یا ام جی کم را استپ و ایکس کم را استارت کنید برای سی سی کم فقط یکی از این دو باید یکی استارت بخورد هر دو باهم اختلال ایجاد میکند

درود بر شما ممنونم
ای کاش میفرمودید که کار تک تکشون چیه و ایا اگه من همشون رو استارت کنم چی میشه مشکلی پیش میاد آخه من که نمیدونم کار تک تکشون چیه تنها الان coconut رو فهمیدم که برای چه کاری هست ولی بقیه را نفرمودید مثلآ اون کلید یا خونه و بقیه کاش یه توضیح کوتاه میدادید که چی هستند اونها و اینکه من میخوام یه دانگل بگیرم کدوم گزینه را استارت بزنم به درد دانگل میخوره و اصلآ نیازی هست که گزینه ای که در پلاگینها هست را استار بزنم برای دانگل یا خیر
سپاسگزارم

XCRUISER
12/31/2010, 10:40
درود بر شما ممنونم
ای کاش میفرمودید که کار تک تکشون چیه و ایا اگه من همشون رو استارت کنم چی میشه مشکلی پیش میاد آخه من که نمیدونم کار تک تکشون چیه تنها الان coconut رو فهمیدم که برای چه کاری هست ولی بقیه را نفرمودید مثلآ اون کلید یا خونه و بقیه کاش یه توضیح کوتاه میدادید که چی هستند اونها و اینکه من میخوام یه دانگل بگیرم کدوم گزینه را استارت بزنم به درد دانگل میخوره و اصلآ نیازی هست که گزینه ای که در پلاگینها هست را استار بزنم برای دانگل یا خیر
سپاسگزارم

درود..
همه را استارت نکنید..
ExSIM... برای دانگل های دیشی
Kain2r... برای اکانت و سرور شرینگ کایت که باید اکانت را خریداری کنید از شرکت
ibox... نوار اینفوبار صفحه زیر کانالهای شما رو به یک طرح دیگری در میاورد یک نوع اسکین جدید است
Keditor... ادیت کدهای کانالهی کارتی
Mcas.. برای باز کردن پکیج بیش همان اکشن که الان روی تمام دستگاها بسته است
Mclient... برای شر کردن و ارتباط چند رسیور باهم ( از همان نوع)
mgcamd ... برای استفاده از سی سی کم
XcamClient... برای استفاده از سی سی کم
XcamConfigure .. ویرایش اکانت سی سی کم بطور دستی از داخل دستگاه

morteza.1975
01/03/2011, 01:12
یک سوال داشتم من می خوام یک دانگل بخرم ولی نمیدونم کلآ قضیه نوع نصبش چی هست یعنی از النبی یک سیم کشیده میشه میاد میخوره به دانگل و بعد خود دانگل به کدام قسمت رسیور وصل میشه اگر به پشت رسیور وصل میشه پس جهت هاتبرد را باید چطوری دید چون شنیدم که باید جهت یوتلست w3a و یا w36 را بگیریم من با قیچی جهت هاتبرد و یوتلست را روی یک دیش دارم منتها موندم که اگر یک سیم از النبی w3a باید کشیده بشه به پشت رسیور بخوره پس جهت هاتبرد را چطوری باید دید لطفآ راهنمایی کنید چون می خوام یکی بگیرم پس اگر مشکلی داره نگیرم

سپاسگزارم

Pooria.BaroBax
01/03/2011, 02:39
سلام تو رسیور ایکس کروز 400 یه صفحه مخفی پیدا کردم
اونم دکمه Exit بگیری میره به روی صفحه پلاگین.

Salvator
01/03/2011, 04:03
یک سوال داشتم من می خوام یک دانگل بخرم ولی نمیدونم کلآ قضیه نوع نصبش چی هست یعنی از النبی یک سیم کشیده میشه میاد میخوره به دانگل و بعد خود دانگل به کدام قسمت رسیور وصل میشه اگر به پشت رسیور وصل میشه پس جهت هاتبرد را باید چطوری دید چون شنیدم که باید جهت یوتلست w3a و یا w36 را بگیریم من با قیچی جهت هاتبرد و یوتلست را روی یک دیش دارم منتها موندم که اگر یک سیم از النبی w3a باید کشیده بشه به پشت رسیور بخوره پس جهت هاتبرد را چطوری باید دید لطفآ راهنمایی کنید چون می خوام یکی بگیرم پس اگر مشکلی داره نگیرم

سپاسگزارم

دوست گلم سلام سال نوع میلادی را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می کنم دوست عزیز شما می توانید از النبی دو خروجه و یا دو سوزنه برای جهت ( Eutlsat W3A ) استفاده کنید یک سیم مستقیم را به پشت دانگل وصل می کنید و دانگل را با کابل ( RS232 ) به رسیورتان وصل می کنید که کابل به همراه دانگل موجود می باشد چنانچه فرمایش دیگری بوده است بفرمائید تا بعداز بررسی توسط دوستان و مدیران عزیز پاسخ داده شود موفق و پیروز باشید.

morteza.1975
01/06/2011, 00:42
با درود خدمت شما
یک مشکلی که جدیدآ پیدا کردم با رسیورم شاید هم قبلآ بوده من امتحان نکردم و اون اینکه وقتی رسیور را خاموش میکنم در حالت استنبای و بعد از حدود 30 دقیقه وقتی روشن میکنم روی هر شبکه ای که باشه مینویسه که شبکه کد شده باید یکبار دیگه رسور را خاموش و روشن کنم از روی کنترل تا تصویر شبکه بیاد فقط در زمان استنبای این مشکل هست حالا نمیدونم مشکل لطفآ راهنمایی کنید
سپاسگزارم

XCRUISER
01/06/2011, 08:35
با درود خدمت شما
یک مشکلی که جدیدآ پیدا کردم با رسیورم شاید هم قبلآ بوده من امتحان نکردم و اون اینکه وقتی رسیور را خاموش میکنم در حالت استنبای و بعد از حدود 30 دقیقه وقتی روشن میکنم روی هر شبکه ای که باشه مینویسه که شبکه کد شده باید یکبار دیگه رسور را خاموش و روشن کنم از روی کنترل تا تصویر شبکه بیاد فقط در زمان استنبای این مشکل هست حالا نمیدونم مشکل لطفآ راهنمایی کنید
سپاسگزارم
درود..
نرم افزار و از چه پلاگینی استفاده میکنید ؟

ehsandiba
01/06/2011, 14:11
با درود و تشكر از سازندگان دستگاه فوق العاده خوب ايكس كروز 400
1-وقتي از ليست انتخابي 1 به راديو ميروم ، قبلا هم تو راديو در ليست انتخابي بوده ام ، ولي به ليست كلي ميرود در حاليكه بايد به همان ليست قبلي برود
2- روش جابجا كردن ترتيب كانالها در ليستهاي فرعي كمي مشكل است و كانال جابجا ميشود ولي شماره كانال به همان ترتيب قبلي باقي ميماند.

morteza.1975
01/06/2011, 16:23
نرم افزاری که استفاده میکنم
نرم افزار v1.08.65

و پلاگین هم 23/12/2010 استفاده میکنم در ضمن من گزینه Mcas را هم استارت کردم .

XCRUISER
01/07/2011, 09:38
نرم افزاری که استفاده میکنم
نرم افزار v1.08.65

و پلاگین هم 23/12/2010 استفاده میکنم در ضمن من گزینه Mcas را هم استارت کردم .

نرم افزار 65 مشکل داره از نرم افزار جدید 75 که به تازگی در سایت قرار دادم استفاده کنید
گزینه Mcas برای کانالهای بیس است که منتها بسته است بر روی تمام دستگاها

اختاپوس
01/07/2011, 10:59
بهترین نرم افزار و بهترین پلاگین رو اگه میشه بگویید کدام هست چون همیشه آخرین دلیلی بر بهترین نیست بعضی از پلاگین ها مشکل دیر باز کردن یا فریز زیاد دارن ممون .

XCRUISER
01/08/2011, 21:28
بهترین نرم افزار و بهترین پلاگین رو اگه میشه بگویید کدام هست چون همیشه آخرین دلیلی بر بهترین نیست بعضی از پلاگین ها مشکل دیر باز کردن یا فریز زیاد دارن ممون .
درود..
میتوانید از همین اخرین نرم افزار و اخرین پلاگین استفاده کنید

XCRUISER
01/08/2011, 21:31
با درود و تشكر از سازندگان دستگاه فوق العاده خوب ايكس كروز 400
1-وقتي از ليست انتخابي 1 به راديو ميروم ، قبلا هم تو راديو در ليست انتخابي بوده ام ، ولي به ليست كلي ميرود در حاليكه بايد به همان ليست قبلي برود
2- روش جابجا كردن ترتيب كانالها در ليستهاي فرعي كمي مشكل است و كانال جابجا ميشود ولي شماره كانال به همان ترتيب قبلي باقي ميماند.
درود..
من تست کردم این مشکل وجود ندارد شما بعد از بروز رسانی در قسمت ریکاوری تمام گزینه ها ریست کنید و بعد کانالها و یا بکاپ کانال خود را وارد دستگاه کنید

morteza.1975
01/09/2011, 06:23
لطفآ نحوه آپگرید با لودر را در رسیور اکسکروز 400hd آموزش بدید ممنونم

morteza.1975
01/09/2011, 17:05
من نسخه جدید را هم به رسیور زدم و پلاگین را منتها مشکل همچنان پابرجاست وقتی رسیور را در حالت استنبای قرار میدم بعد از 2 دقیقه وقتی با کنترل روشن میکنم NO Sicnal میزنه و با ید یکبار دیگه رسیور را با کنترل خاموش و روشن کنم تا تصویر بده آیا این یک مشکل هست که رسیور داره یا کلآ سیستم رسیور همینطوری هست لطفآ راهنمایی کنید اعصابم خورد شده

اختاپوس
01/10/2011, 01:14
من نسخه جدید را هم به رسیور زدم و پلاگین را منتها مشکل همچنان پابرجاست وقتی رسیور را در حالت استنبای قرار میدم بعد از 2 دقیقه وقتی با کنترل روشن میکنم no sicnal میزنه و با ید یکبار دیگه رسیور را با کنترل خاموش و روشن کنم تا تصویر بده آیا این یک مشکل هست که رسیور داره یا کلآ سیستم رسیور همینطوری هست لطفآ راهنمایی کنید اعصابم خورد شده
سلام دوست عزیز من فکر کنم مشکل شما از سوییچر باشه و ربطی به دستگاه نداره یک بار سوییچر رو از سر راه دستگاه بردارید و مستقیم به ال ان بی بزنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر اگه شد از سوییچر اگه نه شاید از ال ان بی هاتون هم باشه بعضی از ال ان بی ها با بعضی از دستگاه ها بازی در میارن این مشکل رو خودم تا حالا چند بار برام پیش اومده.

morteza.1975
01/10/2011, 02:08
مثلا وقتی که رسیور را روی استنبای میزارم و کمتر از 2 دقیقه بعد روشن میکنم و میبینم No Sicnal میزنه همون موقع میرم تو منو و به قسمت دیش و وقتی برق النبی را روشن خاموش میکنم میبینم که تضویر میاد . ولی روی رسیور استارستم این مشکل نیست شما وقتی این مشکل براتون پیش اومد چی کار کردید سویچتون رو عوض کردید و اگر عوض کردید چه سویچری گرفتید من سویچرم اکسکروز هست آبی رنگه
سپاسگزارم

rima13
01/10/2011, 04:05
من تازه این ریسیور رو خریدم
دستگاه من موقع سرچ کردن اتوماتیک یا بلینداسکن روی یه ترنسپوندر گیر میکنه وعمل جستجوی کانالها نیمه کاره میمونه یعنی ترنسپوندرهای بعدی سرچ نمیشن ومجبور میشم با زدن منو یا exit سرچ رو متوقف کنم 10 بار یابیشتر باید سرچ کنم تا شاید یه بار سرچ کامل بشه فرکانسی هم که روش گیر میکنه ثابت نیست و هر بار تصادفا روی یکیشون گیر میکنه
دیش گردون دارم ولی تا حالا فقط 2 تا ماهواره رو تونستم کامل سرچ کنم اونم بعد از 10 بار سرچ
ریست فکتوری هم کردم. با آخرین نرم افزار هم آپگرید کردم هیچ تاثیری نداشت
از اساتید محترم خواهش میکنم منو راهنمایی کنن
در ضمن استرانگ 4622 هم دارم که بدون مشکل همه کانالها رو با همون دیش گردون سرچ میکنه.

morteza.1975
01/10/2011, 14:29
لطفآ نحوه آپگرید با لودر را در رسیور اکسکروز 400hd آموزش بدید ممنونم

morteza.1975
01/10/2011, 23:46
من یک برنامه را با فلش شروع کردم به ضبط کردن و کاری برام پیش اومده بود رفتم بیرون و بعد از 3 ساعت که برگشتم دیدم فقط 2 ساعت برام ضبط کرده و سر 2:1:13 قطع شده نمیدونم مال این پچ جدیده یا مشکل جای دیگست فلش مموریم 8gb هست و در منو هم هیچ تنظیمی نکردمفقط قسمت ضبط در منو تایم شیفت رو خاموش کردم به این دلیل که تا فلش رو به رسیور میزدم خودش شروع میکرد به ضبط کردن و همچنین نمیدونم چرا وقتی فیلمی رو ضبط میکنم و بعد به کامپیوتر میخوام انتقال بدم بجز فایل خود فیلم چند فایل به قول معروف خام دیگه هم همراهش هست و این خیلی بده در حالی که در رسیور استارستم فقط همون فایل فیلم در فلش هست ممنون میشم اساتید راهنمایی بفرمایند
سپاسگزارم

اختاپوس
01/15/2011, 16:47
سلام
من فکر کنم این دستگاه هم مثل استرانگ بیشتر از 2 ساعت ضبط نمیکنه که این مشکل رو شما دارید البته امشب یک دستگاه ایکس کروز 400 بدستم میرسه و چک میکنم ببینم همین طور هست یا نه البته ای کلاس هم اول تا 2 ساعت بیشتر رکورد نمیکرد توی نرم افزار های ارایه شده رکورد تا 10 ساعت افزایش یافت شاید با برنامه های جدید این مشکل روی این دستگاه هم حل بشه.

morteza.1975
01/16/2011, 00:47
ممنون از شما من آخرین نرم افزار رو هم به دستگاه زدم و همچنین آخرین پلاگین رو ولی نمیدونم چرا بیشتر از 2 ساعت ضبط نمیکنه دستگاه استارستم وقتی فلش یا هارد رو بهش وصل میکنی تا جایی که جا داره ضبط میکنه برنامه های عید امسال رو صبح ساعت 5 میزدم برای رکورد و ساعت 12 بیدار میشدم همچنان ضبط میکرد ولی برای این رسیور باید یکی رو استخدام کنم تا بعد از 2 ساعت برام برنامه را ضبط کنه

MOHSEN SAT
01/16/2011, 03:15
ممنون از شما من آخرین نرم افزار رو هم به دستگاه زدم و همچنین آخرین پلاگین رو ولی نمیدونم چرا بیشتر از 2 ساعت ضبط نمیکنه دستگاه استارستم وقتی فلش یا هارد رو بهش وصل میکنی تا جایی که جا داره ضبط میکنه برنامه های عید امسال رو صبح ساعت 5 میزدم برای رکورد و ساعت 12 بیدار میشدم همچنان ضبط میکرد ولی برای این رسیور باید یکی رو استخدام کنم تا بعد از 2 ساعت برام برنامه را ضبط کنه
با سلام دوست عزیز
منم گزینه ای پیدا نکردم که بتونم مقدار رکورد رو تغییر بدم
امیدوارم نماینده محترم این مورد رو به شرکت منتقل کنن
ممنون از توجه شما

mft
01/16/2011, 13:28
این ریسیور چرا از فرمت ntfs پشتیبانی نمیکنه این موضوع باعث می شه که برای اتصال هاد استرنال به مشکل بر بخوریم

ایا این ریسیور برای شبکه شدن با کامپیوتر به صورت بیسیم احتیاج به قطعه خاصی داره یا سخت افزار این کار رو در خودش داره

اگر رکورد با فرمت mpg هم می داشت دیگه عالی می شد

نور پنل کم و زیاد نمیشه فقط نوشته ایکس کروز رو میشه نورش رو کم و زیاد کرد یا من نتونستم

MOHSEN SAT
01/17/2011, 01:30
این ریسیور چرا از فرمت ntfs پشتیبانی نمیکنه این موضوع باعث می شه که برای اتصال هاد استرنال به مشکل بر بخوریم

ایا این ریسیور برای شبکه شدن با کامپیوتر به صورت بیسیم احتیاج به قطعه خاصی داره یا سخت افزار این کار رو در خودش داره

اگر رکورد با فرمت mpg هم می داشت دیگه عالی می شد

نور پنل کم و زیاد نمیشه فقط نوشته ایکس کروز رو میشه نورش رو کم و زیاد کرد یا من نتونستم

درود دوست عزیز
مورد دوم وسوم رو شرکت قول داده تو نرم افزارهای جدید درست کنه
در مورد سوال چهارم هم درسته دوست عزیز فقط همون نوشته نورش کم و زیاد میشه
در مورد هارد هم شما هارد خودتو یه بار با کامپیوتر یا با خود رسیور با فرمت fat 32 فرمت کن همه چی درست میشه

XCRUISER
01/17/2011, 12:40
برای پشتیبانی از ntfs چی ممکن شرکتش فکری بکنه الان همه دستگاهها از این فرمت پشتیبانی میکنند در مورد عکسی که در دو پست بالاتر قرار دادم در جای caid , mask چی باید بذارم

درود..
0
0
0
در مورد فرمت ntfs پیشنهاد شده باید منتظر ماند ببینیم جواب میده یا نه برای اینکه سی پی یو دستگاه باید امکانات این کار را در اختیار بزاره تا بتوان انجام داد..

اختاپوس
01/17/2011, 20:21
یه سری کانال مثل انی مال پلانت اچ دی صدا ندارند من همه کارها ای رو که به ذهنم رسید انجام داد م تمام زبانهای صوتی رو انتخاب کردم نشد
یک بار کانال رو پاک کن دوباره سرچ کن ببین درست میشه یا نه.

ehsandiba
01/17/2011, 21:29
اين يه ريسيور حرفه اي هست و افراد مبتدي بدون آموزش نميتوانند با آن كار كنند در منو تنظيمات ضبط داره كه ميتوني تعيين كني چقدر ضبط كنه .
مثل اينكه يه ماشين مدل بالاي پيشرفته بخري و بدون آموزش بشيني پشتش

hosseinjoon
01/17/2011, 21:32
یه سری کانال مثل انی مال پلانت اچ دی صدا ندارند من همه کارها ای رو که به ذهنم رسید انجام داد م تمام زبانهای صوتی رو انتخاب کردم نشد
دوست من سلام
بنده هم همین مشکل رو داشتم دوستان راهنمایی فرمودند مشکل حل شد
اگه شما دستگاه هتون رو با کابل اچ دی به تلویزیون وصل کرده باشین با این کانال هایی که فرمودین مشکل دارین
راه حل اینه که از خروجی های صدا در پشت دستگاه یه کابل به سینما خانواده یا اسپیکر های کامپیوتر وصل کنید درست میشه

saman59
01/17/2011, 22:15
نحوه باز کزدن کد شبکه 3 در زمان پخش فوتبال

saman59
01/17/2011, 22:21
لطفا روش باز کردن کد شبکه 3 در رسور xcruiser400hd رو بهم بگین

mft
01/17/2011, 23:39
دوست من سلام
بنده هم همین مشکل رو داشتم دوستان راهنمایی فرمودند مشکل حل شد
اگه شما دستگاه هتون رو با کابل اچ دی به تلویزیون وصل کرده باشین با این کانال هایی که فرمودین مشکل دارین
راه حل اینه که از خروجی های صدا در پشت دستگاه یه کابل به سینما خانواده یا اسپیکر های کامپیوتر وصل کنید درست میشه

درسته باید به یه دستگاه دیگه متصلش کردچه نقص بزرگی واقعا نا امید شدم یعنی اگه سینما نداشته باشی باید کانال hd رو چه طوری ببینی من وصلش کردم به سینما درست شد

rima13
01/18/2011, 01:33
من یه مشکل جدید با این ریسیور پیدا کردم
من برای ضبط کردن برنامه ها از دی وی دی رکوردر از طریق خروجی av‏ ریسیور استفاده میکنم ولی وقتی به ریسیور تایم میدم تا برای نمایش روشن بشه سر ساعت روشن میشه ولی هر 30 ثانیه یه بار خاموش روشن میکنه
و چیزی که ضبط میشه به هیچ دردی نمیخوره
ریسیت فکتوری کردم با آخرین نرم افزار هم آپگرید کردم ولی درست نمیشه چیکار کنم؟

XCRUISER
01/18/2011, 08:44
من یه مشکل جدید با این ریسیور پیدا کردم
من برای ضبط کردن برنامه ها از دی وی دی رکوردر از طریق خروجی av‏ ریسیور استفاده میکنم ولی وقتی به ریسیور تایم میدم تا برای نمایش روشن بشه سر ساعت روشن میشه ولی هر 30 ثانیه یه بار خاموش روشن میکنه
و چیزی که ضبط میشه به هیچ دردی نمیخوره
ریسیت فکتوری کردم با آخرین نرم افزار هم آپگرید کردم ولی درست نمیشه چیکار کنم؟
درود.در تنظیمات اشتباه کرده اید تنظیمات خاموش را غیر فعال کنید

XCRUISER
01/18/2011, 08:46
لطفا روش باز کردن کد شبکه 3 در رسور xcruiser400hd رو بهم بگین
درود..
در بخش پلاگین رفته و امیلاتور coconut را استارت کنید

morteza.1975
01/18/2011, 23:34
نماینده محترم جواب ما چی شد پس اینکه چطوری میشه این رسیور بعد از 2 ساعت ضبط متوقف میشه چه باید کرد
وسوال دوم اینکه امروز من از شبکه 2 یه برنامه ای رو ضبط کردم وقتی توی کامپیوتر نگاه میکردم دیدم تصویر همون تصویر هست ولی صداش صدای رادیو بود افتاده بود روی تصویر نمیدونم مشکل کجاست جهتی که از اون شبکه دوم رو ضبط کردم اینتلست 902 با رسیورهای دیگه این مشکل وجود نداره یعنی صدای رادیو نیوفته رو تصویر
لطفآ راهنمایی کنید

گیلا س
01/19/2011, 00:11
سلام ایا این ریسیور قابلعیت وایلس را بص.رت بی سیم دارد .
یا از طریق usbمیشه فلا شهای جدید اینتر نتی را وصل کرد برای سی سی کم ممنون میشم جواب بدهید .

mft
01/19/2011, 00:34
نماینده محترم جواب ما چی شد پس اینکه چطوری میشه این رسیور بعد از 2 ساعت ضبط متوقف میشه چه باید کرد
وسوال دوم اینکه امروز من از شبکه 2 یه برنامه ای رو ضبط کردم وقتی توی کامپیوتر نگاه میکردم دیدم تصویر همون تصویر هست ولی صداش صدای رادیو بود افتاده بود روی تصویر نمیدونم مشکل کجاست جهتی که از اون شبکه دوم رو ضبط کردم اینتلست 902 با رسیورهای دیگه این مشکل وجود نداره یعنی صدای رادیو نیوفته رو تصویر
لطفآ راهنمایی کنید

دوست من وقتی رکورد رو زدی دوباره روی همون کانالی که داره رکورد میکنه دکمه رکورد رو بزن .یعنی دو بار رکور رو بزن یه صفحه میاد که شما میتونی اونجا ساعت رکورد کردن رو هر چقدر خواستی زیاد کنی اگه نتونستی بگو تا برات عکس بذارم

morteza.1975
01/19/2011, 00:57
ممنون از راهنمایی شما فقط 2 تا سوال یکی اینکه چطوری میشه کاری کرد که تایم اولیه رکورد کردن که 2 ساعت هست بیشتر بشه و ثابت بمونه وقتی که روی شبکه ای میرم و رکورد رو میزنم و مثلآ می خوام تایمش زیاد بشه دوباره رکورد رو میزنم و یه جدول میاد که با دکمه های ولووم روی کنترل زمان ضبط رو زیاد میکنم ولی وقتی از ضبط میام بیرون و دوباره رکورد رو میزنم زمان اولیه باز 2 ساعت میشه ایا راهی هست که زمان اولیه رکورد کردن را بنا به خواسته خودم مثلآ بکنم 3 ساعت و اگر خواستم از 3 ساعت به بعد بیشترش کنم کلا زمان ثابت رو از 2 ساعت بیشتر کنم بشه 3 ساعت ثابت.

سوال دوم در مورد این شبکه های 1 تا 8 هست که با این رسیور وقتی رکورد میکنم هرکدومشون رو وقتی توی کامپیوتر نگاهشون میکنم صدای رادیو بجای صدای تصویر هست مثلآ من یک یرنامه امروز اط شبکه دوم ضبط کردم توی خوده رسیور با صدای اصلی پخش میشه ولی توی کامپیوتر صدای رادیو ایران بجای صدای فیلم ضبط شده هست در حالی که همون برنامه رو در رسیور استارست ضبط کردم در کامپیوترم هیچ مشکلی نبود
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

mft
01/19/2011, 01:04
ممنون از راهنمایی شما فقط 2 تا سوال یکی اینکه چطوری میشه کاری کرد که تایم اولیه رکورد کردن که 2 ساعت هست بیشتر بشه و ثابت بمونه وقتی که روی شبکه ای میرم و رکورد رو میزنم و مثلآ می خوام تایمش زیاد بشه دوباره رکورد رو میزنم و یه جدول میاد که با دکمه های ولووم روی کنترل زمان ضبط رو زیاد میکنم ولی وقتی از ضبط میام بیرون و دوباره رکورد رو میزنم زمان اولیه باز 2 ساعت میشه ایا راهی هست که زمان اولیه رکورد کردن را بنا به خواسته خودم مثلآ بکنم 3 ساعت و اگر خواستم از 3 ساعت به بعد بیشترش کنم کلا زمان ثابت رو از 2 ساعت بیشتر کنم بشه 3 ساعت ثابت.

سوال دوم در مورد این شبکه های 1 تا 8 هست که با این رسیور وقتی رکورد میکنم هرکدومشون رو وقتی توی کامپیوتر نگاهشون میکنم صدای رادیو بجای صدای تصویر هست مثلآ من یک یرنامه امروز اط شبکه دوم ضبط کردم توی خوده رسیور با صدای اصلی پخش میشه ولی توی کامپیوتر صدای رادیو ایران بجای صدای فیلم ضبط شده هست در حالی که همون برنامه رو در رسیور استارست ضبط کردم در کامپیوترم هیچ مشکلی نبود
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

در مورد سوال اول من همه ریسیور رو زیرو رو کردم نشد باید هر بار رکورد رو اگه خواستی از دو ساعت بیشتر بشه دستی زیاد کنی و در مورد سوال دوم روش کار میکنم ببینم چی میشه
بابت همین سوال اول شما از صبح دارم رو ریسیور کار میکنم

rima13
01/19/2011, 03:25

سلام
منظورم تایمر ضبط است نه تایمر خواب و بیداری
تو این قسمت همه گزینه ها رو امتحان کردم هیچ تأثیری نداشت

morteza.1975
01/19/2011, 17:43
دوستان لطفآ امتحان کنید زمانی که از شبکه دوم یا اول هر کدومشون فقط جهت اینتلست 902 که شبکه های استانی هست از شبکه اول یه فیلم با فلش ضبط کنید بعد تو کامپیوترتون پخش کنید ببینید مشکل من رو دارید یعنی صدای رادیو روی تصویر هست من هر کاری میکنم نمیدونم چرا صدای رادیو روی تصویر ضبط میشه از شبکه اول و دوم و هر کدومشون که ضبط میکنم . ولی شبکه های دیگه مثل pmc و کلآ جهت هاتبرد اینطوری نیست ولی شبکه های خودمون رو ضبط میکنم صدای رادیو ایران بجای صدای تصویر هست. دارم سکته میکنم از دست این دستگاه هر روز یه مشکل برام بوجود میاره

گیلا س
01/19/2011, 20:06
یا از طریق usbمیشه فلا شهای جدید اینتر نتی را وصل کرد برای سی سی کم ممنون میشم جواب بدهید .

XCRUISER
01/20/2011, 13:43
نرم افزار ساپورت وایلس فعلا به دست ما نرسیده اما سی سی کم ان به راحتی نصب میشود و میتوانید استفاده کنید

mft
01/20/2011, 15:22
دوستان لطفآ امتحان کنید زمانی که از شبکه دوم یا اول هر کدومشون فقط جهت اینتلست 902 که شبکه های استانی هست از شبکه اول یه فیلم با فلش ضبط کنید بعد تو کامپیوترتون پخش کنید ببینید مشکل من رو دارید یعنی صدای رادیو روی تصویر هست من هر کاری میکنم نمیدونم چرا صدای رادیو روی تصویر ضبط میشه از شبکه اول و دوم و هر کدومشون که ضبط میکنم . ولی شبکه های دیگه مثل pmc و کلآ جهت هاتبرد اینطوری نیست ولی شبکه های خودمون رو ضبط میکنم صدای رادیو ایران بجای صدای تصویر هست. دارم سکته میکنم از دست این دستگاه هر روز یه مشکل برام بوجود میاره

دوست من شبکه 1و2 هر کدام از دو صدا استفاده میکنند یعنی صدای اول که صدای فیلم است و صدای دوم که صدای رادیو است .ریسیور هر دو صدا رو رکورد میکنه شما باید در تنظیمات پلیرتون صدای درست رو انتخاب کنی
اگه نتونستی بگو تا برات یه پلیر خوب بذارم تا این مشکلات رو نداشته باشی

morteza.1975
01/20/2011, 16:58
ممنون مشکل حل شد و مشکل بعدی من با این دستگاه اینه که وقتی رسیور رو در حالت استبای میزارم بعد از حدود 5 دقیقه بعد وقتی روشن میکنم تصویر وجود نداره اسم کانال میاد ولی تصویر نداره انگار که روی یک کانال پولی رفته باشی و تنها را این میشه که یا رسیور رو با کنترل باید یک بار دیگه خاموش روشن کنم یا اینکه برم در منو تنظیمات و برق النبی رو یکبار دیگه روشن و خاموش کنم که تصویر بیاد الان تنها مشکل من اینه البته یکی از دوستان گفتن شاید از سویچت باشه ولی سویچم مارک اکسکروز هست و در رسیور استارست این مشکل وجود ندارد در هر حال ممنون از راهنمایی شما

mft
01/20/2011, 17:02
ممنون مشکل حل شد و مشکل بعدی من با این دستگاه اینه که وقتی رسیور رو در حالت استبای میزارم بعد از حدود 5 دقیقه بعد وقتی روشن میکنم تصویر وجود نداره اسم کانال میاد ولی تصویر نداره انگار که روی یک کانال پولی رفته باشی و تنها را این میشه که یا رسیور رو با کنترل باید یک بار دیگه خاموش روشن کنم یا اینکه برم در منو تنظیمات و برق النبی رو یکبار دیگه روشن و خاموش کنم که تصویر بیاد الان تنها مشکل من اینه البته یکی از دوستان گفتن شاید از سویچت باشه ولی سویچم مارک اکسکروز هست و در رسیور استارست این مشکل وجود ندارد در هر حال ممنون از راهنمایی شما

مشکل شما از ریسیور نیست.دقت کنید سیم از لای پنجره رد نشده باشه دور فلز بسته نشده باشه سیم دور خودش جمع نشده باشه سویچ سالم باشه ال ان بی موردی نداشته باشه

sasan42
01/21/2011, 17:05
سلام . من مدتی است این رسیور را خریداری کردم و در حال حاضر مشکل من اینست که بعضی مواقع تصویر کابل HDMI که به LCD وصل کرده ام خود بخود قطع میگردد و مجددا که رسیور را خاموش و روشن میکنم بعضی مواقع درست میشود . البته محل اتصالات را چک کردم ( احتمالا مشکل نرم افزاری باید باشد ) از آخرین برنامه و پلاگین هم استفاده کردم ولی مشکل بصورت دایم حل نشده . خواهشمندم راهنمایی فرمایید icon_pf (24).gif

morteza.1975
01/22/2011, 01:58
مشکل شما از ریسیور نیست.دقت کنید سیم از لای پنجره رد نشده باشه دور فلز بسته نشده باشه سیم دور خودش جمع نشده باشه سویچ سالم باشه ال ان بی موردی نداشته باشه

نه هیچ کدام از اینهایی که میگید نیست چون من یک رسیور دیگه هم دارم که از همین گذر سیم و متعلقاتش رد شده و هیچ گونه مشکلی نداره تنها حدس من میره به سویچ که شاید با این رسیور هماهنگی نداشته باشه چون بعد از 20 دقیقه در حالت استنبای قرار گرفتن یا باید 2 بار رسیور را خاموش روشن کنم با کنترل یا باید به منو برم و برق النبی را روشن خاموش کنم دیگه نمیدونم چه باید کنم

rima13
01/22/2011, 04:00

سلام

XCRUISER
01/22/2011, 09:20
سلام
درود..
دگمه رکورد را بزنید و بعد از شروع به رکورد دوباره دگمه رکورد را بزنید در انجا میتوانید ساعت ضبط رکورد خود را تنظیم کنید

XCRUISER
01/22/2011, 09:23
نه هیچ کدام از اینهایی که میگید نیست چون من یک رسیور دیگه هم دارم که از همین گذر سیم و متعلقاتش رد شده و هیچ گونه مشکلی نداره تنها حدس من میره به سویچ که شاید با این رسیور هماهنگی نداشته باشه چون بعد از 20 دقیقه در حالت استنبای قرار گرفتن یا باید 2 بار رسیور را خاموش روشن کنم با کنترل یا باید به منو برم و برق النبی را روشن خاموش کنم دیگه نمیدونم چه باید کنم
درود..
ببینید بعضی از دستگاها حساس هستند و باید حتما از کابل انتن با شیلد مناسب و سوئیچ مرغوب برای جلوگیری از افت ولتاژ استفاده کنید .. شما لان افت ولتاز دارید برای اینکه وقتی روشن و خاموش میکنید یک شوکی به سوئیچ وارد میشه که باعث اتصال دوباره میشه یعنی همان 12 یا 18 ولت
متاسفانه دستگاهای معمولی این مشکلات را نشان نمیدهند و فشار بر روی تیونر وارد میشه که بعد از مدتی میبینید که دستگاه میسوزه یا تیونر دستگاه شما خراب میشه .. شما اول سوئیچ را عوض کنید و بعد اگر نشد از یک کابل انتن مرغوب مانند کرمان صادراتی یا سیم کو استفاده کنید

XCRUISER
01/22/2011, 09:25
سلام . من مدتی است این رسیور را خریداری کردم و در حال حاضر مشکل من اینست که بعضی مواقع تصویر کابل hdmi که به lcd وصل کرده ام خود بخود قطع میگردد و مجددا که رسیور را خاموش و روشن میکنم بعضی مواقع درست میشود . البته محل اتصالات را چک کردم ( احتمالا مشکل نرم افزاری باید باشد ) از آخرین برنامه و پلاگین هم استفاده کردم ولی مشکل بصورت دایم حل نشده . خواهشمندم راهنمایی فرمایید icon_pf (24).gif
درود..
کاربر گرامی در قسمت منو و قسمت تنظیمات خروجی دستگاه بر روی 1080 ای و اوتو قرار دهید تا رسیور و ال سی دی بطور اتومات با هم دیگر هماهنگ شود این مشکل ربطی به پلاگین ندارد

rezareza
01/22/2011, 16:03
با سلام من تو بعضي از سايتها ديدم نوشته اين رسيور شرينگ رايگان تا يك سال داره مي خواستم بدونم واقيت داره يا نه با تشكر

sasan42
01/22/2011, 17:02
با سلام حضور نماینده شرکت میخواستم بدونم چه کار کنم تا رسیور پس از روشن شدن آخرین کانالی را که دیدم نشان دهد . ( البته منظورم مواقعی است که دستگاه را از برق میکشم بیرون ) 53.gif

XCRUISER
01/22/2011, 19:20
با سلام من تو بعضي از سايتها ديدم نوشته اين رسيور شرينگ رايگان تا يك سال داره مي خواستم بدونم واقيت داره يا نه با تشكر
درود..
خیر اینطور نیست این فروشنده ها هستند که خریداری کرده و بر روی رسیور به مشتری میفروشند البته پولش رو هم میگیرند

XCRUISER
01/22/2011, 19:22
با سلام حضور نماینده شرکت میخواستم بدونم چه کار کنم تا رسیور پس از روشن شدن آخرین کانالی را که دیدم نشان دهد . ( البته منظورم مواقعی است که دستگاه را از برق میکشم بیرون ) 53.gif
مشکل خاصی نیست من فکر کنم شما بر روی لیست دلخواه میروید بطور کلی دستگاه از روی لیست اصلی رسیور ران میشود میتوانید با ورود به لیست اصلی خاموش کنید

hamed22
01/22/2011, 23:08
یک اچ400 جدید خریدم سی سی کمش رو میخوام راه بندازم ایا باید نرم افزار دستگاه رو جدید کنیم

morteza.1975
01/23/2011, 01:51
درود..
ببینید بعضی از دستگاها حساس هستند و باید حتما از کابل انتن با شیلد مناسب و سوئیچ مرغوب برای جلوگیری از افت ولتاژ استفاده کنید .. شما لان افت ولتاز دارید برای اینکه وقتی روشن و خاموش میکنید یک شوکی به سوئیچ وارد میشه که باعث اتصال دوباره میشه یعنی همان 12 یا 18 ولت
متاسفانه دستگاهای معمولی این مشکلات را نشان نمیدهند و فشار بر روی تیونر وارد میشه که بعد از مدتی میبینید که دستگاه میسوزه یا تیونر دستگاه شما خراب میشه .. شما اول سوئیچ را عوض کنید و بعد اگر نشد از یک کابل انتن مرغوب مانند کرمان صادراتی یا سیم کو استفاده کنید

ممنونم از راهنمایی شما من الان سویچم اکسکروز 4 تایی هست از نوع آبیش حالا نمیدونم از سویچ هست یا کابل کابلم هم کرمان هست فقط یک مشکلی که دارم که شکم میره به کابل اینه که قبل از این رسیور یک استارست داشتم که فروختم و این رسیور را گرفتم مشکل اینجاست که در آن زمان .قتی برنامه ای را میدیدم هر از گاهی یک لحظه تصویر به مانند سی دی های خش دار تصویر خش دار میشد و به حالت پارازیت میشد که من فکر کردم مال رسیور هست اون رسیور را فروختم الان باز میبینم همون مشکل هست در حالی که اون یکی رسیورم این مشکل را نداره که نمیتونه از النبی باشه و شایدم سویچ پس من اول سیم را عوض میکنم ببینم چی میشه و اگر باز مشکل پا برجا بود سویچ و در آخر النبی
سوال اینکه به نظر شما چه نوع سویچی بگیرم که با این رسیور هماهنگ باشه خودتون اگر از این نوع رسیور استفاده میکنید چه نوع سویچی و چه مارکی رو استفاده میکنید در مورد کابل هم کرمان بهتره یا سیم کو
سپاسگزارم

XCRUISER
01/23/2011, 09:14
ممنونم از راهنمایی شما من الان سویچم اکسکروز 4 تایی هست از نوع آبیش حالا نمیدونم از سویچ هست یا کابل کابلم هم کرمان هست فقط یک مشکلی که دارم که شکم میره به کابل اینه که قبل از این رسیور یک استارست داشتم که فروختم و این رسیور را گرفتم مشکل اینجاست که در آن زمان .قتی برنامه ای را میدیدم هر از گاهی یک لحظه تصویر به مانند سی دی های خش دار تصویر خش دار میشد و به حالت پارازیت میشد که من فکر کردم مال رسیور هست اون رسیور را فروختم الان باز میبینم همون مشکل هست در حالی که اون یکی رسیورم این مشکل را نداره که نمیتونه از النبی باشه و شایدم سویچ پس من اول سیم را عوض میکنم ببینم چی میشه و اگر باز مشکل پا برجا بود سویچ و در آخر النبی
سوال اینکه به نظر شما چه نوع سویچی بگیرم که با این رسیور هماهنگ باشه خودتون اگر از این نوع رسیور استفاده میکنید چه نوع سویچی و چه مارکی رو استفاده میکنید در مورد کابل هم کرمان بهتره یا سیم کو
سپاسگزارم

درود..
ببینید تمام سوئیچهای موجود در ایران متاسفانه از نوع معمولی هستند سوئیچر خوب قیمتش بالا است ولی شما میتوانید بهر حال از همین سوئیچ های ایکس کروزر استفاده کنید کابل کرمان و سیم کو هر دو خوب هستند فکر کنم باید یک چک در ازتباط سیم و سوئیچ کنید مشکل از انجاست

hamed22
01/23/2011, 15:36
من اخرین پلاگین رو ریختم اکانت من سی سی کم باید برای سی سی کم فایل coconut رو استارت کنم اما متاسفانه جواب نمیده از صحت اکانتم مطمنم

XCRUISER
01/23/2011, 20:31
من اخرین پلاگین رو ریختم اکانت من سی سی کم باید برای سی سی کم فایل coconut رو استارت کنم اما متاسفانه جواب نمیده از صحت اکانتم مطمنم
خیر
برای سی سی کم باید امیلاتور cccam یا ایکس کم را استارت کنید
امیلاتور coconut برای کانال 3 ایران است و کدهای بیس

mft
01/24/2011, 00:14

دوست من امیلاتور cccam رو کانکت کن و قسمتی که اکانت رو وارد میکنی دو ردیف کد و جود داره که هر دو به یک شکل نوشته شده .ولی ریسیور ردیف اول رو حروف بزرگ و ردیف دوم رو حروف کوچک حساب میکنه شما یا از ردیف اول حروف(حروف بزرگ)استفاده کن یا از ردیف دوم(حروف کوچک) در هم نزنی که ریسیور قبول نمیکنه

morteza.1975
01/24/2011, 03:12
لطفآ نحوه پاک کردن پلاگین را توضیح دهید من وقتی به منو میرم و روی گزینه پلاگین میرم گزینه ای برای پاک کردنش وجود نداره باید وارد پوشش بشم وتک تک فایلهای داخلش رو پاک کنم آیا نوع پاک کردنش همینطوره یا خیر اگر امکان داره با تصویر آموزش بدید
سپاسگزارم

rima13
01/24/2011, 04:07
درود..
دگمه رکورد را بزنید و بعد از شروع به رکورد دوباره دگمه رکورد را بزنید در انجا میتوانید ساعت ضبط رکورد خود را تنظیم کنید

سلام
فرمایش شما کاملا درست است اما مشکل من چیز دیگری است
در منو timer‏ اگر گزینه type‏ را روی recording‏ قرار دهیم عمل ضبط به درستی انجام میشود که لازمه آن داشتن هارد یا فلش با ظرفیت لازم است اما اگرگزینه type‏ روی play‏ تنظیم شود تا فقط عمل نمایش توسط ریسیور انجام شود 30 ثانیه پس از روشن شدن ریسیور خاموش شده و عمل خاموش و روشن شدن ادامه پیدا میکند
لطفا شما هم با تنظیمات فوق تست کرده و نتیجه را اطلاع دهید

XCRUISER
01/24/2011, 08:44
لطفآ نحوه پاک کردن پلاگین را توضیح دهید من وقتی به منو میرم و روی گزینه پلاگین میرم گزینه ای برای پاک کردنش وجود نداره باید وارد پوشش بشم وتک تک فایلهای داخلش رو پاک کنم آیا نوع پاک کردنش همینطوره یا خیر اگر امکان داره با تصویر آموزش بدید
سپاسگزارم
درود..
خیر تک تک نیست با بالا امدن اتوران دگمه remove را برای پاک کردن بزنید اموزش در سایت موجود است

XCRUISER
01/24/2011, 08:45
سلام
فرمایش شما کاملا درست است اما مشکل من چیز دیگری است
در منو timer‏ اگر گزینه type‏ را روی recording‏ قرار دهیم عمل ضبط به درستی انجام میشود که لازمه آن داشتن هارد یا فلش با ظرفیت لازم است اما اگرگزینه type‏ روی play‏ تنظیم شود تا فقط عمل نمایش توسط ریسیور انجام شود 30 ثانیه پس از روشن شدن ریسیور خاموش شده و عمل خاموش و روشن شدن ادامه پیدا میکند
لطفا شما هم با تنظیمات فوق تست کرده و نتیجه را اطلاع دهید
درود..
توضیحات شما برای من نامفهو م است لطفا بطور دقیق و مرحله به مرحله توضیح کامل دهید

rima13
01/25/2011, 02:35
درود..
توضیحات شما برای من نامفهو م است لطفا بطور دقیق و مرحله به مرحله توضیح کامل دهید

لطفا این مراحل را بروید
Menu ---> system tools ---> timer setting ---> add timer
حالا در صفحه باز شده‎ ‎‎(‎timer edit ‎‎)‎‏
پس از تنظیم تاریخ و زمان روشن و خاموش شدن گزینه type‏ را بر روی play ‎‏ تنظیم کنید و با زدن yes‏ تنظیمات را سیو کنید. دستگاه را خاموش کنید تا سر ساعت تعیین شده روشن شود حال ببینید دستگاه تا ساعت مورد نظر روشن میماند یا مکررا خاموش و روشن می شود؟

mp2009
01/25/2011, 03:08
سلام من 400hd را تازه گرفتم و در راهاندازی twin راهنمایی میخواهم در ضمن بلاگین مناسبی بیدا نکردم

XCRUISER
01/25/2011, 09:54
سلام من 400hd را تازه گرفتم و در راهاندازی twin راهنمایی میخواهم در ضمن بلاگین مناسبی بیدا نکردم
درود..
پلاگین جدید را در سایت قرار دادم دانلود کنید و به دستگاه وارد کنید و در قسمت پلاگین امیلاتور ExSIM که برای دانگل است استارت کنید

XCRUISER
01/25/2011, 09:55
لطفا این مراحل را بروید
Menu ---> system tools ---> timer setting ---> add timer
پس از تنظیم تاریخ و زمان روشن و خاموش شدن گزینه type‏ را بر روی play ‎‏ تنظیم کنید و با زدن yes‏ تنظیمات را سیو کنید. دستگاه را خاموش کنید تا سر ساعت تعیین شده روشن شود حال ببینید دستگاه تا ساعت مورد نظر روشن میماند یا مکررا خاموش و روشن می شود؟
درود..
تست میشود

sasan42
01/25/2011, 22:07
آقای نماینده ضمن خسته نباشید فکری بحال من بکنید . دستگاه خود بخود ریسیت شده و بالا نمی آید و پیغام LD 2.23 میدهد و از برق در آورده پس از چند دقیقه که مجددا روشن میکنم چند دقیقه ای کار میکند ولی دوباره ریسیت میشه و میخواد لود بشه ولی بالا نمیاد .
با کامپیوتر فایل بوت و نرم افزار ریختم ولی درست نشد . خواستم فلش کنم دستگاه اصلا عکس العملی نشان نمیده و فقط پیغام LD 2.23 نشون داده و انجام نشد . دیگه موندم چکار کنم لطفا کمکم کنید سپاسگزارم icon_pf (24).gif

XCRUISER
01/26/2011, 09:04
آقای نماینده ضمن خسته نباشید فکری بحال من بکنید . دستگاه خود بخود ریسیت شده و بالا نمی آید و پیغام LD 2.23 میدهد و از برق در آورده پس از چند دقیقه که مجددا روشن میکنم چند دقیقه ای کار میکند ولی دوباره ریسیت میشه و میخواد لود بشه ولی بالا نمیاد .
با کامپیوتر فایل بوت و نرم افزار ریختم ولی درست نشد . خواستم فلش کنم دستگاه اصلا عکس العملی نشان نمیده و فقط پیغام LD 2.23 نشون داده و انجام نشد . دیگه موندم چکار کنم لطفا کمکم کنید سپاسگزارم icon_pf (24).gif
درود..
سیم ماهواره را از پشت رسیور در اورید ببینید چگون است اگر باز هم همین پیغام را داده با برنامه و اموزش مشکل run دستگاه را با نرم افزار 1.08.34 به روز اول و کارخانه ای در اورید و با فلاش مرغوب ان را بروز رسانی جدید کنید .. احتمال زیاد یک جای کار شما اشتباهی کرده اید که به این گونه شده است لطفا قبل از تمام این کارها پلاگین را پاک کنید و تست کنید شاید از پلاگین شما است.. از یک فلاش سرعت بالا استفاده کنید

morteza.1975
01/26/2011, 10:25
لطفآ آموزش آبگرید کردن با لودر را هم آموزش دهید

XCRUISER
01/26/2011, 15:03
لطفآ آموزش آبگرید کردن با لودر را هم آموزش دهید
درود...
1- لودر را باز کنید
2- نرم افزار رو در داخل لودر باز کنید
3- استارت کنید
4- دستگاه را از پشت روشن کنید
صبر کنید تا اتمام مراحل بروز رسانی ..
البته وقتی که یو اس بی فلاش است احتیاجی به این کار نیست مگر در مواقعی که رسیور به مشکلی بر میخورد

rima13
01/27/2011, 01:37
درود..
تست میشود

سلام، تست کردین؟

XCRUISER
01/27/2011, 09:13
سلام، تست کردین؟

لطفا این مراحل را بروید
menu ---> system tools ---> timer setting ---> add timer
درود..
چندین بار بر روی چندین دستگاه انجام شد و تست شد هیچ مشکلی برای روشن شدن ندارد و به راحتی برای یک بار روشن میشود ..
اخرین نرم افزار
اخرین پلاگین نصب است و هیچ مشکلی در این بخش دیده نشده است..
زمان خاموش شدن دستگاه را هم ادیت کنید زمان ان کم است با توجه به زمان کم روشن و خاموش میشود
با تشکر

behzadi
01/27/2011, 23:48
با سلام . لطفا در رابطه با مشخصات سخت افزاري دستگاه قدري تخصصي تر توضيح دهيد. ممنون ميشم.

XCRUISER
01/28/2011, 08:56
با سلام . لطفا در رابطه با مشخصات سخت افزاري دستگاه قدري تخصصي تر توضيح دهيد. ممنون ميشم.
درود...

Tuner & Kanal Decoder (Satellite )

LNB Eingang
F-type, IEC 169-24

Durchschleif Ausg.
F-type, IEC 169-24

Frequenzbereich
950MHz ~ 2150MHz

Eingangs Impedanz
75 Ohm, unsymetrisch

Eingangssignalstärke
-65 to -25 dBm

LNB Power
13/18 VDC, max. 400 mA

22KHz Signal
(222) KHz, (0.60.2)V

DISEqC Steuerung
v1.0 / 1.2 / USALS kompatibel

Demodulation
QPSK / 8PSK

Symbolrate
2 ~ 45Ms/s (QPSK of DVB-S)
2 ~ 45Ms/s (QPSK of DVB-S2)
2 ~ 37Ms/s 8PSK of DVB-S2)

FEC Decoder
1/2, 2/3, 3/4, 5/6, und 7/8
mit Begrenzungslänge K=7 (DVB-S)
1/2, 2/3, 3/4, 4/5 5/6 8/9 und 9/10 (DVB-S2)

MPEG Transport Stream A/V Decoding

Transport Stream
H.264 (MPEG-4 part 10, MPEG-4/AVC und H26L)

Profile Level
MPEG-II ISO/IEC 13818-2/11172-2

Eingangssymbolrate
MPEG-4/AVC MP@L4, MPEG-II MP@HL

Video-Formate
Max. 15 Mbit/s

Video Aulösung
4:3 Letter Box, 4:3 PanScan, 16:9
720 x 576i, 720 x 576p, 720 x 480i,
720 x 480p, 1280 x 720p, 1920 x 1080i

Audio Decoding
Dolby Digital, MPEG-1 Layer 1, 2 und 3

Audio Mode
Stereo / Joint Stereo / Mono, Dolby Digital bitstream

Sampling Rate
32 kHz, 44.1 kHz und 48 kHz (Entsprechend Eingang)

System

Main Processor
STi Chipset

Memory
Flash-ROM: 32 Mbytes

SDRAM
192 Mbytes

EEPROM
128 Mbytes

Audio/Video & Daten IN/OUT

RCA
RGB, CVBS, Audio L/R Eingang

Komponent
CVBS Video Ausgang, Audio L/R Ausgang, SPDIF Ausgang

HDMI
Video & Audio Ausgang

OPTIC
DOlby Digital (Chinch (RCA) & Optisch)

RS-232C
9 pin D-SUB (Male) type, Transfer rate 115Kbps

USB
USB 2.0 Host (5 V DC 500 mA max.)

Ethernet
RJ45 connector, 100 Mbps

Front Panel

Anschlüße/Einschübe
1x Kartenleser für SmartCard
2x CI-Schächte für CI-Module

Display
8-stellige VFD-Multifunktionsanzeige (Kanalinfos oder Uhrzeit)

Tasten
3 Tasten (CH, On, Off)

Stromversorgung

Eingangsspannung
AC 100 ~ 250 V, 50/60 Hz

Typ
SMPS (Schaltnetzteil)

Stromverbrauch
Betrieb max. 30W (je nach angeschlossenem Gerät)

Standby Verbrauch
max. 1W (je nach Einstellungen)

Schutzeinrichtung
Interne Sicherung, getrennter Überspannungsschutz

Maße, Gewicht ect.

Maße (BxHxT)
300 mm x 58 mm x 220 mm

Gewicht
1.6 kg

Betriebs- Temp.
0°C ~ +45°C

Lager Temp.
-10°C ~ +70°C Te[/LEFT]

behzadi
01/28/2011, 15:12
با سلام وممنون از جواب دقيقتون. به عنوان راهنمايي ميخواستم بدونم اينكه گفته ميشه اين دستگاه اصل كره هستش علامت بخصوصي در اين رابطه داره؟ چون ميدونيد اجناس چيني با كيفيتهاي مختلف كل بازار و اشباع كرده و در اين آشفته بازار تشخيص سره از ناسره مخصوصا براي ما مبتديا بسيار سخته. در انتها باز هم از اطلاع رساني جنابعالي بسيار ممنونم.

XCRUISER
01/28/2011, 19:39
با سلام وممنون از جواب دقيقتون. به عنوان راهنمايي ميخواستم بدونم اينكه گفته ميشه اين دستگاه اصل كره هستش علامت بخصوصي در اين رابطه داره؟ چون ميدونيد اجناس چيني با كيفيتهاي مختلف كل بازار و اشباع كرده و در اين آشفته بازار تشخيص سره از ناسره مخصوصا براي ما مبتديا بسيار سخته. در انتها باز هم از اطلاع رساني جنابعالي بسيار ممنونم.
درود..
فعلا مدل تقلبی اش در بازار نیامده گزارشی هم به ما نشده ..
فقط دیش های تقلبی ایکس کروزر به بازار امده که ان هم در تمام سایتها اعلام کرده ایم

morteza.1975
01/29/2011, 03:56
کشف یک دکمه مخفی در رسیور
وقتی دکمه exit را نگه دارید مستقیم وارد قسمت پلاگین میشید

XCRUISER
01/29/2011, 08:54
کشف یک دکمه مخفی در رسیور
وقتی دکمه exit را نگه دارید مستقیم وارد قسمت پلاگین میشید
با تشکر اما قبلا هم بوده

اختاپوس
01/29/2011, 11:40
اگه دکمه صفر رو هم بزنید وضعیت اکتیو و غیر اکتیو بودن اکانتها و در عین حال تعداد کارتهای به اشتراک گذاشته شده رو نمایش میدهد.

morteza.1975
01/30/2011, 03:38
یه کشف دیگه وقتی شما یه فیلم رو ضبط کردید و می خواهید ببینیدش و دوست دارید خیلی زود برسید به آخرش و یا تایمهای بیشتری رو بگذرونید در هنگام دیدن فیلم ضبط شده بجای دکمه های پایین کنترل که در کنار رکورد هستند و غیره
از دکمه های ولوم استفاده کنید ببینید چی میشه من عاشق همچین امکانی بودم در رسیور که متاسفانه در خیلی از رسیورها این امکان .جود نداره یکی اینکه شما بتونی یک فیلم 2 ساعته رو به سرع خیلی زیاد ببینید

و یکی اینکه این رسیور هر فیلمی رو با هر مقدار تایم مثلآ 4 ساعت ضبط میتونه در عرض 10 ثانیه پاکش کنه در حالی که در خیلی از رسیورها پاک کردن یم فیلم اگر از نیم ساعت بیشتر باشه باید دقیفه ای رو به پاک کردن رسیور اختصاص بدید.

و از همه مهمتر رکورد کردن این رسیور هست که با زدن ذکمه کمتر از یک ثانیه شروع به ضبط کردن میکنه که این بزرگترین حصن این رسیور هست.

sasan42
02/01/2011, 14:48
متاسفانه آقای نماینده دستگاه من هنوز یک هفته استفاده نکرده داره عمرشو میده به شما . الان 4 روزه دادم دست یک تعمیرکار و هنوز نتونسته درستش کنه و خود تعمیر کار از حرارت زیاد سی پی یو این دستگاه متعجب است smilies (1).gif

XCRUISER
02/01/2011, 17:25
متاسفانه آقای نماینده دستگاه من هنوز یک هفته استفاده نکرده داره عمرشو میده به شما . الان 4 روزه دادم دست یک تعمیرکار و هنوز نتونسته درستش کنه و خود تعمیر کار از حرارت زیاد سی پی یو این دستگاه متعجب است smilies (1).gif
درود..
اقا تعمیر کار فرق بین سی پی یو های رسیور های لینوکسی با اس دی ها رو نمیفهمه که تو عجبه ..
دستگاه را با حل مشکل run به حالت اولیه و کارخانه ای در اورید اگر فکر میکنید مشکله از یک نصاب کاربلد کمک بگیرید دستگاه مشکلی نداره احتیاج به تعمیر نداره تا دستگاه رو داغون نکرده تحویل شما نداده برید پس بگیرید

Pooria.BaroBax
02/01/2011, 21:07
2011/2/1
درود و خسته نباشید
نرم افزار 1.8.82
مشکل هنگ موقع auto سرچ حل شده در هنگام استفاده از موتور بدون مشکل
================================================== ===
منتهی همچنان مشکل عدم چرخش موتور در حالت USALS
در جهتهای 22W 15W 12.5W 11W 8W
همچنان پا بر جاست
============================================
ممنون
================================================== ========

نکته مهم" در این ورژن که باید رعایت بشه:USALS
البته برای یاداوری دوستان باید عرض کنم که مثلا طول و عرض جغرافیایی را در این ورژن جدید// 1.8.82//را باید به شکل زیر وارد کنند و مشکلی هم نیست مثلا در تهران به این صورت:
1

http://iran.netau.net/images/499738f724b2.jpg

برای یاداوری و یاد گیری :
ولی در هنگام ادیت کردن درجه ماهواره در این ورژن باید به این صورت عمل کنند کمی دقت کنید مثلا برای 53 درجه شرقی اینطوری میشه زمانی که دکمه سبز رنگ را فشار میدهیم:

2
http://iran.netau.net/images/cfd4560539f8.jpg

و در زمان خارج شدن از حالت ادیت
درجه ماهواره به شکل زیر خواهد بود:
3
http://iran.netau.net/images/499738f724b2.jpg

================================================== =====

نکته"
به طور مثال:
منتهی یه چیزی که جالبه اینه که مثلا برای جهتهای غربی در هنگام ادیت کردن درجه ماهواره// مثل 15W
باید اینطوری وارد بشه: 003.450E
,و نمیشه به طور مستقیم 15W
را
به شکل مستقیم 15W وارد کرد

به این شکل باید وار بشه:003.450E
به نظر من زیاد جالب نیست ولی خوب اشکالی هم نداره فقط جنبه یاداوری برای ادیت درجه های غربی بود

مثلا هنگام ادیت 15W بعد از زدن دکمه سبز رنگ این گزینه زیری به چشم میخوره003.450E

4

http://iran.netau.net/images/bdfb48c5fa7d.jpg

که بعد از خارج شدن از حالت //ادیت //درجه ماهواره اتوماتیک //به شکل زیری در میاد:یعنی 15w

5
http://iran.netau.net/images/b87582825f9d.jpg

البته لزومی به ادیت کردن درجه خود ماهواره ندارید مگر اینکه بخواهیم به شخصه تغییر و تحولاتی در ان صورت بدیم یا اضافه کنیم یا ...

منتهی همچنان مشکل عدم چرخش موتور در حالت USALS
در جهتهای 22W 15W 12.5W 11W 8W
همچنان پا بر جاست !! که باید bug Fix بشه
موفق باشید

History Release Note
=========================================
-----------------------------------------------------------------------
- v1.08.82 / 2011. 02. 01
-----------------------------------------------------------------------
1.Rumeli TV sync probleem : fixed
2.Not saving Config : fixed
3.Stopping symptoms after Divx file Play : fixed
4.in Usals menu, supporting to the third decimal place with Longitude and Latitude
5.Wi-Fi USB Devices added as following
> EDUP EP-MS150N, EP-MS150NW
> Airlink AWLL6075
> TRENDnet TEW-648UB, TEW-649UB, TEW-624UB rev C1
> Corega CG-WLUSB2GTST
> D-Link DWA-131 rev A1, rev C2, rev E1
> Belkin Components F5D8053
> Linksys wusb100n v1, v2
> linksys wusb600n v1, v2
> D-link dwa-140 B1,B2

1. Time Limit(15sec) for Download Pop up window added
2. Freezing at Blind scan fixed

sasan42
02/01/2011, 22:25
درود..
اقا تعمیر کار فرق بین سی پی یو های رسیور های لینوکسی با اس دی ها رو نمیفهمه که تو عجبه ..
دستگاه را با حل مشکل run به حالت اولیه و کارخانه ای در اورید اگر فکر میکنید مشکله از یک نصاب کاربلد کمک بگیرید دستگاه مشکلی نداره احتیاج به تعمیر نداره تا دستگاه رو داغون نکرده تحویل شما نداده برید پس بگیرید
قبلا تو سایت تاپیکی تحت عنوان << فلش کردن دستگاه بصورت ساده جهت افراد مبتدی> > بود که من هم با استفاده از فایل فلش گذاشته شده در آنجا مبادرت به فلش دستگاه کردم و فکر کنم همان فایل اشتباه این بلا را سر رسیور بنده در آورد وجالبه که الان از تاپیک مذکور خبری نیست ؟ تعمیرکار هم که اینفورمیشن دستگاه را بررسی کرده بود متوجه شده بود که فایل فلش مربوط به دستگاه دیگه ای بوده است . چرا کنترلی روی این موارد انجام نمیشود تا موجب خسارت نگردد

sasan42
02/01/2011, 22:45
قبلا تو سایت تاپیکی تحت عنوان << فلش کردن دستگاه بصورت ساده جهت افراد مبتدی> > بود که من هم با استفاده از فایل فلش گذاشته شده در آنجا مبادرت به فلش دستگاه کردم و فکر کنم همان فایل اشتباه این بلا را سر رسیور بنده در آورد وجالبه که الان از تاپیک مذکور خبری نیست ؟ تعمیرکار هم که اینفورمیشن دستگاه را بررسی کرده بود متوجه شده بود که فایل فلش مربوط به دستگاه دیگه ای بوده است . چرا کنترلی روی این موارد انجام نمیشود تا موجب خسارت نگردد
برابر اطلاع تعمیرکار مادربرد دستگاه را فرستاده نمایندگی تهران و اگر خواستید میتونید پیگیری کنید

jalaliransat2
02/01/2011, 23:46
با سلام خدمت استاد محترم در صورت امکان لطفی در حق بنده و دیگر دوستان که نحوه اتصال قطعه وایرلس لینکسیس رو با این ریسیور نمیدوند رو توضیح بدید

morteza.1975
02/02/2011, 01:59
آیا خدای ناکرده اگر رسیور ما خراب بشه نمایندگی در تهران داره یا جای مطمعآ که بشه رسیور را داد تعمیر جناب نماینده محترم. لطفآ اگر جای مطمعآ این کار رو انجام میده آدرسش رو بفرمایید که هم این دوستمون کارش راه بیفته هم اینکه اگر خدای ناکرده برای ما و دیگر دوستان اتفاقی مشابه یا بدتر افتاد بدونیم رسیور رو کجاببریم تا تعمیر کنیم. شما فرمودید این بنده خدا از یک نصاب ماهر کمک بگیره متاسفانه نصاب ماهر یا اصلآ وجود نداره یا اگر هست به تعداد انگشتان یک دست هم نمیرسند بیشتر نصابها فقط بلدن دیش رو نصب کنن که اون هم همه تقزیبآ بلدن ولی در مورد این رسیور که یک رسیور تقریبآ نیمه حرفه ای هست بعید میدونم نصابی بتونه کمکش کنه در هر حال ممنون میشم هم به این دوستمون کمک کنید هم اطلاعی که به ایشون میدید به ما هم کمکی بشه .
سپاسگزارم

XCRUISER
02/02/2011, 08:35
آیا خدای ناکرده اگر رسیور ما خراب بشه نمایندگی در تهران داره یا جای مطمعآ که بشه رسیور را داد تعمیر جناب نماینده محترم. لطفآ اگر جای مطمعآ این کار رو انجام میده آدرسش رو بفرمایید که هم این دوستمون کارش راه بیفته هم اینکه اگر خدای ناکرده برای ما و دیگر دوستان اتفاقی مشابه یا بدتر افتاد بدونیم رسیور رو کجاببریم تا تعمیر کنیم. شما فرمودید این بنده خدا از یک نصاب ماهر کمک بگیره متاسفانه نصاب ماهر یا اصلآ وجود نداره یا اگر هست به تعداد انگشتان یک دست هم نمیرسند بیشتر نصابها فقط بلدن دیش رو نصب کنن که اون هم همه تقزیبآ بلدن ولی در مورد این رسیور که یک رسیور تقریبآ نیمه حرفه ای هست بعید میدونم نصابی بتونه کمکش کنه در هر حال ممنون میشم هم به این دوستمون کمک کنید هم اطلاعی که به ایشون میدید به ما هم کمکی بشه .
سپاسگزارم

برابر اطلاع تعمیرکار مادربرد دستگاه را فرستاده نمایندگی تهران و اگر خواستید میتونید پیگیری کنید

درود..
اولا ایکس کروزر نماینده ای ندارد در ایران

1- من بارها گفتم اقا از نرم افزار اورجینال و شرکتی استفاده کنید و نرم افزار های متفرقه را به دستگاه وارد نکنید حالا کسانی که بیتوجه هستند تقصیر ما چیست ؟!!
2- رسیور 400 باید حتما ای سی فلاش را پروگرام شده از شرکت خریداری کنید و پروگرام شده کارخانه ای را متصل کنید بخاطر حجم بالای نرم افزار ان پروگرام نمیشه ...
3- احتیاجی به این کار نیست من که اعلام کردم فلاش شما سالمه حالا میخواهی دس دستی بدی خرابش کنند میل خودته ...
4- رسیور لینوکسی در بروز رسانی ان باید اطلاعات کافی و دقت بیشتر داشته باشید این مشکلات از دقت نکردن و بی توجهی به برخی از نکته های مهم در بروز رسانی پیش امده که شما دچار مشکل شده اید
5- کی گفته با یو اس بی شما دستگاه را میتوانید فلاش کنید ؟!!!smilies (4).gif
اموزشها و نرم افزار هایی که قرار داده ایم همه تست شده و 100% سالم است ما که نرم افزار یا اموزش مشکل دار را در سایت قرار نمیدهیم کاربر گرامی حتما تست شده و جواب 100% داده است

XCRUISER
02/02/2011, 08:36
با سلام خدمت استاد محترم در صورت امکان لطفی در حق بنده و دیگر دوستان که نحوه اتصال قطعه وایرلس لینکسیس رو با این ریسیور نمیدوند رو توضیح بدید
درود..
کمی طول میکشد فایل اموزشی را اماده میکنم و قرار میدهم

sasan42
02/02/2011, 09:47
درود..
اولا ایکس کروزر نماینده ای ندارد در ایران

1- من بارها گفتم اقا از نرم افزار اورجینال و شرکتی استفاده کنید و نرم افزار های متفرقه را به دستگاه وارد نکنید حالا کسانی که بیتوجه هستند تقصیر ما چیست ؟!!
2- رسیور 400 باید حتما ای سی فلاش را پروگرام شده از شرکت خریداری کنید و پروگرام شده کارخانه ای را متصل کنید بخاطر حجم بالای نرم افزار ان پروگرام نمیشه ...
3- احتیاجی به این کار نیست من که اعلام کردم فلاش شما سالمه حالا میخواهی دس دستی بدی خرابش کنند میل خودته ...
4- رسیور لینوکسی در بروز رسانی ان باید اطلاعات کافی و دقت بیشتر داشته باشید این مشکلات از دقت نکردن و بی توجهی به برخی از نکته های مهم در بروز رسانی پیش امده که شما دچار مشکل شده اید
5- کی گفته با یو اس بی شما دستگاه را میتوانید فلاش کنید ؟!!!smilies (4).gif
اموزشها و نرم افزار هایی که قرار داده ایم همه تست شده و 100% سالم است ما که نرم افزار یا اموزش مشکل دار را در سایت قرار نمیدهیم کاربر گرامی حتما تست شده و جواب 100% داده است
اون تاپیکی که قبلا زده بودید تحت عنوان < فلش کردن دستگاه بصورت ساده جهت افراد مبتدی> الان کجاست ؟ چرا حذفش کردید ؟ فقط میخواستید یک بنده خدایی مثل من دستگاشو بباد بده بعد حذفش کنید ؟ اگر ایکس کروز نماینده ندارد از کجا معلوم که شما هم نماینده شرکت باشید . Asbane .gif (امیدوارم این موردی که برا من پیش آمد تجربه بشه برا کاربران دیگه )

ROOZBEH 62
02/02/2011, 12:49
اون تاپیکی که قبلا زده بودید تحت عنوان < فلش کردن دستگاه بصورت ساده جهت افراد مبتدی> الان کجاست ؟ چرا حذفش کردید ؟ فقط میخواستید یک بنده خدایی مثل من دستگاشو بباد بده بعد حذفش کنید ؟ اگر ایکس کروز نماینده ندارد از کجا معلوم که شما هم نماینده شرکت باشید . asbane .gif (امیدوارم این موردی که برا من پیش آمد تجربه بشه برا کاربران دیگه )
اولا که ما هیچ پستی رو حذف نکردیم. ما یا پست تکراری رو حذف میکنیم یا پست هایی که الفاظ بد درش به کار رفته باشه. شما هم دقت کنید که وقتی توسط کاربر عادی تاپیکی زده میشه و برنامه ای قرار میگیره تا تایید مدیر اون بخش برنامه رو به ریسیور ندید.
در مورد نماینده محترم شرکت ایکس کروز هم که در سایت ما تشریف دارند ما باید تصمیم بگیریم که ایشون نماینده هستند یا خیر. ویا اینکه ایشون داخل ایران هستند یا خیر. به هیچ کاربری ربطی نداره

mbh
02/02/2011, 17:56
سلام من یک 400HDگرفتم و با کابل HDMIبه وصل کردم اما تصویر خوبی نمی دهد رزولشن 1080 اما بازهم تصویر جالب نیست کلی با تنظیمات lcd هم کار کردم - قبلا 4622xll داشتم . لطفا" راهنمایی کنید

sasan42
02/02/2011, 18:04
اولا که ما هیچ پستی رو حذف نکردیم. ما یا پست تکراری رو حذف میکنیم یا پست هایی که الفاظ بد درش به کار رفته باشه. شما هم دقت کنید که وقتی توسط کاربر عادی تاپیکی زده میشه و برنامه ای قرار میگیره تا تایید مدیر اون بخش برنامه رو به ریسیور ندید.
در مورد نماینده محترم شرکت ایکس کروز هم که در سایت ما تشریف دارند ما باید تصمیم بگیریم که ایشون نماینده هستند یا خیر. ویا اینکه ایشون داخل ایران هستند یا خیر. به هیچ کاربری ربطی نداره
قضاوت در مورد صحبتهای شما را می سپارم به سایر کاربران محترم سایت. والسلام

ROOZBEH 62
02/02/2011, 19:17
قضاوت در مورد صحبتهای شما را می سپارم به سایر کاربران محترم سایت. والسلام
کاربر محترم اولا از فونت کوچکتری استفاده کنید.
دوما شما نوشته بودید که نسبت به نماینده شرکت ایکس کروز مشکوک هستید که ایشون واقعا نماینده باشند. من هم به شما گوش زد کردم که این مورد به مدیریت سایت مربوطه نه به کاربران سایت.
به شما و دیگر کاربران هم اعلام میکنم هیچ شخصی حق ندارد که درمورد نمایندگان شرکت و مدیران سایت اهانت و نظری دهد. این تصمیمات فقط مختص تیم مدیریت سایت است.
باز هم تاکید میکنم شما میتوانید مشکلات خود را بفرمایید تا رسیدگی شود نه درباره شخصی نظر بدید اون هم با این لحن بد.

XCRUISER
02/02/2011, 21:12
اون تاپیکی که قبلا زده بودید تحت عنوان < فلش کردن دستگاه بصورت ساده جهت افراد مبتدی> الان کجاست ؟ چرا حذفش کردید ؟ فقط میخواستید یک بنده خدایی مثل من دستگاشو بباد بده بعد حذفش کنید ؟ اگر ایکس کروز نماینده ندارد از کجا معلوم که شما هم نماینده شرکت باشید . asbane .gif (امیدوارم این موردی که برا من پیش آمد تجربه بشه برا کاربران دیگه )
درود..
کاربر گرامی اولا من پستی به این مزمون نزدم تا بخوام پاک کنم شما همین جا دارید اشتباه میکنید و از مرحله پرتید من کی و در کجا گفتم فلاش کردن دستگاه بصورت ساده و مبتدی ؟!!! این حرف از پایه مشکل داره فلاش کردن دستگاه یعنی بیرون اوردن ای سی فلاش از رسیور و پرو گرام کردن ان و دوباره متصل نمودن ان حالا من کی گفتم که خودم خبر ندارم !! اگر منظور شما فلش کردن همان بروز رسانی یا بقول معروف اپگرید است پس از امروز یک واژه جدید هم از شما یاد گرفتیم ( فلاش کردن دستگاه )در ضمن وقتی نرم افزار یا اموزشی طراحی میکنیم و در سایت قرار میدهیم مختص این سایت نمیباشد بالغ بر 30 سایت را در نظر داریم و نرم افزار ها را همانند همدیگر قرار خواهیم داد ( یعنی همه به یک شکل ) پس بهتر است این موضوع را همیشه بدانید تا تهمت ناروا نزنید .. در ضمن اگر کسی گزاشته و شما بی توجهی کردید و به مشکل برخورده اید گناه ما چیست ؟ ما همیشه و الان هم به همه میگیم
فقط نرم افزارها و مطالب اموزشی که موئلف ان شرکت ایکس کروزر است و مورد تائید ما است استفاده کنید و از هر گونه نرم افزار و مطالب غیر شرکتی و استفاده کردن ان بپرهیزید و هرگونه مشکلات بر عهده شخص خود کاربر است
من شما را نمیشناسم و با شما هم مشکلی ندارم اما بهتر بود ادب را پیشه میکردید و حد اقل تهمت نمیزدید اقا محترم مگه تو ایران فروش رسیور و ماهواره ازاد است تا نماینده ای هم داشته باشیم؟ شاید ازاد شده ما خبر نداریم !!!
در ضمن مسئول فنی رسیور های ایکس کروزر بنده حقیر هستم تشریف اوردید دبی شرکت ایکس کروزر هستیم در خدمت شما ..
این سایت و سایت های دیگر جزو سایتهای معتبر هستند مدیر کل سایت و تمام کارکنان بخش های مدیریتی ان تائید شده هستند تا مشکلی برای کاربران پیش نیاد ( جهت اطلاع عرض کردم )

morteza.1975
02/03/2011, 04:18

درود بر شما

حالا یه پیشنهادی شما بیا یکبار رسیورت رو ریست فکتوری کن بعد با کابل rs آبگریدش کن من قبلآ یه مشکلی با رسیور x95usb پیدا کرده بودم هرچی با فلش نرم افزار رو با هاش آبگرید میکردم جواب نمیداد اصلآ رسیورم بالا نمی یومد تا اینکه برای آخرین بار تصمیم گرفتم با کابل آبگریدش کنم که دیدم رسیور درست شد و بالا اومد حالا یکبار با کابل آخرین نرم افزار رو بهش بزن ببین چی میشه شاید حدا خواست و درست شد.

sasan42
02/03/2011, 10:19
درود..
کاربر گرامی اولا من پستی به این مزمون نزدم تا بخوام پاک کنم شما همین جا دارید اشتباه میکنید و از مرحله پرتید من کی و در کجا گفتم فلاش کردن دستگاه بصورت ساده و مبتدی ؟!!! این حرف از پایه مشکل داره فلاش کردن دستگاه یعنی بیرون اوردن ای سی فلاش از رسیور و پرو گرام کردن ان و دوباره متصل نمودن ان حالا من کی گفتم که خودم خبر ندارم !! اگر منظور شما فلش کردن همان بروز رسانی یا بقول معروف اپگرید است پس از امروز یک واژه جدید هم از شما یاد گرفتیم ( فلاش کردن دستگاه )در ضمن وقتی نرم افزار یا اموزشی طراحی میکنیم و در سایت قرار میدهیم مختص این سایت نمیباشد بالغ بر 30 سایت را در نظر داریم و نرم افزار ها را همانند همدیگر قرار خواهیم داد ( یعنی همه به یک شکل ) پس بهتر است این موضوع را همیشه بدانید تا تهمت ناروا نزنید .. در ضمن اگر کسی گزاشته و شما بی توجهی کردید و به مشکل برخورده اید گناه ما چیست ؟ ما همیشه و الان هم به همه میگیم
فقط نرم افزارها و مطالب اموزشی که موئلف ان شرکت ایکس کروزر است و مورد تائید ما است استفاده کنید و از هر گونه نرم افزار و مطالب غیر شرکتی و استفاده کردن ان بپرهیزید و هرگونه مشکلات بر عهده شخص خود کاربر است
من شما را نمیشناسم و با شما هم مشکلی ندارم اما بهتر بود ادب را پیشه میکردید و حد اقل تهمت نمیزدید اقا محترم مگه تو ایران فروش رسیور و ماهواره ازاد است تا نماینده ای هم داشته باشیم؟ شاید ازاد شده ما خبر نداریم !!!
در ضمن مسئول فنی رسیور های ایکس کروزر بنده حقیر هستم تشریف اوردید دبی شرکت ایکس کروزر هستیم در خدمت شما ..
این سایت و سایت های دیگر جزو سایتهای معتبر هستند مدیر کل سایت و تمام کارکنان بخش های مدیریتی ان تائید شده هستند تا مشکلی برای کاربران پیش نیاد ( جهت اطلاع عرض کردم )
دوست عزیز همانطور که گفتید من و شما همدیگر را نمی شناسیم ولی قدر مسلم شما به خودت زحمت داده ای و می خواهی جوابگوی مشکلات یک عده کار بر باشی من هم که طلبی از شما ندارم که بخواهم توقع زیادی داشته باشم . این مطلب << فایل فلش 400 اچ دی(فلش بسیار راحت با کابل rs232 حتی برای افراد مبتدی ) >> در سایت همسایه شما که برعکس اسم سایت شما میباشد درج شده وهنوز هم موجود است و احتمالا من از آنجا این برنامه را برداشت کرده ام . حالا نمیدانم شما در آنجا هم نماینده هستید یا نه ؟ در هرصورت من از شما عذر میخواهم و فکر کنم منه خسارت دیده در بیان مطالبم تند روی کردم . این رسیور بنده یا از همان اول معیوب بوده (شاید هم بقول یکی درجه 1 و 2 داره ) ویا ......درکل من هرچی تحقیق کردم همه تعریف این رسیور را کردند واین از بد شانسی من بوده . به احتمال زیاد من اون رسیور را بعد از تعمیر رد کنم (چون دل چرکین شدم ازش ) و دوباره از همین نوع بخرم و مجددا مزاحم شما بشم 53.gif

ROOZBEH 62
02/03/2011, 10:50
دوست عزیز همانطور که گفتید من و شما همدیگر را نمی شناسیم ولی قدر مسلم شما به خودت زحمت داده ای و می خواهی جوابگوی مشکلات یک عده کار بر باشی من هم که طلبی از شما ندارم که بخواهم توقع زیادی داشته باشم . این مطلب << فایل فلش 400 اچ دی(فلش بسیار راحت با کابل rs232 حتی برای افراد مبتدی ) >> در سایت همسایه شما که برعکس اسم سایت شما میباشد درج شده وهنوز هم موجود است و احتمالا من از آنجا این برنامه را برداشت کرده ام . حالا نمیدانم شما در آنجا هم نماینده هستید یا نه ؟ در هرصورت من از شما عذر میخواهم و فکر کنم منه خسارت دیده در بیان مطالبم تند روی کردم . این رسیور بنده یا از همان اول معیوب بوده (شاید هم بقول یکی درجه 1 و 2 داره ) ویا ......درکل من هرچی تحقیق کردم همه تعریف این رسیور را کردند واین از بد شانسی من بوده . به احتمال زیاد من اون رسیور را بعد از تعمیر رد کنم (چون دل چرکین شدم ازش ) و دوباره از همین نوع بخرم و مجددا مزاحم شما بشم 53.gif
دیدی اشتباه کرده بودی؟؟؟؟؟؟
به اشتباه گفتی که ما اون مطلب رو حذف کردیم؟
درحالی که اون فایل رو از یک سایتی که مشابه اسم ما هست برداشتی و به ریسیورت زدی و موجب خرابی شدی. ببین دوست من سایت مشابه اسم ما زیاده.
پس لطف کن قبل از اینکه قضاوت نابجا و تهمت به افراد بزنی از گفته خود مطمئن شو بعد هر چی دوست داری بگو.
اینو مثل یک دوست از من آویزه گوشت کن که هر وقت خواستی فایل برای تزریق به ریسیورت دانلود کنی حتما حتما از صحت اون فایل اطمینان حاصل کن. یا فایل هایی رو دانلود کن که توسط مدیران قرار داده شده یا مورد تایید مدیران میباشد.
به امید خدا ریسیورت هم درست میشه. موفق و پیروز باشی

XCRUISER
02/03/2011, 12:44
درود..
ببینید ما هم دوست داریم کاربران ما راضی باشند و تا حد امکان ساپورت درست دهیم به انها و اطمینان داشته باشید اینطور است
من از شما میخواهم ادرس و نام سایت مذکور را برای من قرار دهید تا ببینیم چه کسی ان را قرار داده و پیگیری داشته باشم و در صورت نیاز تذکر دهم به کسی که این مطالب اشتباه را قرار داده است..
دستگاه شما ایرادی ندارد فقط باید یک بار پروگرام بشه یعنی با لودر و نرم افزار مربوطه
با تشکر

ROOZBEH 62
02/03/2011, 13:17
درود..
ببینید ما هم دوست داریم کاربران ما راضی باشند و تا حد امکان ساپورت درست دهیم به انها و اطمینان داشته باشید اینطور است
من از شما میخواهم ادرس و نام سایت مذکور را برای من قرار دهید تا ببینیم چه کسی ان را قرار داده و پیگیری داشته باشم و در صورت نیاز تذکر دهم به کسی که این مطالب اشتباه را قرار داده است..
دستگاه شما ایرادی ندارد فقط باید یک بار پروگرام بشه یعنی با لودر و نرم افزار مربوطه
با تشکر
نماینده محترم شرکت ایکس کروز با سلام و خسته نباشید.
آدرس سایت مذکور به همراه لینک آدرس فایل برایتان به صورت پیغام خصوصی ارسال گردید.

HAMEDFAR
02/04/2011, 12:49
با سلام کمک فوری

دستگاه 400 من فقط پیام video output willnot be available - 1080i نشان میدهد و کلا روی این پیام قفل کرده است و نمی توان وارد منو شد تا به حالت قبلی برگردد تلویزیون انالوگ و دستگاه با نرم افزار v.1.08.82 و پلاگین 12-1-2011 ابدیت کرده بودم و خوب کار میکرد لطفا کمک نمایید. فوری فوری

اختاپوس
02/04/2011, 18:00
مشکلی نیست تلوزیون شما احتمالا HD نیست در بالای کنترل سمت راست دکمه Resolution رو فشار بده درست میشه.

samy2011
02/05/2011, 09:02
با سلام
لطفا راهنمای کنید چطور میشه کانال 3 رو فعال کرد در ایکس کروز 400 بعد از ریختن پلاگین جدید در رسیور وقتی وترد پلاگین میشوم چیزی به نام کوکونات وجود ندارد که فعال شود؟پس کوکونات کجاست و چطور فعال میشود؟

XCRUISER
02/05/2011, 20:37
با سلام
لطفا راهنمای کنید چطور میشه کانال 3 رو فعال کرد در ایکس کروز 400 بعد از ریختن پلاگین جدید در رسیور وقتی وترد پلاگین میشوم چیزی به نام کوکونات وجود ندارد که فعال شود؟پس کوکونات کجاست و چطور فعال میشود؟
درود..
کمی توجه کنید در پلاگین اخری گفتم که فایل coconut را که جا افتاده بود دانلود کرده و در پوشه پلاگین قسمت bin کپی کنید و بعد پلاگین را وارد رسیور کنید ( بروز رسانی )
و یا فایل زیر را وارد رسیور کنید همان بروز رسانی

morteza.1975
02/06/2011, 01:35
درود

لطفآ نماینده محترم اگر امکان داره آموزش پراگرام کردن رسیور 400hd رو آموزش بدید که هم اینکه این سایت اولین سایت هست که این آموزش رو داده هم اینکه دوستانی که رسیورشون مثل دوستی که براش مشکل پیش اومده بود بتونند مشکلشون رو رفع کنند و مجبور نشن به سایتها و یا به اشخاصی مراجعه کنند که آگاهی کامل در این مورد را ندارند پس خواهشآ این آموزش را برای ما بگذارید باز هم از زحمات شما کمال تشکر را دارم

XCRUISER
02/06/2011, 08:57
درود

لطفآ نماینده محترم اگر امکان داره آموزش پراگرام کردن رسیور 400hd رو آموزش بدید که هم اینکه این سایت اولین سایت هست که این آموزش رو داده هم اینکه دوستانی که رسیورشون مثل دوستی که براش مشکل پیش اومده بود بتونند مشکلشون رو رفع کنند و مجبور نشن به سایتها و یا به اشخاصی مراجعه کنند که آگاهی کامل در این مورد را ندارند پس خواهشآ این آموزش را برای ما بگذارید باز هم از زحمات شما کمال تشکر را دارم
درود..
منظور شما از پروگرام کردن چیه؟ بروز رسانی ( اپگربد ) یا منظورتون پروگزام ای سی فلاش دستگاه است
توضیح:
بیشتر گزینه پروگرام برای ای سی فلاش های مشکل دار بکار میرود که با دستگاه پروگرامر انجام میشود ای سی را جدا ساخته و با ان برنامه ریزی مجدد میکنند

morteza.1975
02/07/2011, 02:09
منظورم پروگرام کردن آی سی فلاش هست.

XCRUISER
02/07/2011, 08:16
منظورم پروگرام کردن آی سی فلاش هست.
این کار را بسپارید به تعمیر کاران کار فرد عادی نیست که بتواند به راحتی انجام دهید..
احتیاج به تجربه کاری و تجهیزات کافی و اطلاعات زیاد دارد
اموزشی هم موجود نیست

morteza.1975
02/08/2011, 13:14
آخه کدوم تعمیرکار اینجا که کسی سرش نمیشه رسیور 400hd چیه شما اونور آب هستید فکر میکنید اینجا تعمیرکارهاش تعمیرکار هستند واقعآ نه باور کن

من فقط از یک چیز رسیورم نگرانم این داغ کردنش هست نسبت به رسیورهای دیگه یه وقت کار دستم نده میترسم بسوزه ایا شکرت فکری به حال این داغ کردنش نکرده تنها کاری که کرده اینه که هواکشش رو زیاد کرده که با این حال بازهم داغ میکنه تکلیف چیست

XCRUISER
02/08/2011, 13:51
آخه کدوم تعمیرکار اینجا که کسی سرش نمیشه رسیور 400hd چیه شما اونور آب هستید فکر میکنید اینجا تعمیرکارهاش تعمیرکار هستند واقعآ نه باور کن

من فقط از یک چیز رسیورم نگرانم این داغ کردنش هست نسبت به رسیورهای دیگه یه وقت کار دستم نده میترسم بسوزه ایا شکرت فکری به حال این داغ کردنش نکرده تنها کاری که کرده اینه که هواکشش رو زیاد کرده که با این حال بازهم داغ میکنه تکلیف چیست
کاربر گرامی سی پی یو 400 مگاهرتزی خوب بیشتر داغ میکنه شما نگران نباشید تمام تست ها انجام میشه برای تولید یک رسیور الکی نیست که بدون تست و تحقیق یک دستگاه تولید بشه شما مطمعن باشید تمام مسائل ریزو درشت تست شده و هیچ مشکلی پیش نمیاد این دستگاه مثل تراکتور کار خواهد کرد اگر درست استفاده شود

morteza.1975
02/11/2011, 08:21
درود
درسایت اکسکروز یک پلاگین جدید اومده که کانالهای بیس رو باز میکنه می خواستم پیگیری بفرمایید ببینیم چیه جریان چه باید کنیم .
سپاسگزارم

سایت اکسکروز
وب سایت
(http://sw4us.co.cc)

reza azad
02/15/2011, 17:31
سلام به مدیران مخترم. ببخشید سوال تکراری می کنم اگر ممکنه چند مدل از مودم های رایج 4 پورت رو که با مدل 400 هم خوانی دارد نام ببرید. ممنون

XCRUISER
02/18/2011, 09:51
سلام به مدیران مخترم. ببخشید سوال تکراری می کنم اگر ممکنه چند مدل از مودم های رایج 4 پورت رو که با مدل 400 هم خوانی دارد نام ببرید. ممنون
به نظرم مارک tp-link مودم های خیلی خوبی هستند و بخوبی با ایکس کروزر کار میکند مدلها و مارکهای دیگر هم است اما این مارک بهترجواب میده ..میتوانید در سایت گوگل و یا به وبسایت نی پی لینک مراجعه کنید

XCRUISER
02/18/2011, 09:52
درود
درسایت اکسکروز یک پلاگین جدید اومده که کانالهای بیس رو باز میکنه می خواستم پیگیری بفرمایید ببینیم چیه جریان چه باید کنیم .
سپاسگزارم

سایت اکسکروز
وب سایت
(http://sw4us.co.cc)
فعلا هیچ پلاگین و یا رسیری بطور عادی و بدون اینترنت نمیتواند کانالهای بیس را باز کند فقط در حال حاظر یا دانگل یا اینترنت..

civil123
02/19/2011, 18:58
آقا ضمن عرض سلام
میشه خواهش کنم یکی هم به سوالات من جواب بده ؟
1- آیا میشه کانالهای قفل رو در ماهواره هاتبرد با این رسیور باز کرد ؟ اگر بله کدوم کانالها ؟
2- آیا اتصال اینترنت به این رسیور کارائی خاصی هم دارد ؟ یعنی میشه باهاش کانالها رو باز کرد ؟
3- اسم کانالهای اچ پی که میشه با این رسیور در ماهواره هاتبرد دید لطفا ؟

XCRUISER
02/19/2011, 21:36
آقا ضمن عرض سلام
میشه خواهش کنم یکی هم به سوالات من جواب بده ؟
1- آیا میشه کانالهای قفل رو در ماهواره هاتبرد با این رسیور باز کرد ؟ اگر بله کدوم کانالها ؟
2- آیا اتصال اینترنت به این رسیور کارائی خاصی هم دارد ؟ یعنی میشه باهاش کانالها رو باز کرد ؟
3- اسم کانالهای اچ پی که میشه با این رسیور در ماهواره هاتبرد دید لطفا ؟
درود..
فعلا هیچ کانالی مجانی باز نیست
بله با سی سی کم فوقلاده است
بستگی به سی سی کم شما دارد اکثرا باز است سروری که من دارم استفاده میکنم

aghakhani
02/21/2011, 23:29
سلام
من رسیور 400اچ دی خریدم
امروز یک نصاب اومد نصب کرد و ماواره های هاتبرد اینتلست 902 یوتل ست و نیلست رو برام دیش گذاشت
با رسیور معمولی جواب میده وقتی پایین امتحان میکنیم
اما رسیور من فقط ال ان بی اول رو میشناسه و 3 تای دیگه رو اصلا نشون نمیده و سیگنال نمیگیره ازشون
حدود 9 تا سوئیچ تست کردم
مدلاش اینان
starsat کوچیک
star sat بزرگ و قدیمی
primium x2
primium hd blue
stargold
shainstar
8 سوئیچی قابدار دیسکاوری
و ...
تو همشون فقط LNB یک سیگنال داره
دقیقا با همین شرایط رسیور معمولی همه رو میگیره
راهنماییم کنین لطفا
خیلی حالم گرفتست
بگم که Software دستگاهم رو هم آپدیت کردم و 1.08.83 روش نصب شده
اما...
ممنون

morteza.1975
02/22/2011, 04:54
دوست گرامی منم این مشکل رو داشتم ولی یکم باهاش ور رفتم و فهمیدم چی کار کنم و درست شد شما در منو قسمت دیش برو و در قسمت سویچ یکی یکی به رسیور بشناسون اگر زبان رسیورت رو فارسی کنی خیلی از مشکلاتت حل میشه

aghakhani
02/22/2011, 09:56
دوست عزیز
اینکار رو کردم
نشد که نشد
شما از چه سوئیچی استفاده میکنی؟
و چه ورژن نرم افزاری؟
با ور رفتن حل نمیشه
نصاب آوردم هر کار کرد نشد

mersad222
02/22/2011, 10:44
با سلام 4 تا سواال دارم
1.ایا تو منو این ریسیور گزینه یوزر کانال لیست برای بکاپ کیری از لیست کانالا تو خود ریسیور هست

2.با توجه به اینکه فرمت پخش بعضی کانالا16.9 وبعضی4.3 هست ایا ریسیور به صورت اتوماتیک فرمت تشخیص میده یا باید دستی این کار انجام داد

3.ما تلوزیون hd نداریم خاستم ببینم تصویر کانالای hd رو میشه از پورت کامپوننت یا av دستگاه دید(تلوزیونمون کامپوننت داره)

4.ایا پشت دستگاه madei n korea نوشته یا نه ایا مدل تقلبی هم تو بازار داره ممنون

ببخشید طولانی شد چون میخام این ریسیور بخرم برام حیاطیه ممنون منتظرم

mft
02/22/2011, 18:08
با سلام 4 تا سواال دارم
1.ایا تو منو این ریسیور گزینه یوزر کانال لیست برای بکاپ کیری از لیست کانالا تو خود ریسیور هست

2.با توجه به اینکه فرمت پخش بعضی کانالا16.9 وبعضی4.3 هست ایا ریسیور به صورت اتوماتیک فرمت تشخیص میده یا باید دستی این کار انجام داد

3.ما تلوزیون hd نداریم خاستم ببینم تصویر کانالای hd رو میشه از پورت کامپوننت یا av دستگاه دید(تلوزیونمون کامپوننت داره)

4.ایا پشت دستگاه madei n korea نوشته یا نه ایا مدل تقلبی هم تو بازار داره ممنون

ببخشید طولانی شد چون میخام این ریسیور بخرم برام حیاطیه ممنون منتظرم

بکاپ گیری در فلاش انجام میشه نه در خود ریسیور

به صورت اتومات تشخیص میده

بله میشه تصویر کانالهای اچ دی رو دید ولی نه با کیفیت اچ دی باید برای دیدن تصویر اچ دی با کابل اچ دی وصل بشی

تا حالا مدل تقلبی دیده نشده و در کل من بیشتر مدلهای ریسیور رو چک کردم مدل 400 اچ دی نسبت به مبلقش خوبه
تصویر این ریسیور از همه مدلها ای که من دیدم بهتره

morteza.1975
02/23/2011, 01:15
دوست عزیز
اینکار رو کردم
نشد که نشد
شما از چه سوئیچی استفاده میکنی؟
و چه ورژن نرم افزاری؟
با ور رفتن حل نمیشه
نصاب آوردم هر کار کرد نشد

درود بر شما

دوست عزیز رسیور شما هیچ مشکلی نداره شما ابتدا از سلامت سیم و همچنین سویچر و النبی اطمینان حاصل کنید اگر تمام اینها درست بود و باز موفق به دریافت جهتها نشدید بفرمایید تا به صورت تصویری به شما آموزش بدم در همین تاپیک چون این مشکل را دقیقآ من روز اول خریدم داشتم و تونستم با کمی ور رفتن درستش کنم تازه من خیلی مشکل داشتم من حتی بلد نبودم چطوری میشد کانالها را چید به ترتیبی که خودم دوست دارم در هر حال اگر چیزهایی که گفتم رو انجام دادید و مشکلی نیود بفرمایید تا آموزشی که روی رسیور خودم انجام دادم برای شما به صورت عکس بزارم تا استفاده کنید شما و احیانآ دوستان دیگه که با همچین مشکلی دست به گریبان شدن
موفق باشید.

aghakhani
02/23/2011, 09:05
آقا مرتضی عزیز
سیم ها سالمن
چون رسیور دیگه پایین جواب میده
ال ان بی هم همینطور
تا دیشب نزدیک 12 تا ال ان بی مختلف تست کردم و همشون همین بودن
منزل یکی از دوستان هم رفتم اونجام همینطور بود با آنتن اون هم جواب نداد
من به این نتیجه رسیدم ایراد از رسیور
اگه راه حل جدیدی داری ممنون میشم راهنماییم کنید
مرسی

MOHSEN SAT
02/23/2011, 22:28
آقا مرتضی عزیز
سیم ها سالمن
ال ان بی هم همینطور
مرسی
درود دوست عزیز
فکر کنم مشکل شما تو تنظیم منو رسیور باشه
یعنی نمیتونی سوییچ رو به رسیور بشناسونی
و اینو بدون چون این رسیور نسبتا جدیده هر نصابی بلد نیست راهش بندازه
شما از یه نصاب که با این رسیور اشنا هست استفاده کنین
من تو رشتم
اگه شما هم تو رشت هستین در خدمتم

morteza.1975
02/24/2011, 06:40
آقا مرتضی عزیز
سیم ها سالمن
ال ان بی هم همینطور
مرسی

دوست گرامی من عکسها را از رسیورم برای آموزش شما گرفتم . همین امروز و فردا در سایت قرار میدم برو ببین امیدوارم که کارت راه بیفته همانطور که دوستمان گفت مشکل شما در عدم نشناختن سویچر به رسیور هست که با آموزش درست میشه

aghakhani
02/24/2011, 10:27
بعید میدونم تو منو جایی باشه که من دست نزده باشم
3 تا نصاب هم اومدن
نشد
که نشد

فکر میکنم از سخت افزارم هست

mahout
02/24/2011, 14:16
من به یک مشکل جدی برخورد کردم و خواهش می کنم اگه می تونید کمک کنید.
چند وقت پیش توی سایت تک ست یک پلاگین بود که به صورت وب بیس می شد دستگاه رو کنترل کرد.
توی اون سایت برای اینکه بشه از طریق ftp به دستگاه دسترسی ایجاد کرد یوزر نیم رو root و پسورد رو خالی اعلام کرده بود ( ظاهرا دستگاهی که من داشتم پسوردش دریم باکس بود )
خلاصه به دستگاه وصل شدم و موقعی که می خواستم فایل ها رو کپی کنم روی بعضی از فایل ها پیغامخطا می داد و توی فولدر اصلی bin نمی گذاشت کپی کنم و من وارد پوشه usr شدم و فایل ها رو اونجا نصفه نیمه کپی کردم.
و حدس می زنم ویزگی فایل ها رو هم دستکاری کردم ( مجوز ها ) و یک سری فایل ها رو پاک کردم.
خلاصه الان برنامه جدید رو که روی دستگاه می ریزم چه با سریال چه usb انگار حافظه تنظیمات دستگاه قفل شده - چون هر تنظیمی رو که انجام می دم تا زمانی که با ریموت ذخیره کنم باقی می مونه و موقع خاموش بودن پیغام wait off می ده - اما اگه از پشت خاموش کنم همه تنظیمت لیست کانل ها و همه چیز بر میگرده به قبل.
یکی از دوستان فرمودند که سه برنامه آخر رو به ترتیب بریزم.
اما باز نشد.
اولین باری که ستگاه رو به برق می زنید می تونید دستگاه رو ریست کنید-ظاهرا انجام هم میده اما بار بعد که دستگاه خاموش روشن شه همه چیزمی پره.
نمی دونم چکار کنم ؟!؟!؟

mahout
02/24/2011, 14:36
بابت اشکال املایی پوزش می خواهم.

niosha
02/24/2011, 18:11
با سلام در حال آپگرید رسیور ایکس کروزر 400 بودم که هنگ کرد بعد از مدتی انتظار اونو از کلید اصلی خاموش روشن کردم حالاابتدا پیام بالا آمدن ld 2.52 بعد پیام err ox72 میاد لطفا راهنمایی کنین با سپاس.

MOHSEN SAT
02/24/2011, 22:10
من به یک مشکل جدی برخورد کردم و خواهش می کنم اگه می تونید کمک کنید.
چند وقت پیش توی سایت تک ست یک پلاگین بود که به صورت وب بیس می شد دستگاه رو کنترل کرد.
توی اون سایت برای اینکه بشه از طریق ftp به دستگاه دسترسی ایجاد کرد یوزر نیم رو root و پسورد رو خالی اعلام کرده بود ( ظاهرا دستگاهی که من داشتم پسوردش دریم باکس بود )
خلاصه به دستگاه وصل شدم و موقعی که می خواستم فایل ها رو کپی کنم روی بعضی از فایل ها پیغامخطا می داد و توی فولدر اصلی bin نمی گذاشت کپی کنم و من وارد پوشه usr شدم و فایل ها رو اونجا نصفه نیمه کپی کردم.
و حدس می زنم ویزگی فایل ها رو هم دستکاری کردم ( مجوز ها ) و یک سری فایل ها رو پاک کردم.
خلاصه الان برنامه جدید رو که روی دستگاه می ریزم چه با سریال چه usb انگار حافظه تنظیمات دستگاه قفل شده - چون هر تنظیمی رو که انجام می دم تا زمانی که با ریموت ذخیره کنم باقی می مونه و موقع خاموش بودن پیغام wait off می ده - اما اگه از پشت خاموش کنم همه تنظیمت لیست کانل ها و همه چیز بر میگرده به قبل.
یکی از دوستان فرمودند که سه برنامه آخر رو به ترتیب بریزم.
اما باز نشد.
اولین باری که ستگاه رو به برق می زنید می تونید دستگاه رو ریست کنید-ظاهرا انجام هم میده اما بار بعد که دستگاه خاموش روشن شه همه چیزمی پره.
نمی دونم چکار کنم ؟!؟!؟
درود دوست عزیز
من فکر میکنم این مشکل از نرم افزار دستگاه باشه شما با یه پچ دیگه تست کن ببین باز هم همون مشکل رو داری
بعد اعلام کن در ضمن از چه پچی استفاده میکنی

MOHSEN SAT
02/24/2011, 22:49
با سلام در حال آپگرید رسیور ایکس کروزر 400 بودم که هنگ کرد بعد از مدتی انتظار اونو از کلید اصلی خاموش روشن کردم حالاابتدا پیام بالا آمدن ld 2.52 بعد پیام err ox72 میاد لطفا راهنمایی کنین با سپاس.
درود دوست عزیز
شما دستگاه رو یک بار با کابل اپگرید کن درست میشه

mahout
02/25/2011, 00:22
سلام
اگه منظور از پچ همان فایل های آپگرید هست هم از سایت شما ریختم و هم از سایت ست فور یو
هم با کابل سریال ریختم - هم با فلش
ضمنا تقریبا تک تک هر 5 برنامه آخر رو ریختم.
مشکل اینه دستگاه همه کاری می کند اما وقتی برق دستگاه قطع میشه تنظیمات از بین میره
اما وقتی با ریموت خاموش می کتم بجای اینکه ساعت روی دستگاه نشون داده بشه فقط میزنه wait off
من میخواهم ببینم اگه من فایل های روی دستگاه رو به هم ریخته باشم یا مجوزها رو دستکاری کرده باشم با چه روشی می تونم برش گردونم به حالت عادی

morteza.1975
02/25/2011, 02:10
بعید میدونم تو منو جایی باشه که من دست نزده باشم
3 تا نصاب هم اومدن
نشد
که نشد

فکر میکنم از سخت افزارم هست

با درود

دوست عزیز من آموزش تصویری و قدم به قدم سویچ کردن را در رسیور ایکس کروز 400hd برای شما و دیگر دوستانی که شاید با مشکل سویچ کردن در این رسیور مواجعه شده باشند را گذاشتم امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره
فقط چند نکته را فراموش نکنید قبل از دیدن آموزش

اول اینکه .... شما رسیورتون را یکبار ریست فکتوری کنید یعنی کلآ به حالت اول کارخانه برگردید .

دوم اینکه..... حتمآ زبان رسیورتون رو فارسی کنید تا متوجه باشید که رسیورتون چه امکاناتی و... داره همچنین متوجه آموزش داده شده بشوید برای همین من آموزش فارسی کردن رسیور را هم در قسمت رسیور ایکس کروز 400hd گذاشتم .
موفق باشید

mersad222
02/25/2011, 12:23
سلام عزیزان چند تا سوال
من نرم افزار1.8.82 رو با اخرین پلا گین سایت ریختم

1.پکیج tnt در مسیر استارا که هک شده چه جوری باز میشه

2. خاستم ببینم چطور میتونم کانالای مسیر سایروس رو باز کنم همچنین من از م وتور گردون استفاده میکنم یک سری کانال دیگه هم تو جهت های اکسپرس 53 درجه و abs1 هست که با سیستم بیس کد شده اونا چطوری باز میشه در مورد کانال ایدمن اذربایجان هم در مسیر تر کست یه توضیحی بدید ممنونم

3.اما کانالی که خیلی برام مهمه کانال primirelig tv تو مسیر 10 دجه شرقی هست که لیگ انگلیس زنده نشون میده کدش هم موجوده اون کانال و چطوری باز کنم (مهمه ممنون)

4.و چطور میشه به کانالایی که با سیستم های مختلف مثل بیس کریپتوورک یا ویااکسس کد شده دستی کد داد

5.اون سافتکمی که تو پلاگین هست رو میتونم پاک کنم وتوش یه سافتکم کامل باهمه کدها بزارم

ممنون

niosha
02/25/2011, 13:46
از کمک شما سپاسگزارم

mp2009
02/25/2011, 21:08
با سلام

hosseinjoon
02/25/2011, 22:44
دوستان سلام بنده امروز قصد راه اندازی سی سی کم در ریسور ایکس کروز 400 رو داشتم که با خرید یه کارت وایرلس لینک سیس شروع کردم و تونستم با موفقیت اینترنت رو به دستگاه برسونم و مشکلی تا اینجای کار نبود و بعد از دانلود هر دو فایل اموزشی راه اندازی سی سی کم که در سایت موجود بود اقدام به راه اندازی کردم که متاسفانه با هر دو روش به مشکل بر خوردم و نتونستم هیچ کانالی رو باز کنم و همیشه بعد از استارت پلاگین مربوطه و بعد از چک کردن یه نوشته میاد که عکسش رو ضمیمه کردم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایین

XCRUISER
02/26/2011, 08:23
با سلام
درود..
شما ازاخرین پلاگین موجود در سایت که شرکت ایکس کروزر قرار داده استفاده کنید اگر در درون فایل مورد نظر فایل coconut را مشاهده کردید و بعد از بروز رسانی در رسیور مشاهده نمیکنید فلاش شما ویروسی است که خیلی از مشکلات از ویروسی بودن فلاش است

XCRUISER
02/26/2011, 08:25
دوستان سلام بنده امروز قصد راه اندازی سی سی کم در ریسور ایکس کروز 400 رو داشتم که با خرید یه کارت وایرلس لینک سیس شروع کردم و تونستم با موفقیت اینترنت رو به دستگاه برسونم و مشکلی تا اینجای کار نبود و بعد از دانلود هر دو فایل اموزشی راه اندازی سی سی کم که در سایت موجود بود اقدام به راه اندازی کردم که متاسفانه با هر دو روش به مشکل بر خوردم و نتونستم هیچ کانالی رو باز کنم و همیشه بعد از استارت پلاگین مربوطه و بعد از چک کردن یه نوشته میاد که عکسش رو ضمیمه کردم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایین
درود.
به احتمال زیاد شما در کانفیگ سی سی کم اشتباه کرده اید در صورت تمایل اکانت سی سی کم را برام روانه کنید تا برایتان درست کانفیگ کنم و همیشه طبق همان الگو شما ویرایش کنید
در ضمن از ویروسی نبودن فلاش شما اطمینان حاصل کنید

XCRUISER
02/26/2011, 08:36
درود..
کاربران و دوستان گرامی مطلب مهمی است که باید باز هم تذکر بدم
در برخی از تحقیقات و مشاهدات حضوری ما دیده شده که بعد از مدتی سرعت رسیور کند شده و یا لیست کانالها با تاخیر نمایش داده میشه و یا ام جی کم کار نمیکنه و خیلی از مشکلات دیگر..
توجه:
تمام این مشکلات از ویروسی بودن یو اس بی فلاش شما است که ویروس وارد رسیور شده و یا بر روی فایل های پلاگین نشسته و باعث شده کندی در کارایی رسیور و یا مشکلات در استارات پلاگین ها و قطع شدن مداوم امیلاتور و خیلی از مشکلات دیگر شده است
حتما قبل از بروز رسانی با انتی ویروس قوی و اپدیت شده فلاش خود را اسکن کرده و اطمینان حاصل کنید از ویروسی نبودن یو اس بی فلاش خود تا مشکلاتی برای شما بوجود نیاد ..

aghakhani
02/26/2011, 10:39
آقا مرتضی آموزش رو کجا گذاشتی؟

hosseinjoon
02/26/2011, 21:22
درود.
به احتمال زیاد شما در کانفیگ سی سی کم اشتباه کرده اید در صورت تمایل اکانت سی سی کم را برام روانه کنید تا برایتان درست کانفیگ کنم و همیشه طبق همان الگو شما ویرایش کنید
در ضمن از ویروسی نبودن فلاش شما اطمینان حاصل کنید
ممنونم دوست من از اینکه پیگیر مشکلات دوستان در این بخش هستین و بنده بسیار بسیار از حضور شما نماینده عزیز در این سایت مفتخرم امیدوارم که موفق باشین
مشکل بنده در نوشتن یو ار ال بود که فروشنده تاکید میکرد حتما با اون :c اول باید وارد کنم و علت کانکت نشدن همین بود

mersad222
02/27/2011, 01:31
سلام
استاد چه جوری و از کجا میشه جای ماهوارهارو تغیر داد اخه(منظورم تو لیستfav) من از موتور گردون استفاده میکنم میخام طبق درجه بندی ماهواره هارو بچینم
ممنون

XCRUISER
02/27/2011, 08:46
سلام
استاد چه جوری و از کجا میشه جای ماهوارهارو تغیر داد اخه(منظورم تو لیستfav) من از موتور گردون استفاده میکنم میخام طبق درجه بندی ماهواره هارو بچینم
ممنون
درود..
فعلا امکانش نیست

mahout
02/27/2011, 19:01
یعنی کسی نیست جواب بده ؟!
من اینجا دو تا پست کامل گذاشتم
یک نفر جواب نداد.
هر دو پست در صفحه 23 هستند.

mahout
02/27/2011, 19:07
من دستگاه رو هر جوری بگین ریست کردم/. ده بار برنامه با کابل و یو اس بی ریختم/
من حدس می زنم فایلی روی لینوکس هست که تنظیمات رو نگه می داره /
شاید اون فایل رو پاک کردم شاید مجوزش رو دستکاری کردم.
من وقتی برق دستگاه وصل میشه می تونم خاموشش کنم و ساعت نشون داده میشه.
اما وقتی بار دوم با ریموت خاموش می کنم یکه فقط میزنه wait off
همه مواردی که فرمودید انجام دادم.
ضمنا بار دوم وقتی دستگاه رو با ریموت روشن می کنی - اگه بری توی تنظیمات ریست دستگاه هنگ میکنه
فقط اولین بار بعد از قطع و وصل برق میشه ریست کرد که اونم الکی هست
و ظاهرا ریست میکنه ولی بار دوم که از برق قطع کنی باز همون داستانه.

گیلا س
02/28/2011, 00:58
سلام .
من همین مشگلو داشتم از بلا گینتونه عوضش کن درست میشه شما از بلا گین جدید استفاه کردید این بر نا مه نه تنها خوب شبکه هارا باز نمی کنه بلکه مشگل سار هم هست سادس ازمایش کن .

mahout
02/28/2011, 08:30
سلام
این جواب من بود یا یکی دیگه از دوستان !؟

XCRUISER
02/28/2011, 15:46
من دستگاه رو هر جوری بگین ریست کردم/. ده بار برنامه با کابل و یو اس بی ریختم/
من حدس می زنم فایلی روی لینوکس هست که تنظیمات رو نگه می داره /
شاید اون فایل رو پاک کردم شاید مجوزش رو دستکاری کردم.
من وقتی برق دستگاه وصل میشه می تونم خاموشش کنم و ساعت نشون داده میشه.
اما وقتی بار دوم با ریموت خاموش می کنم یکه فقط میزنه wait off
همه مواردی که فرمودید انجام دادم.
ضمنا بار دوم وقتی دستگاه رو با ریموت روشن می کنی - اگه بری توی تنظیمات ریست دستگاه هنگ میکنه
فقط اولین بار بعد از قطع و وصل برق میشه ریست کرد که اونم الکی هست
و ظاهرا ریست میکنه ولی بار دوم که از برق قطع کنی باز همون داستانه.

یعنی کسی نیست جواب بده ؟!
من اینجا دو تا پست کامل گذاشتم
یک نفر جواب نداد.
هر دو پست در صفحه 23 هستند.

سلام
این جواب من بود یا یکی دیگه از دوستان !؟
درود..
مشکل شما از پلاگین است مراحل زیر را انجام دهید
پلاگین جدید تهیه کرده و کانفیگ کنید
دستگاه را با اخرین نرم افزار بروز رسانی کنید
پلاگین قدیمی را پاک کنید
در قسمت ریکاوری تمام گزینه ها را ریست کنید
پلاگین جدید را وارد کنید
کانالها را سرچ کنید..
همه موارد با یو اس بی بدون ویروس

morteza.1975
03/01/2011, 15:35
لطفآ بفرمایید که الان بهترین پلاگین کدام ورژن هست

XCRUISER
03/01/2011, 20:47
لطفآ بفرمایید که الان بهترین پلاگین کدام ورژن هست
میتوانید از اخرین پلاگین استفاده کنید

mahout
03/02/2011, 07:51
TANX.TANX/.TANX
Dorost Shod

hosseinjoon
03/03/2011, 21:38
دوستان اگه براتون مقدوره یه توضیح در مورد پلاگین هایی که در دستگاه ریختیم و وجود داره توضیح بدین در حال حاضر بنده کارایی دوتا از این پلاگین ها رو میدونم یکی برای وارد کردن مشخصات اکانت های سی سی کم ودیگری هم برای کانکت شدن برای استفاده از سی سی کم ممنون میشم در مورد بقیه یه مقدار توضیح بدین تا بیشتر با کارایی های این دستگاه شگفت انگیز اشنا بشیم

با تشکر فراوان از شما

MOHSEN SAT
03/04/2011, 00:14
دوستان اگه براتون مقدوره یه توضیح در مورد پلاگین هایی که در دستگاه ریختیم و وجود داره توضیح بدین در حال حاضر بنده کارایی دوتا از این پلاگین ها رو میدونم یکی برای وارد کردن مشخصات اکانت های سی سی کم ودیگری هم برای کانکت شدن برای استفاده از سی سی کم ممنون میشم در مورد بقیه یه مقدار توضیح بدین تا بیشتر با کارایی های این دستگاه شگفت انگیز اشنا بشیم

با تشکر فراوان از شما

درود..

ExSIM... برای دانگل های دیشی
Kain2r... برای اکانت و سرور شرینگ کایت که باید اکانت را خریداری کنید از شرکت
ibox... نوار اینفوبار صفحه زیر کانالهای شما رو به یک طرح دیگری در میاورد یک نوع اسکین جدید است
Keditor... ادیت کدهای کانالهی کارتی
Mcas.. برای باز کردن پکیج بیش همان اکشن که الان روی تمام دستگاها بسته است
Mclient... برای شر کردن و ارتباط چند رسیور باهم ( از همان نوع)
mgcamd ... برای استفاده از سی سی کم
XcamClient... برای استفاده از سی سی کم
XcamConfigure .. ویرایش اکانت سی سی کم بطور دستی از داخل دستگاه